Οι σημερινές αθλητικές τηλεοπτικές μεταδόσεις

Όλες τις σημερινές αναμετρήσεις για τη Σούπερ Λιγκ μπορείτε να παρακολουθήσετε από την τηλεόραση, καθώς και ενδιαφέρουσες αναμετρήσεις από τα κορυφαία ευρωπαϊκά πρωταθλήματα. Αναλυτικά το σημερινό πρόγραμμα περιλαμβάνει τις εξής αθλητικές μεταδόσεις:

ΕΡΤ 1
17.00 Ισπανία-Ρωσία -Ζ- (μικρός τελικός Ευρωμπάσκετ)
21.30 Σλοβενία-Σερβία -Ζ- (τελικός Ευρωμπάσκετ)
ΕΡΤ 2
15.00 Γκραν Πρι Σιγκαπούρης -Ζ- (Φόρμουλα 1)
NOVASPORTS 1
17.00 Ώρα των πρωταθλητών -Ζ- (Σούπερ Λιγκ)
20.30 Λαμία-ΑΕΚ -Ζ- (Σούπερ Λιγκ)
NOVASPORTS 2
16.00 Παναθηναϊκός-Απόλλων Σμ. -Ζ- (Σούπερ Λιγκ)
18.15 ΑΕΛ-Ατρόμητος -Ζ- (Σούπερ Λιγκ)
22.00 Παρί Σεν Ζερμέν-Λιόν -Ζ- (πρωτάθλημα Γαλλίας)
NOVASPORTS 3
16.00 Αμιάν-Μαρσέιγ -Ζ- (πρωτάθλημα Γαλλίας)
18.15 Πλατανιάς-Κέρκυρα -Ζ- (Σούπερ Λιγκ)
NOVASPORTS 4
15.30 Ντεν Χάαγκ-Άγιαξ -Ζ- (πρωτάθλημα Ολλανδίας)
17.45 Αϊντχόβεν-Φέγενορντ -Ζ- (πρωτάθλημα Ολλανδίας)
COSMOTE SPORT 1
15.30 Τσέλσι-Άρσεναλ -Ζ- (Πρέμιερ Λιγκ)
18.00 Μάντσεστερ Γ.-Έβερτον -Ζ- (Πρέμιερ Λιγκ)
21.45 Τζένοα-Λάτσιο -Ζ- (Καμπιονάτο)
COSMOTE SPORT 2
13.00 Αλαβές-Βιγιαρεάλ -Ζ- (Πριμέρα Ντιβιζιόν)
17.15 Ζιρόνα-Σεβίλλη -Ζ- (Πριμέρα Ντιβιζιόν)
19.30 Λας Πάλμας-Μπιλμπάο -Ζ- (Πριμέρα Ντιβιζιόν)
21.45 Σοσιεδάδ-Ρεάλ Μαδρ. -Ζ- (Πριμέρα Ντιβιζιόν)
COSMOTE SPORT 3
14.30 Χόφενχαϊμ-Χέρτα -Ζ- (Μπουντεσλίγκα)
16.30 Λεβερκούζεν-Φράιμπουργκ -Ζ- (Μπουντεσλίγκα)
19.00 Ντόρτμουντ-Κολονία -Ζ- (Μπουντεσλίγκα)
COSMOTE SPORT 4
16.00 Μίλαν-Ουντινέζε -Ζ- (Καμπιονάτο)
19.00 Παναθηναϊκός-ΤΣΣΚΑ Μ. -Ζ- (τουρνουά μπάσκετ)
COSMOTE SPORT 5
15.00 Γκραν Πρι Σιγκαπούρης -Ζ- (Φόρμουλα 1)
COSMOTE SPORT 6
13.30 Λέμγκο-Μέλσουνγκεν -Ζ- (γερμανικό χάντμπολ)
16.00 Νάπολι-Μπενεβέντο -Ζ- (Καμπιονάτο)
20.30 Ράιν Νέκαρ-Μπαρτσελόνα -Ζ- (Τσάμπιονς Λιγκ χάντμπολ)
COSMOTE SPORT 7
13.30 Σασουόλο-Γιουβέντους -Ζ- (Καμπιονάτο)
16.00 Τορίνο-Σαμπντόρια -Ζ- (Καμπιονάτο)
20.00 Ρίο Άβε-Πόρτο -Ζ- (πρωτάθλημα Πορτογαλίας)
22.00 Γ. Μιστίκς-Μινεσότα Λινξ -Ζ- (WNBA)
COSMOTE SPORT 8
14.30 Αγώνας για το Euro 2017 -Ζ- (μπιτς σόκερ)
16.00 Σπαλ-Κάλιαρι -Ζ- (Καμπιονάτο)
19.00 Κιέβο-Αταλάντα -Ζ- (Καμπιονάτο)
22.00 Nascar Cup Series -Ζ- (μηχανοκίνητα)