Κλήσεις Μικτών ομάδων ΕΠΣ Θεσσαλίας (ονόματα)

Από την ΕΠΣΘ ανακοινώθηκαν τα ονόματα των ποδοσφαιριστών που καλούνται να συμμετάσχουν στις προπονήσεις των Μικτών Ομάδων της Ένωσης σε Παίδες και Νέους. Οι προπονήσεις είναι προγραμματισμένες για τη Δευτέρα 25/09/2017 στο Βοηθητικό του ΕΑΚ Βόλου. Για τους παίδες ώρα προσέλευσης 14:45′, ώρα έναρξης 15:00′ και για τους νέους ώρα προσέλευσης 16:15′, ώρα έναρξης 16:30. Αναλυτικότερα ο Ενωσιακός προπονητής των Μικτών ομάδων κ. Αντώνης Μάνδαλος, καλεί τους παρακάτω ποδοσφαιριστές :

ΠΑΙΔΕΣ

  1. ΠΟΥΛΙΑΝΑ (ΕΡΜΗΣ)
  2. ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ (ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ)
  3. ΚΑΛΑΜΠΟΥΚΑΣ (ΕΡΜΗΣ)
  4. ΜΠΑΪΡΑΜΗΣ (ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ)
  5. ΑΔΑΜΟΣ (ΕΡΜΗΣ)
  6. ΚΟΥΤΣΙΜΠΑΝΑΣ (ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ)
  7. ΣΑΝΑΪ ΙΑΚ. (ΑΕΒΔ)
  8. ΓΚΙΝΙΔΗΣ (ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ)
  9. ΤΖΙΑΝΗΣ (ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ)
  10. ΓΚΕΚΟΣ (ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ)
  11. ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ (ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ)
  12. ΚΑΛΟΓΗΡΟΣ (ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ)
  13. ΜΑΚΡΗΣ (ΕΡΜΗΣ)
  14. ΚΑΛΑΦΑΤΑΚΗΣ (ΘΗΣΕΑΣ)
  15. ΣΚΟΥΡΑΣ (ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ)
  16. ΦΙΛΟΣΟΗΣ (ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ)
  17. ΚΟΥΦΟΓΙΩΡΓΟΣ
  18. ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ (ΠΥΡΑΣΟΣ)
  19. ΖΑΡΙΦΗΣ (ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ)
  20. ΜΠΟΥΜΠΟΥΚΗΣ (ΕΡΜΗΣ)
  21. ΜΕΜΤΣΑΣ (ΕΡΜΗΣ)
  22. ΜΠΑΣΑΓΙΑΝΝΗΣ (ΑΘΛΟΣ)
  23. ΠΟΔΥΜΑΤΑΣ (ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ)
  24. ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ (ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΣ)
  25. ΜΠΑΛΟΥΛΗΣ (ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ)
  26. ΠΑΛΑΒΑΚΗΣ (ΔΙΑΓΟΡΑΣ)
  27. ΚΟΥΤΣΟΥΡΑΚΗΣ (ΑΘΛΟΣ)
  28. ΧΟΛΕΒΑΣ (ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ)
  29. ΚΕΚΚΙΑΣ (ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ)
  30. ΠΑΝΑΓΟΥΛΑΣ (ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ)
  31. ΓΚΑΡΑΒΕΛΑΣ (ΠΥΡΑΣΟΣ)

ΝΕΟΙ

  1. ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ (ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ)
  2. ΚΟΝΤΟΣΤΑΘΗΣ (ΔΑΦΝΗ)
  3. ΚΟΤΟΓΛΟΥ (ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ)
  4. ΚΥΡΑΖΗΣ (ΑΘΛΟΣ)
  5. ΠΑΠΑΔΟΓΙΩΡΓΟΣ (ΠΥΡΑΣΟΣ)
  6. ΛΕΜΟΝΗΣ (ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ)
  7. ΤΕΤΡΙΜΙΔΑΣ (ΜΥΡΜΗΔΟΝΕΣ)
  8. ΝΑΟΥΜ (ΜΥΡΜΗΔΟΝΕΣ)
  9. ΧΑΤΖΗΙΩΑΝΝΟΥ (ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ)
  10. ΜΠΕΚΟΣ (ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Β.)
  11. ΜΕΓΑΓΙΑΝΝΗΣ (ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ)
  12. ΤΣΙΛΟΓΛΟΥ (ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ)
  13. ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ (ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ)
  14. ΑΡΑΜΠΑΤΖΗΣ (ΡΗΓΑΣ Φ.)
  15. ΓΚΟΛΙΑΣ (ΠΥΡΑΣΟΣ)
  16. ΜΠΟΛΗΣ (ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ)
  17. ΚΑΤΣΑΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ)
  18. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ)
  19. ΓΙΟΒΑΝΗΣ (ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ)
  20. ΤΙΜΠΛΑΛΕΞΗΣ (ΔΗΜΗΤΡΑ)
  21. ΧΡΟΝΗΣ(ΝΑ ΝΙΚΗΣ)
  22. ΤΑΡΕ (ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ)
  23. ΚΑΝΟΥΤΑΣ (ΕΡΜΗΣ)
  24. ΚΑΠΟΥΡΑΝΗΣ (ΑΠΟΒ)
  25. ΠΕΡΙΣΤΕΡΟΠΟΥΛΟΣ (ΔΙΑΓΟΡΑΣ)
  26. ΚΟΣΜΑΣ (ΠΥΡΑΣΟΣ)
  27. ΤΣΑΒΔΑΡΙΔΗΣ (ΟΥΜΠΙΑΚΟΣΒ.)
  28. ΓΕΡΟΛΥΜΑΤΟΣ (ΝΙΚΗΣ ΒΟΛΟΥ)
  29. ΖΑΝΤΙΩΤΗΣ (ΑΘΛΟΣ)
  30. ΚΩΝΣΤΑΝΤΕΛΟΣ (ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΙΖ.)
  31. ΧΡΙΣΤΟΓΙΑΝΝΟΥΛΑΣ (ΠΑΓΑΣΗΤΙΚΟΣ)
  32. ΓΙΑΝΝΕΛΗΣ (ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΑΡΓ.)
  33. ΒΛΙΩΡΑΣ (ΑΚΡΟΠΟΛΗ)