O Παπαγεωργίου σφυρίζει στο ΕΑΚ

Τους διαιτητές της 17ης αγωνιστικής για την Football League όρισε η ΚΕΔ. Την αναμέτρηση του Ολυμπιακού Βόλου κόντρα στον Αγροτικό Αστέρα, που θα διεξαχθεί την Κυριακή 15 Φεβρουαρίου στο Ε.Α.Κ. Βόλου θα διευθύνει ο κ. Νικόλαος Παπαγεωργίου της Ένωσης Αθηνών με βοηθούς τους κ.κ. Τζαφόλια και Λάμπρου. Ο κ. Παπαγεωργίου είχε σφυρίξει και στον αγώνα Κυπέλλου του Ολυμπιακού με τα Χανιά στο Δημοτικό Γήπεδο Περιβολιών. Αναλυτικά οι ορισμοί των διαιτητών:

Νότιος Όμιλος

Κυριακή 15/2-15.00

Ηρακλής Ψαχνών-Επισκοπή
Διαιτητής: Κοσικίδης (Αθηνών)
Βοηθοί: Σαμοϊλης, Ντάλλας (Αθηνών)
4ος:Σφακιανάκης (Αθηνών)

Παναιγιάλειος-Άλιμος
Διαιτητής: Μπαλατσούκας (Θεσπρωτίας)
Βοηθοί: Παπανικολάου (Κορινθίας), Κολοσιώνης (Αιτωλ/νιας)
4ος:Παναγιωτόπουλος (Αιτωλ/νιας)

Ερμιονίδα-Παναχαϊκή
Διαιτητής: Διαμαντόπουλος (Αρκαδίας)
Βοηθοί: Σερεμέτης (Μεσσηνίας), Σεφέρης (Κορινθίας)
4ος: Ευαγγέλου (Αθηνών)

ΑΕΚ-Αχαρναϊκός (18.00)
Διαιτητής: Συμεωνίδης (Πιερίας)
Βοηθοί: Κουράκης (Ηρακλείου), Στόικος (Κέρκυρας)
4ος: Σταθόπουλος (Δυτ. Αττικής)

Δευτέρα 16/2-16.00

Απόλλων Σμύρνης-Καλλιθέα
Διαιτητής: Καρυοφύλλης (Πειραιά)
Βοηθοί: Σγάντσος (Πειραιά), Πετρίδης (Χίου)
4ος: Κορδολαίμης (Αν. Αττικής)

Βόρειος Όμιλος

Παρασκευή 13/2-18.00

Πιερικός-Λάρισα
Διαιτητής: Τεβεκέλης (Μακεδονίας)
Βοηθοί: Κατσικογιάννης (Μακεδονίας), Κωτούλας (Σερρών)
4ος:Φωτιάδης (Σερρών)

Κυριακή 15/2-15.00

Λαμία-Εθνικός Σερρών
Διαιτητής: Γιαννουλάκης (Χανίων)
Βοηθοί: Μαρνέζος (Χανίων), Νικολάδος (Αθηνών)
4ος: Γρατσάνης (Τρικάλων)

Αναγέννηση Καρδίτσας-Φωκικός
Διαιτητής: Τζοβάρας (Φθιώτιδας)
Βοηθοί: Δοσκόρης (Φθιώτιδας), Κωνστάντιος (Εύβοιας)
4ος: Καραλιόλιος (Γρεβενών)

Ολυμπιακός Βόλου-Αγροτικός Αστέρας
Διαιτητής: Παπαγεωργίου (Αθηνών)
Βοηθοί: Τζαφόλιας (Αν. Αττικής), Λάμπρου (Αν. Αττικής)
4ος:Σωσώνης (Φθιώτιδας)

Τύρναβος-Καλαμαριά
Διαιτητής: Μιχαηλίδης (Βοιωτίας)
Βοηθοί: Βαφειάδης (Καρδίτσας), Διπλάρης (Καρδίτσας)
4ος: Βράκας (Εύβοιας)

Δευτέρα 16/2-18.00

Ηρακλής-Αιγινιακός
Διαιτητής: Μαλούτας (Ημαθίας)
Βοηθοί: Τσιαμπάζης (Κοζάνης), Χούσκογλου (Θράκης)
4ος: Κιοτζένης (Ξάνθης)