Πρεμιέρα με τον πρωταθλητή στο Καραϊσκάκη για τη Νίκη Β. (πρόγραμμα)

Τον πρωταθλητή Ολυμπιακό Πειραιώς στο Καραϊσκάκη θα αντιμετωπίσει η Νίκη Βόλου στην πρεμιέρα του πρωταθλήματος της Super League, στις 23 Αυγούστου, ενώ τη 2η αγωνιστική θα αγωνιστεί στο Πανθεσσαλικό κόντρα στον Ατρόμητο. Αναλυτικά το πρόγραμμα της Super League για την αγωνιστική περίοδο 2014-15:

1/18η αγωνιστική

ΒΕΡΟΙΑ

SCODA ΞΑΝΘΗ

Ο.Φ.Η.

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ

Α.Ο. ΚΑΣΣΙΟΠΗ

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Π.

ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ

ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

ΠΑΟΚ

Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ

GOALPOST

2/19η αγωνιστική

Ο.Φ.Η.

ΒΕΡΟΙΑ

SCODA ΞΑΝΘΗ

Α.Ο. ΚΑΣΣΙΟΠΗ

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Π.

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ

ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ

ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ

ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

ΠΑΟΚ

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ

   

GOALPOST

3/20η αγωνιστική

ΒΕΡΟΙΑ

Α.Ο. ΚΑΣΣΙΟΠΗ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Π.

Ο.Φ.Η.

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

SCODA ΞΑΝΘΗ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ

ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ

ΠΑΟΚ

ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ

ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

GOALPOST

   

4/21η αγωνιστική

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Π.

ΒΕΡΟΙΑ

Α.Ο. ΚΑΣΣΙΟΠΗ

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

Ο.Φ.Η.

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ

SCODA ΞΑΝΘΗ

ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ

ΠΑΟΚ

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ

ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ

Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ

ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

     

5/22η αγωνιστική

ΒΕΡΟΙΑ

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Π.

ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ

Α.Ο. ΚΑΣΣΙΟΠΗ

ΠΑΟΚ

Ο.Φ.Η.

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

SCODA ΞΑΝΘΗ

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ

Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ

     

6/23η αγωνιστική

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ

ΒΕΡΟΙΑ

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Π.

ΠΑΟΚ

Α.Ο. ΚΑΣΣΙΟΠΗ

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

Ο.Φ.Η.

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ

SCODA ΞΑΝΘΗ

Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ

ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ

GOALPOST

7/24η αγωνιστική

ΒΕΡΟΙΑ

ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ

ΠΑΟΚ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Π.

Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ

Α.Ο. ΚΑΣΣΙΟΠΗ

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

Ο.Φ.Η.

ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

SCODA ΞΑΝΘΗ

ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ

ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ

     

8/25η αγωνιστική

ΠΑΟΚ

ΒΕΡΟΙΑ

ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Π.

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

Α.Ο. ΚΑΣΣΙΟΠΗ

ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

Ο.Φ.Η.

ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ

SCODA ΞΑΝΘΗ

ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ

   

GOALPOST

9/26η αγωνιστική

ΒΕΡΟΙΑ

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ

ΠΑΟΚ

Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ

ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ

ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Π.

ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

Α.Ο. ΚΑΣΣΙΟΠΗ

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ

Ο.Φ.Η.

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ

SCODA ΞΑΝΘΗ

 

10/27η αγωνιστική

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ

ΒΕΡΟΙΑ

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ

ΠΑΟΚ

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ

ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ

ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Π.

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ

Α.Ο. ΚΑΣΣΙΟΠΗ

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ

SCODA ΞΑΝΘΗ

Ο.Φ.Η.

     

11/28η αγωνιστική

ΒΕΡΟΙΑ

Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ

ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ

ΠΑΟΚ

ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

SCODA ΞΑΝΘΗ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Π.

Ο.Φ.Η.

Α.Ο. ΚΑΣΣΙΟΠΗ

     

12/29η αγωνιστική

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

ΒΕΡΟΙΑ

Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ

ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ

ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

ΠΑΟΚ

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ

ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ

SCODA ΞΑΝΘΗ

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

Ο.Φ.Η.

Α.Ο. ΚΑΣΣΙΟΠΗ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Π.

     

13/30η αγωνιστική

ΒΕΡΟΙΑ

ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

SCODA ΞΑΝΘΗ

ΠΑΟΚ

Ο.Φ.Η.

ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ

Α.Ο. ΚΑΣΣΙΟΠΗ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Π.

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

     

14/31η αγωνιστική

ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ

ΒΕΡΟΙΑ

ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ

Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ

SCODA ΞΑΝΘΗ

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

Ο.Φ.Η.

ΠΑΟΚ

Α.Ο. ΚΑΣΣΙΟΠΗ

ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Π.

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ

 

15/32η αγωνιστική

ΒΕΡΟΙΑ

ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ

ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ

ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

SCODA ΞΑΝΘΗ

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

Ο.Φ.Η.

Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ

Α.Ο. ΚΑΣΣΙΟΠΗ

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Π.

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

ΠΑΟΚ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ

ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ

 

16/33η αγωνιστική

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ

ΒΕΡΟΙΑ

ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ

ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ

SCODA ΞΑΝΘΗ

ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

Ο.Φ.Η.

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

Α.Ο. ΚΑΣΣΙΟΠΗ

Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Π.

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ

ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ

ΠΑΟΚ

 

17/34η αγωνιστική

ΒΕΡΟΙΑ

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ

SCODA ΞΑΝΘΗ

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ

Ο.Φ.Η.

ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

Α.Ο. ΚΑΣΣΙΟΠΗ

ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Π.

ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ

Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ

ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ

ΠΑΟΚ

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ