Εκτός έδρας νίκη για τους Μυρμηδόνες 1-3 τον Άθλο

Εκτός έδρας νίκη για τους Μυρμηδόνες που κέρδισαν τον Άθλο με ανατροπή. Οι γηπεδούχοι προηγήθηκαν από το 36ο λεπτό με κεφαλιά του Μπέη μετά από κόρνερ του Καραδήμα. Και στο δεύτερο ημίχρονο οι φιλοξενούμενοι γύρισαν υπέρ τους το παιχνίδι. Στο 46΄ο Άντι Φέζο εκτέλεσε εύστοχα πέναλτι σε χέρι του Καμπουρίδη κάνοντας το 1-0. Ο Τσιαμπαλής…

…έβαλε μπροστά την ομάδα του στο 81΄με σουτ μετά από σέντρα του Μπουρνάκη και το τελικό 1-3 από πέναλτι του Γκάμπα.
ΑΘΛΟΣ(Επίσκοπος): Γκόγκος, Μπέης, Καμπουρίδης (85′ Κοντοβάς), Πλασταράς, Κουτρογιάννης, Καραδήμας, Δήμας, Νικολάου (66′ Νιάκας), Χρυσοστομίδης, Φωτιάδης (84′ Αυγουλάς), Ξυνός.
ΜΥΡΜΗΔΟΝΕΣ(Θεοδώρου): Χαλκιάς, Τσαπέρος, Γιαννακόπουλος, Γ. Μπούρχας (42′ λ.τρ. Κατσαβριάς), Ευθυμίου, Δ. Μπούρχας, Θεοδωρίδης (46′ Μπουρνάκης), Άντ. Φέζο, Γκάμπας, Λάμπρου (71′ Καράτερζης), Τσιαμπαλής.