Κλήσεις Μικτών ομάδων ΕΠΣ Θεσσαλίας (ονόματα)

Από την ΕΠΣΘ ανακοινώθηκαν τα ονόματα των ποδοσφαιριστών που καλούνται να συμμετάσχουν στις προπονήσεις των Μικτών Ομάδων της Ένωσης σε Παίδες και Νέους. Οι προπονήσεις είναι προγραμματισμένες για τη Δευτέρα 16/10/2017 στο Βοηθητικό του EAK…

Για τους παίδες ώρα προσέλευσης 14:45′, ώρα έναρξης 15:00′ και για τους νέους ώρα προσέλευσης 16:15′, ώρα έναρξης 16:30

Επισημαίνεται ότι όλοι οι ποδοσφαιριστές που καλούνται θα πρέπει να έχουν μια φωτογραφία διαβατηρίου μαζί τους.

Αναλυτικότερα ο Ενωσιακός προπονητής των Μικτών ομάδων κ. Αντώνης Μάνδαλος, καλεί τους παρακάτω ποδοσφαιριστές :

ΠΑΙΔΕΣ

  1. ΠΟΥΛΙΑΝΑΣ (ΕΡΜΗΣ)

  2. ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ (ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ)

  3. ΚΑΛΑΜΠΟΥΚΑΣ (ΕΡΜΗΣ)

  4. ΜΠΑΪΡΑΜΗΣ (ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ)

  5. ΑΔΑΜΟΣ (ΕΡΜΗΣ)

  6. ΚΟΥΤΣΙΜΠΑΝΑΣ (ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ)

  7. ΣΑΝΑΪ (ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ)

  8. ΓΚΙΝΙΔΗΣ (ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ)

  9. ΤΖΙΑΝΗΣ (ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ)

  10. ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ (ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ)

  11. ΚΑΛΟΓΗΡΟΣ (ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ)

  12. ΣΚΟΥΡΑΣ (ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ)

  13. ΖΑΡΙΦΗΣ (ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ)

  14. ΜΠΟΥΜΠΟΥΚΗΣ (ΕΡΜΗΣ)

  15. ΜΕΜΤΣΑΣ (ΕΡΜΗΣ)

  16. ΧΟΛΕΒΑΣ (ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ)

  17. ΤΖΑΦΛΕΡΗΣ (ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΣ)

  18. ΓΛΥΚΟΣ (ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ)

  19. ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ (ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΣ)

  20. ΑΓΡΟΚΩΣΤΑΣ (ΡΗΓΑΣ Φ.)

  21. ΣΤΑΜΠΟΥΛΗΣ (ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ)

  22. ΚΑΛΑΦΑΤΑΚΗΣ (ΘΗΣΕΑΣ)

  23. ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ (ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΣ)

  24. ΓΚΕΚΟΣ (ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ)

  25. ΜΑΚΡΗΣ (ΕΡΜΗΣ)

  26. ΜΠΑΛΟΥΛΗΣ (ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ)

  27. ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ (ΠΥΡΑΣΟΣ)

  28. ΠΑΝΑΓΟΥΛΑΣ (ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ)

  29. ΓΚΑΡΑΒΕΛΑΣ (ΠΥΡΑΣΟΣ)

ΝΕΟΙ

  1. ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ (ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ)

  2. ΚΟΝΤΟΣΤΑΘΗΣ (ΔΑΦΝΗ)

  3. ΤΣΙΟΒΟΛΟΣ (ΑΠΟΒ)

  4. ΚΟΤΟΓΛΟΥ (ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ)

  5. ΠΑΠΑΔΟΓΙΩΡΓΟΣ (ΠΥΡΑΣΟΣ)

  6. ΛΕΜΟΝΗΣ (ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ)

  7. ΤΕΤΡΙΜΙΔΑΣ (ΜΥΡΜΗΔΟΝΕΣ)

  8. ΧΑΤΖΗΙΩΑΝΝΟΥ (ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ)

  9. ΜΠΕΚΟΣ (ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Β.)

  10. ΜΕΓΑΓΙΑΝΝΗΣ (ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ)

  11. ΤΣΙΛΟΓΛΟΥ (ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ)

  12. ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ (ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ)

  13. ΜΠΟΛΗΣ (ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ)

  14. ΚΑΤΣΑΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ)

  15. ΤΙΜΠΛΑΛΕΞΗΣ (ΔΗΜΗΤΡΑ)

  16. ΧΡΟΝΗΣ (ΝΑ ΝΙΚΗΣ)

  17. ΤΑΡΕ (ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ)

  18. ΚΑΝΟΥΤΑΣ (ΕΡΜΗΣ)

  19. ΧΡΙΣΤΟΓΙΑΝΝΟΥΛΑΣ (ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ)

  20. ΑΚΡΙΒΟΠΟΥΛΟΣ (ΕΡΜΗΣ)

  21. ΓΑΤΟΣ (ΠΥΡΑΣΟΣ)

  22. ΜΠΟΓΚΑΜΟΣ (ΠΥΡΑΣΟΣ)

  23. ΜΥΛΩΝΑΣ (ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ)

  24. ΚΑΡΑΠΑΝΟΣ (ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ)

  25. ΓΙΟΒΑΝΗΣ (ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ)

  26. ΔΟΝΔΟΝΤΣΙΔΗΣ (ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ)

  27. ΓΕΡΟΛΥΜΑΤΟΣ (ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ)