Οι κλήσεις για τις προπονήσεις των Μικτών ομάδων ΕΠΣ Θεσσαλίας

Την Δευτέρα 2/10/2017 στο ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ του ΕΑΚ ΒΟΛΟΥ θα πραγματοποιηθούν οι προπονήσεις των Μικτών ομάδων της ΕΠΣ Θεσσαλίας. 33 ποδοσφαιριστές για την ομάδα Παίδων και 32 για την Νέων έχουν κληθεί για να συμμετάσχουν στις προπονήσεις.

Αναλυτικά:

Για τους ΠΑΙΔΕΣ ώρα προσέλευσης 14:45 , ώρα έναρξης 15:00

Για τους ΝΕΟΥΣ ώρα προσέλευσης 16:15 , ώρα έναρξης 16:30

Ο Ενωσιακός προπονητής των Μικτών ομάδων κ. ΜΑΝΔΑΛΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ καλεί τους παρακάτω ποδοσφαιριστές :

ΠΑΙΔΕΣ

  1. ΠΟΥΛΙΑΝΑΣ (ΕΡΜΗΣ)
  2. ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ (ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ)
  3. ΜΠΑΤΖΙΑΚΑΣ (ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ)
  4. ΜΠΑΪΡΑΜΗΣ (ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ)
  5. ΑΔΑΜΟΣ (ΕΡΜΗΣ)
  6. ΚΟΥΤΣΙΜΠΑΝΑΣ (ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ)
  7. ΣΑΝΑΪ (ΑΕΒΔ)
  8. ΓΚΙΝΙΔΗΣ (ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ)
  9. ΤΖΙΑΝΗΣ (ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ)
  10. ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ (ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ)
  11. ΚΑΛΟΓΗΡΟΣ (ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ)
  12. ΣΚΟΥΡΑΣ (ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ)
  13. ΖΑΡΙΦΗΣ (ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ)
  14. ΜΠΟΥΜΠΟΥΚΗΣ (ΕΡΜΗΣ)
  15. ΜΕΜΤΣΑΣ (ΕΡΜΗΣ)
  16. ΧΟΛΕΒΑΣ (ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ)
  17. ΠΑΝΑΓΟΥΛΑΣ (ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ)
  18. ΓΚΑΡΑΒΕΛΑΣ (ΠΥΡΑΣΟΣ)
  19. ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ (ΕΡΜΗΣ)
  20. ΜΠΕΚΟΣ (ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ)
  21. ΤΖΑΦΛΕΡΗΣ (ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΣ)
  22. ΓΛΥΚΟΣ (ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ)
  23. ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ (ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΣ)
  24. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ (ΘΗΣΕΑΣ)
  25. ΠΟΛΥΔΟΠΟΥΛΟΣ (ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ)
  26. ΚΑΡΜΑΓΑΛΟΣ (ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ)
  27. ΑΓΡΟΚΩΣΤΑΣ (ΡΗΓΑΣ Φ.)
  28. ΜΠΟΥΤΙΝΑΣ (ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ)
  29. ΣΤΑΜΠΟΥΛΗΣ (ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ)
  30. ΠΑΠΑΔΗΜΑΣ (ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ)
  31. ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ (ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Β.)
  32. ΡΟΔΙΤΗΣ
  33. ΚΑΛΑΦΑΤΑΚΗΣ (ΘΗΣΕΑΣ)

ΝΕΟΙ

  1. ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ (ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ)
  2. ΚΟΝΤΟΣΤΑΘΗΣ (ΔΑΦΝΗ)
  3. ΚΟΤΟΓΛΟΥ (ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ)
  4. ΠΑΠΑΔΟΓΙΩΡΓΟΣ (ΠΥΡΑΣΟΣ)
  5. ΛΕΜΟΝΗΣ (ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ)
  6. ΤΕΤΡΙΜΙΔΑΣ (ΜΥΡΜΗΔΟΝΕΣ)
  7. ΝΑΟΥΜ (ΜΥΡΜΗΔΟΝΕΣ)
  8. ΧΑΤΖΗΙΩΑΝΝΟΥ (ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ)
  9. ΜΠΕΚΟΣ (ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Β.)
  10. ΜΕΓΑΓΙΑΝΝΗΣ (ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ)
  11. ΤΣΙΛΟΓΛΟΥ (ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ)
  12. ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ (ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ)
  13. ΓΚΟΛΙΑΣ (ΠΥΡΑΣΟΣ)
  14. ΜΠΟΛΗΣ (ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ)
  15. ΚΑΤΣΑΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ)
  16. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ)
  17. ΓΙΟΒΑΝΗΣ (ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ)
  18. ΤΙΜΠΛΑΛΕΞΗΣ (ΔΗΜΗΤΡΑ)
  19. ΧΡΟΝΗΣ(ΝΑ ΝΙΚΗΣ)
  20. ΤΑΡΕ (ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ)
  21. ΚΑΝΟΥΤΑΣ (ΕΡΜΗΣ)
  22. ΚΑΠΟΥΡΑΝΗΣ (ΑΠΟΒ)
  23. ΠΕΡΙΣΤΕΡΟΠΟΥΛΟΣ (ΔΙΑΓΟΡΑΣ)
  24. ΚΟΣΜΑΣ (ΠΥΡΑΣΟΣ)
  25. ΓΕΡΟΛΥΜΑΤΟΣ (ΝΙΚΗΣ ΒΟΛΟΥ)
  26. ΖΑΝΤΙΩΤΗΣ (ΑΘΛΟΣ)
  27. ΧΡΙΣΤΟΓΙΑΝΝΟΥΛΑΣ (ΠΑΓΑΣΗΤΙΚΟΣ)
  28. ΓΙΑΝΝΟΥΧΟΣ (ΑΕΒΔ)
  29. ΜΕΛΕΤΙΑΔΗΣ (ΠΥΡΑΣΟΣ)
  30. ΝΤΑΦΟΣ (ΔΙΑΓΟΡΑΣ)
  31. ΠΑΤΣΗΣ (ΘΗΣΕΑΣ)
  32. ΑΚΡΙΒΟΠΟΥΛΟΣ (ΕΡΜΗΣ)