Επιτυχίες βετεράνων κολυμβητών του ΝΟΒ-Α

   Στην διοργάνωση αυτή έλαβε μέρος ο ΝΟΒ-Α με 26 αθλητές( 15 άνδρες και 7 γυναίκες) και κατετάγη 4ος στη γενική βαθμολογία, με:

1ος ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ       με 754,5 βαθμούς σε 103 συμμετοχές

2ος ΩΚΕΑΝΟΣ               με 662,5 βαθμούς   σε 97 συμμετοχές

3ος ΕΑΤ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ με 652 βαθμούς σε 84 συμμετοχές

4ος ΝΟΒ-Α                   με 556,5 βαθμούς σε 72 συμμετοχές

5ος ΟΦΚ ΣΕΡΡΩΝ          με 514 βαθμούς σε 79 συμμετοχές

Αναλυτικότερα οι κολυμβητές-τριες του ΝΟΒ-Α κατέκτησαν τις παρακάτω θέσεις:

– Παπουτσής Αλέξανδρος: 1ος στα 50μ. – 100μ. – 200μ.Ύπτιο και 100μ. Πεταλούδα.

Ζαρκάδας Αναστάσιος: 2ος στα 200μ. – 400μ. 1ος 800μ. – 1.500μ. Ελεύθερο

– Τριανταφύλλου Βασίλης:   5ος στα 50μ. Πεταλούδα – 12ος στα 50μ. Ελεύθερο – 7ος 400μ.                      Ελεύθερο – 9ος 100μ. Ελεύθερο

Τουλούδης Νικόλαος: 3ος στα 200μ. Ελεύθερο – 12ος στα 50μ. Ελεύθερο – 6ος στα 400μ. Ελεύθερο – 9ος στα 100μ. Ελεύθερο

Βολιώτης Κων/νος: 2ος στα 200μ. Πρόσθιο – 1ος στα 400μ. ΜΑ – 1ος στα 200μ. Πεταλούδα – 1ος 200μ. ΜΑΤ

– Βολιώτης Βλάσης: 1ος στα 200 Ελεύθερο – 1ος 50μ. Ελεύθερο – 1ος 400μ. Ελεύθερο – 1ος 100μ. Ελεύθερο

– Κοτζιάς Αναστάσιος: 2ος στα 200μ. Πρόσθιο – 3ος στα 100μ. Πρόσθιο – 8ος στα 50μ.     Ελεύθερο – 4ος στα 50μ. Πρόσθιο

– Αναστασίου Κων/νος: 2ος στα 200μ. Μ.A.– 2ος στα 50μ. Ύπτιο – 4ος στα 200μ. Ύπτιο – 5ος στα 50μ. Ελεύθερο

Τζώρτζης Αντώνης: 7ος στα 400μ. Ελεύθερο – 1ος στα 200μ. ΜΑ – 2ος στα 400μ. ΜΑ – 6ος στα 800μ. Ελεύθερο

Κραβαρίτης Άθως: 1ος στα 100μ. Ελεύθερο – 1ος στα 200μ. Ελεύθερο – 1ος στα 400μ. Ελεύθερο

Θεμελής Νικόλαος: 16ος στα 100μ. Ελεύθερο – 20ος στα 50μ. Ελεύθερο

Τριανταφυλλίδης Γεώργιος: 14ος στα 50μ. Ελεύθερο – 11ος στα 50μ. Πεταλούδα

-Βλάχος Αντώνης: 14ος στα 50μ. Ελεύθερο – 11ος στα 100μ. Ελεύθερο – 9ος στα 200μ. Ελεύθερο

Δουμπιώτης Λάκης: 1ος στα 400μ. Μ.Α. – 1ος στα 200μ. Μ.Α. – 2ος 200μ. Πρόσθιο

Τσιπέλη Εμμανουέλα: 2η στα 50μ. Ελεύθερο – 1η στα 100μ. Ελεύθερο

Δημητρακοπούλου Αλεξάνδρα: 1η στα 50μ. Πρόσθιο – 2η στα 200μ. Μ.Α. – 1η στα 100μ. Ελεύθερο – 1η στα 100μ. Πρόσθιο

– Ιωάννου Εσπεράντζα: 4η στα 50μ. Ελεύθερο – 4η στα 100μ. Ελεύθερο

– Κοντογεώργου Μαρία: 2η στα 200μ. Πρόσθιο – 6η στα 100μ. Πρόσθιο – 9η στα 50μ. Ελεύθερο – 8η στα 60μ. Πρόσθιο

Κρατήρα Γεωργία: 2η στα 50μ. Πρόσθιο – 3η στα 200μ. Πρόσθιο – 2η στα 100μ. Πρόσθιο – 5η στα 50μ. Ελεύθερο

Χασιώτη Εύη: 2η στα 400μ. Ελεύθερο – 2η στα 200μ. Μ.Α. – 4η στα 800μ. Ελεύθερο – 3η στα 50μ. Πεταλούδα

Παπανικολάου Ελισάβετ: 3η στα 200μ. Ελεύθερο – 13η στα 50μ. Ελεύθερο – 10η 100μ. Ελεύθερο

ΑΝΔΡΩΝ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Β’ – ΣΚΥΤΑΛΕΣ

2ηθέση στα 4Χ50μ. Ελεύθερο και 2η θέση στα 4Χ50μ. Μ.Ο. με τους:

-Αναστασίου Κων/νος

-Τουλούδης Νικόλαος

-Ζαρκάδας Αναστάσιος

-Παπουτσής Αλέξανδρος

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Δ’ – ΣΚΥΤΑΛΕΣ

4η θέση στα 4Χ50μ. Ελεύθερο

Τζώρτζης Αντώνης

-Κοτζιάς Αναστάσιος

-Βλάχος Αντώνης

-Τριανταφύλλου Βασίλης

7η θέση στα 4Χ50μ Μ.Ο.

Τζώρτζης Αντώνης

-Τριανταφύλλου Βασίλης

-Κοτζιάς Αναστάσιος

-Θεμελής Νικόλαος

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΣΤ’ – ΣΚΥΤΑΛΕΣ

1η θέση στα 4Χ50μ. Ελεύθερο

-Βολιώτης Βλάσης

-Χαλέβας Δημήτριος

-Κραβαρίτης Άθως

-Βολιώτης Κων/νος

1η θέση στα 4Χ50μ. Μ.Ο.

-Βολιώτης Βλάσης

-Δουμπιώτης Λάκης

-Βολιώτης Κων/νος

-Χαλέβας Δημήτριος

ΓΥΝΑΙΚΩΝ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Γ ΄– ΣΚΥΤΑΛΕΣ

4η θέση στα 4Χ50μ. Ελεύθερο

-Δημητρακοπούλου Αλεξάνδρα

-Κοντογεώργου Μαρία

-Χασιώτη Εύη

-Ιωάννου Εσπεράντζα

4η θέση στα 4Χ50μ. Μ.Ο.

Δημητρακοπούλου Αλεξάνδρα

-Κοντογεώργου Μαρία

-Χασιώτη Εύη

-Ιωάννου Εσπεράντζα

ΜΙΧ (2 ΑΝΔΡΕΣ +2 ΓΥΝΑΙΚΕΣ)

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Β’ – ΣΚΥΤΑΛΕΣ

1η θέση στα 4Χ50μ. Μ.Ο.

Παπουτσής Αλέξανδρος

-Δημητρακοπούλου Αλεξάνδρα

-Χασιώτη Εύη

-Αναστασίου Κων/νος

2η θέση στα 4Χ50μ. Ελεύθερο

Παπουτσής Αλέξανδρος

-Δημητρακοπούλου Αλεξάνδρα

-Χασιώτη Εύη

-Αναστασίου Κων/νος

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Γ’ – ΣΚΥΤΑΛΕΣ

4η θέση στα 4Χ50μ. Ελεύθερο

Ζαρκάδας Αναστάσιος

-Κοντογεώργου Μαρία

-Τζώρτζης Αντώνης

-Ιωάννου Εσπεράντζα

4η θέση στα 4Χ50μ. Μ.Ο.

-Ζαρκάδας Αναστάσιος

-Κοντογεώργου Μαρία

-Τζώρτζης Αντώνης

-Ιωάννου Εσπεράντζα

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Δ’ – ΣΚΥΤΑΛΕΣ

4η θέση στα 4Χ50μ. Μ.Ο.

-Κρατήρα Γεωργία

-Κοτζιάς Αναστάσιος

-Βολιώτης Κων/νος

-Παπανικολάου Ελισάβετ

7η θέση στα 4Χ50μ. Ελεύθερο

-Κρατήρα Γεωργία

-Κοτζιάς Αναστάσιος

-Βολιώτης Κων/νος

-Παπανικολάου Ελισάβετ

     Ο Πρόεδρος του ΝΟΒ-Α κ. Χρήστος Γεροβασίλης και τα υπόλοιπα μέλη του Διοικητικού Συμβουλίου του Ομίλου, συγχαίρουν τους βετεράνους κολυμβητές-τριες για τις επιτυχίες τους

palaimaxoi-nova2

palaimaxoi-nova3