Οι σημερινές αθλητικές τηλεοπτικές μεταδόσεις (09/09)

Πλούσιο το αθλητικό πρόγραμμα της ημέρας με αγώνες από τη φάση των νοκ άουτ του Ευρωμπάσκετ και την Ελλάδα να παίζει την πρόκρισή της κόντρα στη Λιθουανία, αλλά και ποδόσφαιρο με αναμετρήσεις από τα μεγαλύτερα πρωταθλήματα.

 Στο πρόγραμμα ξεχωρίζουν οι αγώνες τς φάσης των «16» του Ευρωμπάσκετ και το ντέρμπι της Μάντσεστερ Σίτι με τη Λίβερπουλ, ενώ περιλαμβάνονται και τρεις αναμετρήσεις της Σούπερ Λίγκας.  

Αναλυτικά οι μεταδόσεις του Σαββάτου

09:10 FOX
Eels – Storm 
NRL

09:55 COSMOTE SPORT 5
GP Σαν Μαρίνο, 3ες ελεύθερες δοκιμές 
Moto 3

10:50 COSMOTE SPORT 5
GP Σαν Μαρίνο, 3ες ελεύθερες δοκιμές 
Moto GP

11:00 NOVASPORTS 1
Διεθνής Μαραθώνιος Πράγας 
Μαραθώνιος

11:50 COSMOTE SPORT 5
GP Σαν Μαρίνο, 3ες ελεύθερες δοκιμές 
Moto 2

12:30 ΕΡΤ2
Σλοβενία – Ουκρανία (Φάση των «16» ) 
Ευρωμπάσκετ 2017

12:40 FOX
Panthers – Sea Eagles 
NRL

13:30 COSMOTE SPORT 5
GP Σαν Μαρίνο, Κατατακτήριες δοκιμές 
Moto 3

14:00 COSMOTE SPORT 3
Ίνγκολσταντ – Άουε 
Γερμανία δεύτερη κατηγορία

14:00 COSMOTE SPORT 2
Ρεάλ Μαδρίτης – Λεβάντε 
Ισπανικό Πρωτάθλημα

14:25 COSMOTE SPORT 5
GP Σαν Μαρίνο, 4ες ελεύθερες δοκιμές 
Moto GP

14:30 COSMOTE SPORT 1
Μάντσεστερ Σίτι – Λίβερπουλ 
Αγγλικό Πρωτάθλημα

14:45 EUROSPORT
Γύρος της Ισπανίας, 20ό ετάπ 
Ποδηλασία

15:05 COSMOTE SPORT 5
GP Σαν Μαρίνο, Κατατακτήριες δοκιμές 
Moto GP

15:15 EUROSPORT 2
Γύρος της Βρετανίας, 7ο ετάπ 
Ποδηλασία

15:15 ΕΡΤ2
Γερμανία – Γαλλία (Φάση των «16» ) 
Ευρωμπάσκετ 2017

16:00 NOVASPORTS 2
Αστέρας Τρίπολης – Λαμία 
Super League

16:00 COSMOTE SPORT 5
GP Σαν Μαρίνο, Κατατακτήριες δοκιμές 
Moto 2

16:30 COSMOTE SPORT 8
Βόλφσμπουργκ – Ανόβερο 
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30 COSMOTE SPORT 7
Μάιντς – Μπάγερ Λεβερκούζεν 
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30 COSMOTE SPORT 6
Άουγκσμπουργκ – Κολονία 
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30 COSMOTE SPORT 4
Γκλάντμπαχ – Άιντραχτ Φρανκφούρτης 
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30 COSMOTE SPORT 3
Φράιμπουργκ – Ντόρτμουντ 
Γερμανικό Πρωτάθλημα

17:00 NOVASPORTS 4
Μπόλτον – Μίντλεσμπρο 
Championship Αγγλίας

17:00 COSMOTE SPORT 1
Έβερτον – Τότεναμ 
Αγγλικό Πρωτάθλημα

17:15 COSMOTE SPORT 2
Βαλένθια – Ατλέτικο Μαδρίτης 
Ισπανικό Πρωτάθλημα

18:00 NOVASPORTS 3
Νις – Μονακό 
Γαλλικό Πρωτάθλημα

18:15 NOVASPORTS 2
Ατρόμητος – ΠΑΣ Γιάννινα 
Super League

18:45 ΕΡΤ2
Φινλανδία – Ιταλία (Φάση των «16» ) 
Ευρωμπάσκετ 2017

19:00 FOX
West Virginia Mountaineers – East Carolina Pirates 
NCAA

19:00 EUROSPORT
US Open, Τελικός διπλού ανδρών 
Τένις

19:30 COSMOTE SPORT 2
Σεβίλλη – Έιμπαρ 
Ισπανικό Πρωτάθλημα

19:30 COSMOTE SPORT 1
Στόουκ – Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ 
Αγγλικό Πρωτάθλημα

19:30 NOVASPORTS 5
Χεράκλες – Φέγενορντ 
Ολλανδικό Πρωτάθλημα

19:30 NOVASPORTS 4
Σέφιλντ Γουένσντεϊ – Νότιγχαμ Φόρεστ 
Championship Αγγλίας

19:30 COSMOTE SPORT 3
Χόφενχαϊμ – Μπάγερν Μονάχου 
Γερμανικό Πρωτάθλημα

20:30 NOVASPORTS 1
Ξάνθη – Ολυμπιακός 
Super League

21:30 ΕΡΤ2
Λιθουανία – Ελλάδα (Φάση των «16» ) 
Ευρωμπάσκετ 2017

21:45 NOVASPORTS 2
Άγιαξ – Τσβόλε 
Ολλανδικό Πρωτάθλημα

21:45 COSMOTE SPORT 2
Μπαρτσελόνα – Εσπανιόλ 
Ισπανικό Πρωτάθλημα

23:00 EUROSPORT
US Open, Τελικός γυναικών 
Τένις

23:00 EUROSPORT 2
Chicago Fire – New York Red Bulls 
Αμερικανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρου

23:00 FOX
Cubs – Brewers 
MLB