Το πρόγραμμα αγώνων του Βορείου ομίλου της Football League

Δείτε όλο το πρόγραμμα της Football League για το Βόρειο όμιλο, όπου συμμετέχει η ομάδα της Νίκης Βόλου:

 1η (29/09) – 14η 

Αν. Καρδίτσας – Ζάκυνθος

Δόξα Δράμας – Νίκη Βόλου

Καβάλα – Ηρακλής

Τύρναβος – Βατανιακός

Εθνικός Γαζώρου – Αιγινιακός

Κέρκυρα – Αν. Γιαννιτσών

Πιερικός – Απόλλων 1926

2η (06/10) – 15η

Δόξα Δράμας – Αν. Καρδίτσας

Ζάκυνθος – Καβάλα

Νίκη Βόλου – Τύρναβος

Ηρακλής – Εθνικός Γαζώρου

Βατανιακός – Κέρκυρα

Αιγινιακός – Πιερικός

Αν. Γιαννιτσών – Απόλλων 1926

3η (13/10- 16η

Αν. Καρδίτσας – Καβάλα

Τύρναβος – Δόξα Δράμας

Εθνικός Γαζώρου – Ζάκυνθος

Κέρκυρα – Νίκη Βόλου

Πιερικός – Ηρακλής

Απόλλων 1926 – Βατανιακός

Αν. Γιαννιτσών – Αιγινιακός

4η – 17η

Τύρναβος – Αν. Καρδίτσας

Καβάλα – Εθνικός Γαζώρου

Δόξα Δράμας – Κέρκυρα

Ζάκυνθος – Πιερικός

Νίκη Βόλου – Απόλλων 1926

Ηρακλής – Αν. Γιαννιτσών

Βατανιακός – Αιγινιακός

5η – 18η

Αν. Καρδίτσας – Εθνικός Γαζώρου

Κέρκυρα – Τύρναβος

Πιερικός – Καβάλα

Απόλλων 1926 – Δόξα Δράμας

Αν. Γιαννιτσών – Ζάκυνθος

Αιγινιακός – Νίκη Βόλου

Βατανιακός – Ηρακλής

6η – 19η

Κέρκυρα – Αν. Καρδίτσας

Εθνικός Γαζώρου – Πιερικός

Τύρναβος – Απόλλων 1926

Καβάλα – Αν. Γιαννιτσών

Δόξα Δράμας – Αιγινιακός

Ζάκυνθος – Βατανιακός

Νίκη Βόλου – Ηρακλής

7η – 20ή

Αν. Καρδίτσας – Πιερικός

Απόλλων 1926 – Κέρκυρα

Αν. Γιαννιτσών – Εθνικός Γαζώρου

Αιγινιακός – Τύρναβος

Βατανιακός – Καβάλα

Ηρακλής – Δόξα Δράμας

Νίκη Βόλου – Ζάκυνθος

8η – 21η

Απόλλων 1926 – Αν. Καρδίτσας

Πιερικός – Αν. Γιαννιτσών

Κέρκυρα – Αιγινιακός

Εθνικός Γαζώρου – Βατανιακός

Τύρναβος – Ηρακλής

Καβάλα – Νίκη Βόλου

Δόξα Δράμας – Ζάκυνθος

9η – 22η

Αν. Καρδίτσας – Αν. Γιαννιτσών

Αιγινιακός – Απόλλων 1926

Βατανιακός – Πιερικός

Ηρακλής – Κέρκυρα

Νίκη Βόλου – Εθνικός Γαζώρου

Ζάκυνθος – Τύρναβος

Καβάλα – Δόξα Δράμας

10η – 23η

Αιγινιακός – Αν. Καρδίτσας

Αν. Γιαννιτσών – Βατανιακός

Απόλλων 1926 – Ηρακλής

Πιερικός – Νίκη Βόλου

Κέρκυρα – Ζάκυνθος

Εθνικός Γαζώρου – Δόξα Δράμας

Τύρναβος – Καβάλα 

11η – 24η

Αν. Καρδίτσας – Βατανιακός

Ηρακλής – Αιγινιακός

Νίκη Βόλου – Αν. Γιαννιτσών

Ζάκυνθος – Απόλλων 1926

Δόξα Δράμας – Πιερικός

Καβάλα – Κέρκυρα

Εθνικός Γαζώρου – Τυρναβος

12η – 25η

Ηρακλής – Αν. Καρδίτσας

Βατανιακός – Νίκη Βόλου

Αιγινιακός – Ζάκυνθος

Αν. Γιαννιτσών – Δόξα Δράμας

Απόλλων 1926 – Καβάλα

Πιερικός – Τύρναβος

Κέρκυρα – Εθνικός Γαζώρου

13η – 26η

Αν. Καρδίτσας – Νίκη Βόλου

Ζάκυνθος – Ηρακλής

Δόξα Δράμας – Βατανιακός

Καβάλα – Αιγινιακός

Τύρναβος – Αν. Γιαννιτσών

Εθνικός Γαζώρου – Απολλων 1926

Πιερικός – Κέρκυρα