Football League: Η κλήρωση του πρωταθλήματος (πρόγραμμα)

 Η κλήρωση του πρωταθλήματος της Football League πραγματοποιήθηκε στα γραφεία της διοργανώτριας αρχής. Το πρωτάθλημα θα αρχίσει στις 22 Οκτωβρίου και θα ολοκληρωθεί στις 27 Μαΐου. Θα λάβουν μέρος 18 ομάδες, με τις δύο πρώτες να ανεβαίνουν στην πρώτη τη τάξει κατηγορία και τις έξι τελευταίες να παίρνουν το δρόμο προς τη Γ’ Εθνική.

Παναχαϊκή – Τρίκαλα και Πανσερραϊκός – ΟΦΗ ξεχωρίζουν στο πρόγραμμα της πρώτης αγωνιστικής.

Αναλυτικά το πρόγραμμα του πρωταθλήματος:

 

  1η αγωνιστική
Α/Α ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ (1) Α/Α ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ (2)
1 ΑΟΧ Κισσαμικός 2 Καραϊσκάκης
3 Εργοτέλης 18 Καλλιθέα
4 Αχαρναϊκός 17 Απόλλων Λάρισας
5 Παναχαϊκή 16 Τρίκαλα
6 Βέροια 15 Απόλλων Πόντου
7 Άρης 14 Αιγινιακός
8 Σπάρτη 13 Παναιγιάλειος
9 Δόξα Δράμας 12 Αν. Καρδίτσας
10 Πανσερραϊκός 11 ΟΦΗ
       
  2η αγωνιστική  
Α/Α ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ (1) Α/Α ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ (2)
3 Εργοτέλης 1 ΑΟΧ Κισσαμικός
2 Καραϊσκάκης 4 Αχαρναϊκός
18 Καλλιθέα 5 Παναχαϊκή
17 Απόλλων Λάρισας 6 Βέροια
16 Τρίκαλα 7 Άρης
15 Απόλλων Πόντου 8 Σπάρτη
14 Αιγινιακός 9 Δόξα Δράμας
13 Παναιγιάλειος 10 Πανσερραϊκός
12 Αν. Καρδίτσας 11 ΟΦΗ
       
  3η αγωνιστική  
Α/Α ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ (1) Α/Α ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ (2)
1 ΑΟΧ Κισσαμικός 4 Αχαρναϊκός
5 Παναχαϊκή 3 Εργοτέλης
6 Βέροια 2 Καραϊσκάκης
7 Άρης 18 Καλλιθέα
8 Σπάρτη 17 Απόλλων Λάρισας
9 Δόξα Δράμας 16 Τρίκαλα
10 Πανσερραϊκός 15 Απόλλων Πόντου
11 ΟΦΗ 14 Αιγινιακός
12 Αν. Καρδίτσας 13 Παναιγιάλειος
       
  4η αγωνιστική  
Α/Α ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ (1) Α/Α ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ (2)
5 Παναχαϊκή 1 ΑΟΧ Κισσαμικός
4 Αχαρναϊκός 6 Βέροια
3 Εργοτέλης 7 Άρης
2 Καραϊσκάκης 8 Σπάρτη
18 Καλλιθέα 9 Δόξα Δράμας
17 Απόλλων Λάρισας 10 Πανσερραϊκός
16 Τρίκαλα 11 ΟΦΗ
15 Απόλλων Πόντου 12 Αν. Καρδίτσας
14 Αιγινιακός 13 Παναιγιάλειος
       
  5η αγωνιστική  
Α/Α ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ (1) Α/Α ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ (2)
1 ΑΟΧ Κισσαμικός 6 Βέροια
7 Άρης 5 Παναχαϊκή
8 Σπάρτη 4 Αχαρναϊκός
9 Δόξα Δράμας 3 Εργοτέλης
10 Πανσερραϊκός 2 Καραϊσκάκης
11 ΟΦΗ 18 Καλλιθέα
12 Αν. Καρδίτσας 17 Απόλλων Λάρισας
13 Παναιγιάλειος 16 Τρίκαλα
14 Αιγινιακός 15 Απόλλων Πόντου
       
  6η αγωνιστική  
Α/Α ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ (1) Α/Α ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ (2)
7 Άρης 1 ΑΟΧ Κισσαμικός
6 Βέροια 8 Σπάρτη
5 Παναχαϊκή 9 Δόξα Δράμας
4 Αχαρναϊκός 10 Πανσερραϊκός
3 Εργοτέλης 11 ΟΦΗ
2 Καραϊσκάκης 12 Αν. Καρδίτσας
18 Καλλιθέα 13 Παναιγιάλειος
17 Απόλλων Λάρισας 14 Αιγινιακός
16 Τρίκαλα 15 Απόλλων Πόντου
       
  7η αγωνιστική  
Α/Α ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ (1) Α/Α ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ (2)
1 ΑΟΧ Κισσαμικός 8 Σπάρτη
9 Δόξα Δράμας 7 Άρης
10 Πανσερραϊκός 6 Βέροια
11 ΟΦΗ 5 Παναχαϊκή
12 Αν. Καρδίτσας 4 Αχαρναϊκός
13 Παναιγιάλειος 3 Εργοτέλης
14 Αιγινιακός 2 Καραϊσκάκης
15 Απόλλων Πόντου 18 Καλλιθέα
16 Τρίκαλα 17 Απόλλων Λάρισας
       
  8η αγωνιστική  
Α/Α ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ (1) Α/Α ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ (2)
9 Δόξα Δράμας 1 ΑΟΧ Κισσαμικός
8 Σπάρτη 10 Πανσερραϊκός
7 Άρης 11 ΟΦΗ
6 Βέροια 12 Αν. Καρδίτσας
5 Παναχαϊκή 13 Παναιγιάλειος
4 Αχαρναϊκός 14 Αιγινιακός
3 Εργοτέλης 15 Απόλλων Πόντου
2 Καραϊσκάκης 16 Τρίκαλα
18 Καλλιθέα 17 Απόλλων Λάρισας
       
  9η αγωνιστική  
Α/Α ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ (1) Α/Α ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ (2)
1 ΑΟΧ Κισσαμικός 10 Πανσερραϊκός
11 ΟΦΗ 9 Δόξα Δράμας
12 Αν. Καρδίτσας 8 Σπάρτη
13 Παναιγιάλειος 7 Άρης
14 Αιγινιακός 6 Βέροια
15 Απόλλων Πόντου 5 Παναχαϊκή
16 Τρίκαλα 4 Αχαρναϊκός
17 Απόλλων Λάρισας 3 Εργοτέλης
18 Καλλιθέα 2 Καραϊσκάκης
       
  10η αγωνιστική  
Α/Α ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ (1) Α/Α ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ (2)
11 ΟΦΗ 1 ΑΟΧ Κισσαμικός
10 Πανσερραϊκός 12 Αν. Καρδίτσας
9 Δόξα Δράμας 13 Παναιγιάλειος
8 Σπάρτη 14 Αιγινιακός
7 Άρης 15 Απόλλων Πόντου
6 Βέροια 16 Τρίκαλα
5 Παναχαϊκή 17 Απόλλων Λάρισας
4 Αχαρναϊκός 18 Καλλιθέα
2 Καραϊσκάκης 3 Εργοτέλης
       
  11η αγωνιστική  
Α/Α ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ (1) Α/Α ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ (2)
1 ΑΟΧ Κισσαμικός 12 Αν. Καρδίτσας
13 Παναιγιάλειος 11 ΟΦΗ
14 Αιγινιακός 10 Πανσερραϊκός
15 Απόλλων Πόντου 9 Δόξα Δράμας
16 Τρίκαλα 8 Σπάρτη
17 Απόλλων Λάρισας 7 Άρης
18 Καλλιθέα 6 Βέροια
2 Καραϊσκάκης 5 Παναχαϊκή
3 Εργοτέλης 4 Αχαρναϊκός
       
  12η αγωνιστική  
Α/Α ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ (1) Α/Α ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ (2)
13 Παναιγιάλειος 1 ΑΟΧ Κισσαμικός
12 Αν. Καρδίτσας 14 Αιγινιακός
11 ΟΦΗ 15 Απόλλων Πόντου
10 Πανσερραϊκός 16 Τρίκαλα
9 Δόξα Δράμας 17 Απόλλων Λάρισας
8 Σπάρτη 18 Καλλιθέα
7 Άρης 2 Καραϊσκάκης
6 Βέροια 3 Εργοτέλης
4 Αχαρναϊκός 5 Παναχαϊκή
       
  13η αγωνιστική  
Α/Α ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ (1) Α/Α ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ (2)
1 ΑΟΧ Κισσαμικός 14 Αιγινιακός
15 Απόλλων Πόντου 13 Παναιγιάλειος
16 Τρίκαλα 12 Αν. Καρδίτσας
17 Απόλλων Λάρισας 11 ΟΦΗ
18 Καλλιθέα 10 Πανσερραϊκός
2 Καραϊσκάκης 9 Δόξα Δράμας
3 Εργοτέλης 8 Σπάρτη
4 Αχαρναϊκός 7 Άρης
5 Παναχαϊκή 6 Βέροια
       
  14η αγωνιστική  
Α/Α ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ (1) Α/Α ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ (2)
15 Απόλλων Πόντου 1 ΑΟΧ Κισσαμικός
14 Αιγινιακός 16 Τρίκαλα
13 Παναιγιάλειος 17 Απόλλων Λάρισας
12 Αν. Καρδίτσας 18 Καλλιθέα
11 ΟΦΗ 2 Καραϊσκάκης
10 Πανσερραϊκός 3 Εργοτέλης
9 Δόξα Δράμας 4 Αχαρναϊκός
8 Σπάρτη 5 Παναχαϊκή
6 Βέροια 7 Άρης
       
  15η αγωνιστική  
Α/Α ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ (1) Α/Α ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ (2)
1 ΑΟΧ Κισσαμικός 16 Τρίκαλα
17 Απόλλων Λάρισας 15 Απόλλων Πόντου
18 Καλλιθέα 14 Αιγινιακός
2 Καραϊσκάκης 13 Παναιγιάλειος
3 Εργοτέλης 12 Αν. Καρδίτσας
4 Αχαρναϊκός 11 ΟΦΗ
5 Παναχαϊκή 10 Πανσερραϊκός
6 Βέροια 9 Δόξα Δράμας
7 Άρης 8 Σπάρτη
       
  16η αγωνιστική  
Α/Α ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ (1) Α/Α ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ (2)
17 Απόλλων Λάρισας 1 ΑΟΧ Κισσαμικός
16 Τρίκαλα 18 Καλλιθέα
15 Απόλλων Πόντου 2 Καραϊσκάκης
14 Αιγινιακός 3 Εργοτέλης
13 Παναιγιάλειος 4 Αχαρναϊκός
12 Αν. Καρδίτσας 5 Παναχαϊκή
11 ΟΦΗ 6 Βέροια
10 Πανσερραϊκός 7 Άρης
8 Σπάρτη 9 Δόξα Δράμας
       
  17η αγωνιστική  
Α/Α ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ (1) Α/Α ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ (2)
1 ΑΟΧ Κισσαμικός 18 Καλλιθέα
2 Καραϊσκάκης 17 Απόλλων Λάρισας
3 Εργοτέλης 16 Τρίκαλα
4 Αχαρναϊκός 15 Απόλλων Πόντου
5 Παναχαϊκή 14 Αιγινιακός
6 Βέροια 13 Παναιγιάλειος
7 Άρης 12 Αν. Καρδίτσας
8 Σπάρτη 11 ΟΦΗ
9 Δόξα Δράμας 10 Πανσερραϊκός
       
  18η αγωνιστική  
Α/Α ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ (1) Α/Α ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ (2)
2 Καραϊσκάκης 1 ΑΟΧ Κισσαμικός
18 Καλλιθέα 3 Εργοτέλης
17 Απόλλων Λάρισας 4 Αχαρναϊκός
16 Τρίκαλα 5 Παναχαϊκή
15 Απόλλων Πόντου 6 Βέροια
14 Αιγινιακός 7 Άρης
13 Παναιγιάλειος 8 Σπάρτη
12 Αν. Καρδίτσας 9 Δόξα Δράμας
11 ΟΦΗ 10 Πανσερραϊκός
       
  19η αγωνιστική  
Α/Α ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ (1) Α/Α ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ (2)
1 ΑΟΧ Κισσαμικός 3 Εργοτέλης
4 Αχαρναϊκός 2 Καραϊσκάκης
5 Παναχαϊκή 18 Καλλιθέα
6 Βέροια 17 Απόλλων Λάρισας
7 Άρης 16 Τρίκαλα
8 Σπάρτη 15 Απόλλων Πόντου
9 Δόξα Δράμας 14 Αιγινιακός
10 Πανσερραϊκός 13 Παναιγιάλειος
11 ΟΦΗ 12 Αν. Καρδίτσας
       
  20η αγωνιστική  
Α/Α ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ (1) Α/Α ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ (2)
4 Αχαρναϊκός 1 ΑΟΧ Κισσαμικός
3 Εργοτέλης 5 Παναχαϊκή
2 Καραϊσκάκης 6 Βέροια
18 Καλλιθέα 7 Άρης
17 Απόλλων Λάρισας 8 Σπάρτη
16 Τρίκαλα 9 Δόξα Δράμας
15 Απόλλων Πόντου 10 Πανσερραϊκός
14 Αιγινιακός 11 ΟΦΗ
13 Παναιγιάλειος 12 Αν. Καρδίτσας
       
  21η αγωνιστική  
Α/Α ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ (1) Α/Α ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ (2)
1 ΑΟΧ Κισσαμικός 5 Παναχαϊκή
6 Βέροια 4 Αχαρναϊκός
7 Άρης 3 Εργοτέλης
8 Σπάρτη 2 Καραϊσκάκης
9 Δόξα Δράμας 18 Καλλιθέα
10 Πανσερραϊκός 17 Απόλλων Λάρισας
11 ΟΦΗ 16 Τρίκαλα
12 Αν. Καρδίτσας 15 Απόλλων Πόντου
13 Παναιγιάλειος 14 Αιγινιακός
       
  22η αγωνιστική  
Α/Α ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ (1) Α/Α ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ (2)
6 Βέροια 1 ΑΟΧ Κισσαμικός
5 Παναχαϊκή 7 Άρης
4 Αχαρναϊκός 8 Σπάρτη
3 Εργοτέλης 9 Δόξα Δράμας
2 Καραϊσκάκης 10 Πανσερραϊκός
18 Καλλιθέα 11 ΟΦΗ
17 Απόλλων Λάρισας 12 Αν. Καρδίτσας
16 Τρίκαλα 13 Παναιγιάλειος
15 Απόλλων Πόντου 14 Αιγινιακός
       
  23η αγωνιστική  
Α/Α ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ (1) Α/Α ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ (2)
1 ΑΟΧ Κισσαμικός 7 Άρης
8 Σπάρτη 6 Βέροια
9 Δόξα Δράμας 5 Παναχαϊκή
10 Πανσερραϊκός 4 Αχαρναϊκός
11 ΟΦΗ 3 Εργοτέλης
12 Αν. Καρδίτσας 2 Καραϊσκάκης
13 Παναιγιάλειος 18 Καλλιθέα
14 Αιγινιακός 17 Απόλλων Λάρισας
15 Απόλλων Πόντου 16 Τρίκαλα
       
  24η αγωνιστική  
Α/Α ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ (1) Α/Α ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ (2)
8 Σπάρτη 1 ΑΟΧ Κισσαμικός
7 Άρης 9 Δόξα Δράμας
6 Βέροια 10 Πανσερραϊκός
5 Παναχαϊκή 11 ΟΦΗ
4 Αχαρναϊκός 12 Αν. Καρδίτσας
3 Εργοτέλης 13 Παναιγιάλειος
2 Καραϊσκάκης 14 Αιγινιακός
18 Καλλιθέα 15 Απόλλων Πόντου
17 Απόλλων Λάρισας 16 Τρίκαλα
       
  25η αγωνιστική  
Α/Α ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ (1) Α/Α ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ (2)
1 ΑΟΧ Κισσαμικός 9 Δόξα Δράμας
10 Πανσερραϊκός 8 Σπάρτη
11 ΟΦΗ 7 Άρης
12 Αν. Καρδίτσας 6 Βέροια
13 Παναιγιάλειος 5 Παναχαϊκή
14 Αιγινιακός 4 Αχαρναϊκός
15 Απόλλων Πόντου 3 Εργοτέλης
16 Τρίκαλα 2 Καραϊσκάκης
17 Απόλλων Λάρισας 18 Καλλιθέα
       
  26η αγωνιστική  
Α/Α ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ (1) Α/Α ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ (2)
10 Πανσερραϊκός 1 ΑΟΧ Κισσαμικός
9 Δόξα Δράμας 11 ΟΦΗ
8 Σπάρτη 12 Αν. Καρδίτσας
7 Άρης 13 Παναιγιάλειος
6 Βέροια 14 Αιγινιακός
5 Παναχαϊκή 15 Απόλλων Πόντου
4 Αχαρναϊκός 16 Τρίκαλα
3 Εργοτέλης 17 Απόλλων Λάρισας
2 Καραϊσκάκης 18 Καλλιθέα
       
  27η αγωνιστική  
Α/Α ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ (1) Α/Α ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ (2)
1 ΑΟΧ Κισσαμικός 11 ΟΦΗ
12 Αν. Καρδίτσας 10 Πανσερραϊκός
13 Παναιγιάλειος 9 Δόξα Δράμας
14 Αιγινιακός 8 Σπάρτη
15 Απόλλων Πόντου 7 Άρης
16 Τρίκαλα 6 Βέροια
17 Απόλλων Λάρισας 5 Παναχαϊκή
18 Καλλιθέα 4 Αχαρναϊκός
3 Εργοτέλης 2 Καραϊσκάκης
       
 28η αγωνιστική  
Α/Α ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ (1) Α/Α ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ (2)
12 Αν. Καρδίτσας 1 ΑΟΧ Κισσαμικός
11 ΟΦΗ 13 Παναιγιάλειος
10 Πανσερραϊκός 14 Αιγινιακός
9 Δόξα Δράμας 15 Απόλλων Πόντου
8 Σπάρτη 16 Τρίκαλα
7 Άρης 17 Απόλλων Λάρισας
6 Βέροια 18 Καλλιθέα
5 Παναχαϊκή 2 Καραϊσκάκης
4 Αχαρναϊκός 3 Εργοτέλης
       
  29η αγωνιστική  
Α/Α ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ (1) Α/Α ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ (2)
1 ΑΟΧ Κισσαμικός 13 Παναιγιάλειος
14 Αιγινιακός 12 Αν. Καρδίτσας
15 Απόλλων Πόντου 11 ΟΦΗ
16 Τρίκαλα 10 Πανσερραϊκός
17 Απόλλων Λάρισας 9 Δόξα Δράμας
18 Καλλιθέα 8 Σπάρτη
2 Καραϊσκάκης 7 Άρης
3 Εργοτέλης 6 Βέροια
5 Παναχαϊκή 4 Αχαρναϊκός
       
  30η αγωνιστική  
Α/Α ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ (1) Α/Α ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ (2)
14 Αιγινιακός 1 ΑΟΧ Κισσαμικός
13 Παναιγιάλειος 15 Απόλλων Πόντου
12 Αν. Καρδίτσας 16 Τρίκαλα
11 ΟΦΗ 17 Απόλλων Λάρισας
10 Πανσερραϊκός 18 Καλλιθέα
9 Δόξα Δράμας 2 Καραϊσκάκης
8 Σπάρτη 3 Εργοτέλης
7 Άρης 4 Αχαρναϊκός
6 Βέροια 5 Παναχαϊκή
       
  31η αγωνιστική  
Α/Α ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ (1) Α/Α ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ (2)
1 ΑΟΧ Κισσαμικός 15 Απόλλων Πόντου
16 Τρίκαλα 14 Αιγινιακός
17 Απόλλων Λάρισας 13 Παναιγιάλειος
18 Καλλιθέα 12 Αν. Καρδίτσας
2 Καραϊσκάκης 11 ΟΦΗ
3 Εργοτέλης 10 Πανσερραϊκός
4 Αχαρναϊκός 9 Δόξα Δράμας
5 Παναχαϊκή 8 Σπάρτη
7 Άρης 6 Βέροια
       
  32η αγωνιστική  
Α/Α ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ (1) Α/Α ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ (2)
16 Τρίκαλα 1 ΑΟΧ Κισσαμικός
15 Απόλλων Πόντου 17 Απόλλων Λάρισας
14 Αιγινιακός 18 Καλλιθέα
13 Παναιγιάλειος 2 Καραϊσκάκης
12 Αν. Καρδίτσας 3 Εργοτέλης
11 ΟΦΗ 4 Αχαρναϊκός
10 Πανσερραϊκός 5 Παναχαϊκή
9 Δόξα Δράμας 6 Βέροια
8 Σπάρτη 7 Άρης
       
33η αγωνιστική  
Α/Α ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ (1) Α/Α ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ (2)
1 ΑΟΧ Κισσαμικός 17 Απόλλων Λάρισας
18 Καλλιθέα 16 Τρίκαλα
2 Καραϊσκάκης 15 Απόλλων Πόντου
3 Εργοτέλης 14 Αιγινιακός
4 Αχαρναϊκός 13 Παναιγιάλειος
5 Παναχαϊκή 12 Αν. Καρδίτσας
6 Βέροια 11 ΟΦΗ
7 Άρης 10 Πανσερραϊκός
9 Δόξα Δράμας 8 Σπάρτη
       
  34η αγωνιστική  
Α/Α ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ (1) Α/Α ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ (2)
18 Καλλιθέα 1 ΑΟΧ Κισσαμικός
17 Απόλλων Λάρισας 2 Καραϊσκάκης
16 Τρίκαλα 3 Εργοτέλης
15 Απόλλων Πόντου 4 Αχαρναϊκός
14 Αιγινιακός 5 Παναχαϊκή
13 Παναιγιάλειος 6 Βέροια
12 Αν. Καρδίτσας 7 Άρης
11 ΟΦΗ 8 Σπάρτη
10 Πανσερραϊκός 9 Δόξα Δράμας

φωτό: flnews.gr