Πρωτιές για Τσιδώνη του Ολυμπιακού Β. και Λιβογιάννη του ΝΟΒΑ

Ο Κωνσταντίνος Λιβογιάννης του ΝΟΒΑ πρώτευσε στην κούρσα των 200μ. με διπλά πέδιλα στην κατηγορία Εφήβων, με χρόνο 1:40.92 ενώ η Ναταλία Τσιδώνη τερμάτισε πρώτη στα 100μ. και 200μ. με διπλά πέδιλα, στην προαγωνιστική κατηγορία των κοριτσιών.

Οι νικητές των σημερινών πρωινών αγωνισμάτων:

200μ. επιφάνειας εφήβων: Βασίλης Κολιπέτρης – Γλαύκος – 1:25.40

200μ. επιφάνειας νεανίδων: Ευαγγελία Ριτζάκη – ΝΟ Χανίων – 1:37.34

200μ. διπλά πέδιλα εφήβων: Κωνστανίνος Λιβογιάννης – ΝΟΒΑ – 1:40.92

200μ. διπλά πέδιλα νεανίδων: Βενετία Μπάτσιου – ΑΕ Χαϊδαρίου – 1:52.19

200μ. επιφάνειας ανδρών: Ουίλλιαμ Μπάλντουιν – Γλαύκος – 1:24.66

200μ. επιφάνειας γυναικών: Ιωάννα Παναγιωτίδου – Κ.Ο. Καλαμάτας – 1:37.47

200μ. διπλά πέδιλα ανδρών: Στέφανος Αντωνιάδης – Δελφίνια Περιστερίου – 1:38.61

200μ. διπλά πέδιλα γυναικών: Ροζάννα Λαμπαρδάκη – ΝΟ Χανίων – 1:57.32

1500μ. επιφάνειας παίδων: Παναγιώτης Βεϊζή – ΑΝΟ Αργυρούπολης – 14:11.85

1500μ. επιφάνειας κορασίδων: Ελπίδα Μάκκα – ΑΕ Χαϊδαρίου – 14:53.41

100μ. επιφάνειας προαγωνιστική αγόρια: Νίκος Μαυρομμάτης – Ι.Ο. Θεσσαλονίκης – 55.60

100μ. επιφάνειας προαγωνιστική κορίτσια: Κατερίνα Πολυδώρου – ΠΟΣ. Ληξουρίου – 56.16

100μ. διπλά πέδιλα προαγωνιστική αγόρια: Στέφανος Εξάρχου – Κ.Ο. Ιωαννίνων – 58.23

100μ. διπλά προαγωνιστική κορίτσια: Ναταλία Τσιδώνη – Ολυμπιακός Βόλου – 57.79

4Χ200 επιφάνειας παμπαίδων Α: ΝΟ Χανίων (Κωνσταντίνος Λεδάκης, Μάριος-Στέργιος Ρινακάκης, Ιάσων Χίνος, Βασίλης Χατζηδάκης) – 7:33.86

4Χ200 επιφάνειας παγκορασίδων Α: ΝΟ Χανίων (Χριστίνα-Ιωάννα Σκυλουράκη, Ειρήνη Καυκαλάκη, Ελευθερία Λεδάκη, Κατερίνα Βαλυράκη) – 7:55.55

Οι νικητές των σημερινών απογευματινών αγωνισμάτων:

100μ. επιφάνειας παίδων: Χρήστος Βαλαλάς – Πανσερραϊκός – 39.62

100μ. επιφάνειας κορασίδων: Μαρία Λαμπαρδάκη – ΝΟ Χανίων – 42.89

100μ. διπλά πέδιλα παίδων: Θανάσης Δημούλιος – ΝΟ Χανίων – 46.20

100μ. διπλά πέδιλα κορασίδων: Πολυξένη Πηλιανίδου – ΑΑ Αστέρια – 52.50

100μ. επιφάνειας παμπαίδων Α: Ευστράτιος Ηλιάκης – Γλαύκος – 41.64

100μ. επιφάνειας παγκορασίδων Α: Φωτεινή Παππά – ΑΙΓ – 46.23

100μ. διπλά πέδιλα παμπαίδων Α: Βαγγέλης Τσιονάρας – ΔΕΛΒΟΛ – 52.71

100μ. διπλά πέδιλα παγκορασίδων Α: Κωνσταντίνα Λαγγουρέτου – Δελφίνια Περιστερίου – 57.09

100μ. επιφάνειας παμπαίδων Β: Παναγιώτης Ζώτος – Γλαύκος – 47.92

100μ. επιφάνειας παγκορασίδων Β: Γεωργίας Χατζηαναστασίου – Γλαύκος – 52.48

100μ. διπλά πέδιλα παμπαίδων Β: Μιχαήλ Μπλούφας – Α.Σ. Κ. Ολυμ. – 56.16

100μ. διπλά πέδιλα παγκορασίδων Β: Άννα Βλάχου – ΑΝΟ Αργυρούπολης – 57.15

100μ. Υ/Β ανδρών: Αναστάσιος Μυλωνάκης – Γλαύκος – 34.35

100μ. Υ/Β γυναικών: Ειρήνη Δεληγιάννη – Ν.Ο. Αμφιθε – 39.94

100μ. Υ/Β εφήβων: Παντελεήμων Κοιλιάρης – ΑΙΓ – 36.37

100μ. Υ/Β νεανίδων: Ελευθερία Αρκούδη – Γλαύκος – 41.72

4Χ200 επιφάνειας εφήβων: ΑΕ Χαϊδαρίου – 6:19.56

4Χ200 επιφάνειας νεανίδων: Γλαύκος – 6:47.39

4Χ100 διπλά πέδιλα παίδων: ΝΟ Χανίων – 3:23.31

4Χ50 επιφάνεια ανδρών: Γλαύκος – 1:11.45

4Χ100 επιφάνειας παμπαίδων Α: ΝΟ Χανίων – 3:15.87

4Χ100 επιφάνειας παγκορασίδων Α: ΝΟ Χανίων – 3:32.73

Οι νικητές των χτεσινών 13/7 πρωινών αγωνισμάτων:

1500μ. επιφάνειας ανδρών: Χρήστος Δαμόλης – Ι.Ο. Θεσσαλίας – 12:50.52

1500μ. επιφάνειας γυναικών: Δέσποινα Μακριά – Δελφίνια Περιστερίου – 14:13.93

200μ. επιφάνειας παίδων: Ιωάννης Δουλγεράκης – ΠΟΣ Ληξούρι – 1:29.61

200μ. επιφάνειας κορασίδων: Αναστασία Γανέλη – Δελφίνια Περιστερίου – 1:36.68

200μ. διπλά πέδιλα παίδων: Αθανάσιος Δημουλιός – ΝΟ Χανίων – 1:44.65

200μ. διπλά πέδιλα κορασίδων: Ελευθερία Στάμου – Ολυμπιακός Βόλου – 1:53.56

800μ. επιφάνειας εφήβων: Νικόλαος Παπαθεοδώρου – Δελφίνια Περιστερίου – 6:47.87

800μ. επιφάνειας νεανίδων: Κωνσταντίνα Διονυσοπούλου – Δελφίνια Περιστερίου – 7:29.58

800μ. επιφάνειας παμπαίδων Α: Κωνσταντίνος Λεδάκης – ΝΟ Χανίων – 8:09.66

800μ. επιφάνειας παγκορασίδων Α: Χριστίνα-Ιωάννα Σκυλουράκη – ΝΟ Χανίων – 7:36.38 – πανελλήνιο ρεκόρ παγκορασίδων Α

200μ. επιφάνειας προαγωνιστική αγόρια: Νικόλαος Μαυρομμάτης – Ι.Ο. Θεσσαλίας – 2:02.90

200μ. επιφάνειας προαγωνιστική κορίτσια: Χρυσάνθη Μυρίλου – ΠΟΣ. Ληξούρι – 2:08.41

200μ. διπλά πέδιλα προαγωνιστική αγόρια: Στέφανος Εξάρχου – Κ.Ο. Ιωαννίνων – 2:08.25

200μ. διπλά πέδιλα προαγωνιστική κορίτσια: Ναταλία Τσιδώνη – Ολυμπιακός Βόλου – 2:09.51

4Χ100 διπλά πέδιλα παμπαίδων Α: ΝΟ Χανίων – 3:50.83

Οι νικητές των χτεσινών 13/7 απογευματινών αγωνισμάτων:

50μ. επιφάνειας ανδρών: Ουίλλιαμ Μπάλντουιν – Γλαύκος -15.62

50μ. επιφάνειας γυναικών: Βασιλεία Τσιγκοιά – Ι.Ο. Θ. – 18.33

50μ. διπλά πέδιλα ανδρών: Στέφανος Αντωνιάδης – Δελφίνια Περιστερίου – 19.66

50μ. διπλά πέδιλα γυναικών: Σμαράγδα Σκαλίδου – Δελφίνια Περιστερίου – 23.64

50μ. επιφάνειας εφήβων: Ευάγγελος Παντέλογλου – ΑΝΟ Αργυρούπολης – 17.44

50μ. επιφάνειας νεανίδων: Κωνσταντίνα Διονυσοπούλου – Δελφίνια Περιστερίου – 19.58

50μ. διπλά πέδιλα εφήβων: Γιώργος Δημητράτος – ΑΝΟ Αργυρούπολης – 20.08

50μ. διπλά πέδιλα νεανίδων: Χριστίνα-Αμαλία Βραχλιώτη – Δελφίνια Περιστερίου – 23.55

50μ. επιφάνειας παμπαίδων Α: Ευστράτιος Ηλιάκης – Γλαύκος – 19.59

50μ. επιφάνειας παγκορασίδων Α: Λυδία Μουτσάτσου – ΝΟ Βουλιαγμένης – 20.51

50μ. διπλά πέδιλα παμπαίδων Α: Βασίλης Χατζηδάκης – ΝΟ Χανίων – 24.64

50μ. διπλά πέδιλα παγκορασίδων Α: Ελευθερία Κολιάκη – ΑΣ. Άλμπατρος Ιωαννίνων – 26.74

50μ. επιφάνειας παμπαίδων Β: Αναστάσιος Δουλγεράκης – ΠΟΣ Ληξουρίου – 21.73

50μ. επιφάνειας παγκορασίδων Β: Γεωργία-Χριστίνα Μπασλή – Γλαύκος – 23.52

50μ. διπλά πέδιλα παμπαίδων Β: Μιχαήλ Μπλουφάς – Α.Σ.Κ. Ολυμπ. – 25.88

50μ. διπλά πέδιλα παγκορασίδων Β: Άννα-Αυγούστα Βλάχου – ΑΝΟ Αργυρούπολης – 25.78

100μ. Υ/Β παίδων: Χρήστος Βαλαλάς – Πανσερραϊκός – 38.69

100μ. Υ/Β κορασίδων: Μαρία Γιασεμή – ΑΙΓ – 42.66

4Χ200 επιφάνειας ανδρών: Κ.Ο. Περιστερίου Γλαύκος (Μιχαήλ Τσιρώνης, Αναστάσιος Μυλωνάκης, Γιώργος Παπουτσής, Ουίλλιαμ Μπαλντούιν) – 5:48.46

4Χ200 επιφάνειας γυναικών: ΝΟ Χανίων (Ροζάννα Λαμπαρδάκη, Ευαγγελία Ριτζάκη, Αμαλία Μπασιά, Κατερίνα Καλαμαρίδη) – 6:40.64

4Χ200 επιφάνειας παίδων: Μ.Γ.Σ. Πανσερραϊκός ( Βασίλης Ναυροζίδης, Κωνσταντίνος Τζιόγας, Βασίλης Μίχος, Χρήστος Βαλαλάς) – 6:40.06

4Χ200 επιφάνειας κορασίδων: Κ.Ο. Περιστερίου Γλαύκος (Ξανθή Μήτρου, Αναστασία Βλάχου, Κατερίνα Τυρλή, Λυδία Μπελαούρη) – 7:05.59

4Χ50 επιφάνεια παμπαίδων: ΝΟ Χανίων – 1:27.80