Τα τμήματα υποδομής της Νίκης στο τουρνουά Ακαδημιών (πρόγραμμα)

Τα ποδοσφαιρικά τμήματα της Νίκης θα λάβουν μέρος στο τουρνουά που θα διεξαχθεί από τη Μ. Δευτέρα ως και τη Μ. Τετάρτη σε γήπεδα του πολεοδομικού συγκροτήματος του Δήμου Βόλου, όπου θα αγωνιστούν ακαδημίες από όλη την Ελλάδα. Η Διοργανώτρια του μίνι τουρνουά ανακοίνωσε το πρόγραμμα των αγώνων.

Ακολουθεί το πρόγραμμα των αγώνων των Ακαδημιών της Νίκης αλλά και το πλήρες πρόγραμμα του τουρνουά:

 Οι γεν. 1997-99

 Δευτέρα 06/04/2015

17.10

17.40

17.45

18.15

ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ

11×11

97-99

ΑΘΛΟΥΠΟΛΗ ΚΟΡ

ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

 

 

Τρίτη 07/04/2015

10.10

10.40

10.45

11.15

ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ 11X11

97-99

ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

ΑΘΛΟΠΟΛΗΣ ΚΡ

16.00

16.30

16.35

17.05

ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ 11X11

97-99

ΟΛΥ ΒΟΛΟΥ

ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

 Τετάρτη 08/04/2015

10.10

10.40

10.45

11.15

ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ 11X11

97-99

ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ

Οι γεν. 2000-01

Δευτέρα 06/04/2015

09.00

09.30

09.35

10.05

ΝΕΑΠΟΛΗΣ 11X11

00-01

Ν.ΙΚΟΝΙΟ

ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

18.20

18.50

18.55

19.25

ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ 11X11

00-01

ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ

 

Τρίτη 07/04/2015

11.20

11.50

11.55

12.25

ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ 11X11

00-01

ΑΘΛΟΠΟΛΗΣ ΚΡ

ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

Ακολουθούν αγώνες νοκ άουτ.

Οι γεν. 2006-07

Δευτέρα 06/04/2015

09.00

09.20

09.25

09.55

        ΔΗΜΗΤΡΙΑΣ                  8Χ8

06-07

ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ

17.00

17.25

17.30

17.50

ΔΗΜΗΤΡΙΑΣ 8Χ8

     06-07

ΑΘΛΟΠΟΛΗΣ ΚΡ

ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

 

Τρίτη 07/04/2015

10.00

10.20

10.25

10.55

ΔΗΜΗΤΡΙΑΣ 8Χ8

06-07

ΙΚΟΝΙΟ 2

ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

Ακολουθούν αγώνες νοκ – άουτ.

 

Επισυνάπτουμε το πλήρες πρόγραμμα των αγώνων.

ΠΡΩΙ

ΔΕΥΤΕΡΑ

06/04/2015

             
                 

Έναρξη

Α΄ Ημίχρονο

Ημίχρονο

Έναρξη

Β΄ Ημίχρονο

Λήξη

ΓΗΠΕΔΟ

ΗΛΙΚΙΑ

ΟΜΑΔΑ 1

ΟΜΑΔΑ 2

Σκορ

                 

09.00

09.30

09.35

10.05

ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ 11X11

97-99

ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ

ΑΘΛΟΥΠΟΛΗ ΚΟΡ

 

10.10

10.40

10.45

11.15

ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ 11X11

97-99

ΟΛΥ ΒΟΛΟΥ

ΑΘΛΟΠΟΛΗΣ ΚΡ

 

11.20

11.50

11.55

12.25

ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ 11X11

00-01

ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ

ΑΘΛΟΠΟΛΗΣ ΚΡ

 

12.25

12.30

12.35

13.05

ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ 11X11

00-01

ΠΑΕ ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ

ΟΛΥ ΒΟΛΟΥ

 
                 
                 

09.00

09.30

09.35

10.05

ΝΕΑΠΟΛΗΣ 11X11

00-01

Ν.ΙΚΟΝΙΟ

ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

 

10.10

10.40

10.45

11.15

ΝΕΑΠΟΛΗΣ 11X11

00-01

ΠΑΟ ΗΡ

ΑΘΛΟΣ

 

11.20

11.50

11.55

12.25

ΝΕΑΠΟΛΗΣ 11X11

02-03

ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ

ΑΘΛΟΥΠΟΛΗ ΚΟΡ

 

12.25

12.30

12.35

13.05

ΝΕΑΠΟΛΗΣ 11X11

02-03

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ

ΑΘΛΟΠΟΛΗΣ ΚΡ

 
                 
                 

09.00

09.20

09.25

09.55

ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΒΟΛΟΥ 11X11

02-03

AΠΟΒ

Ν.ΙΚΟΝΙΟ

 

10.00

10.20

10.25

10.55

ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΒΟΛΟΥ 11X11

02-03

ΠΑΟ ΗΡ

ΠΑΕ ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ

 

11.00

11.20

11.25

11.55

ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΒΟΛΟΥ 11X11

       

12.00

12.20

12.25

12.55

ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΒΟΛΟΥ 11X11

       
                 
                 

09.00

09.20

09.25

09.55

ΔΗΜΗΤΡΙΑΣ 8Χ8

06-07

ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ

 

09.00

09.20

09.25

09.55

ΔΗΜΗΤΡΙΑΣ 8Χ8

06-07

ΙΚΟΝΙΟ 2

ΑΘΛΟΠΟΛΗΣ ΚΡ

 

10.00

10.20

10.25

10.55

ΔΗΜΗΤΡΙΑΣ8Χ8

06-07

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ

ΟΛΥ ΒΟΛΟΥ

 

10.00

10.20

10.25

10.55

ΔΗΜΗΤΡΙΑΣ8Χ8

06-07

Ν.ΙΚΟΝΙΟ 1

ΑΘΛΟΥΠΟΛΗ ΚΟΡ

 
                 

11.00

11.20

11.25

11.55

ΔΗΜΗΤΡΙΑΣ 9X9

04-05

ΙΚΟΝΙΟ 1

ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ

 

11.00

11.20

11.25

11.55

ΔΗΜΗΤΡΙΑΣ 9X9

04-05

ΙΚΟΝΙΟ 2

ΟΛΥ ΒΟΛΟΥ

 

12.00

12.20

12.25

12.55

ΔΗΜΗΤΡΙΑΣ 9X9

04-05

ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ

ΑΘΛΟΥΠΟΛΗ ΚΟΡ

 

12.00

12.20

12.25

12.55

ΔΗΜΗΤΡΙΑΣ 9X9

04-05

ΔΙΑΝΑ

ΠΑΕ ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ

 
                 
                 


ΑΠΟΓΕΥΜΑ

ΔΕΥΤΕΡΑ

06/04/2015

             
                 

Έναρξη

Α΄ Ημίχρονο

Ημίχρονο

Έναρξη

Β΄ Ημίχρονο

Ληξη

ΓΗΠΕΔΟ

ΗΛΙΚΙΑ

ΟΜΑΔΑ 1

ΟΜΑΔΑ 2

Σκορ

                 

16.00

16.30

16.35

17.05

ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ 11X11

97-99

ΑΘΗΝΑΚΟΣ

ΟΛΥ ΒΟΛΟΥ

 

17.10

17.40

17.45

18.15

ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ 11X11

97-99

ΑΘΛΟΥΠΟΛΗ ΚΟΡ

ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

 

18.20

18.50

18.55

19.25

ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ 11X11

00-01

ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ

 

19.30

20.00

20.05

20.35

ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ 11X11

00-01

ΑΘΛΟΣ

ΠΑΕ ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ

 
                 

16.00

16.25

16.30

16.55

ΝΕΑΠΟΛΗΣ 11X11

00-01

ΟΛΥ ΒΟΛΟΥ

ΠΑΟ ΗΡΑ

 

17.00

17.25

18.00

18.25

ΝΕΑΠΟΛΗΣ 11X11

00-01

ΑΘΛΟΠΟΛΗΣ ΚΡ

ΙΚΟΝΙΟ

 

18.30

18.25

18.30

18.55

ΝΕΑΠΟΛΗΣ 11X11

02-03

ΙΚΟΝΙΟ

ΔΗΜΗΤΡΙΑΣ

 

19.00

19.25

19.30

19.55

ΝΕΑΠΟΛΗΣ 11X11

02-03

ΑΘΛΟΥΠΟΛΗ ΚΟΡ

ΑΛΜΥΡΟΣ

 
                 

16.00

16.20

16.25

16.45

ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΒΟΛΟΥ 11X11

02-03

AΠΟΒ

ΠΑΟ ΗΡ

 

16.50

17.10

17.15

17.35

ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΒΟΛΟΥ 11X11

02-03

ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ

 

18.40

19.00

19.20

19.25

ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΒΟΛΟΥ 11X11

       

19.30

19.35

19.40

20.00

ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΒΟΛΟΥ 11X11

       
                 

16.00

16.20

16.25

16.55

ΔΗΜΗΤΡΙΑΣ 8Χ8

06-07

ΟΛΥ ΒΟΛΟΥ

ΙΚΟΝΙΟ 1

 

16.00

16.20

16.25

16.55

ΔΗΜΗΤΡΙΑΣ8Χ8

06-07

ΑΘΛΟΥΠΟΛΗ ΚΟΡ

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ

 

17.00

17.25

17.30

17.50

ΔΗΜΗΤΡΙΑΣ 8Χ8

06-07

ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ

ΙΚΟΝΙΟ 2

 

17.00

17.25

17.30

17.50

ΔΗΜΗΤΡΙΑΣ8Χ8

06-07

ΑΘΛΟΠΟΛΗΣ ΚΡ

ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

 
                 

18.00

18.20

18.25

18.50

ΔΗΜΗΤΡΙΑΣ 9X9

04-05

ΙΚΟΝΙΟ 2

ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ

 

18.00

18.20

18.25

18.50

ΔΗΜΗΤΡΙΑΣ 9X9

04-05

ΟΛΥ ΒΟΛΟΥ

ΑΘΛΟΥΠΟΛΗ ΚΟΡ

 

19.00

19.20

19.25

19.55

ΔΗΜΗΤΡΙΑΣ 9X9

04-05

ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ

ΔΙΑΝΑ

 

19.00

19.20

19.25

19.55

ΔΗΜΗΤΡΙΑΣ 9X9

04-05

ΠΑΕ ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ

ΙΚΟΝΙΟ 1

 
                 
                 
 


ΠΡΩΙ

ΤΡΙΤΗ

07/04/2015

             
                 

Έναρξη

Α΄ Ημίχρονο

Ημίχρονο

Έναρξη

Β΄ Ημίχρονο

Ληξη

ΓΗΠΕΔΟ

ΗΛΙΚΙΑ

ΟΜΑΔΑ 1

ΟΜΑΔΑ 2

Σκορ

                 

09.00

09.30

09.35

10.05

ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ 11X11

97-99

ΑΘΛΟΥΠΟΛΗ ΚΟΡ

ΟΛΥ ΒΟΛΟΥ

 

10.10

10.40

10.45

11.15

ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ 11X11

97-99

ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

ΑΘΛΟΠΟΛΗΣ ΚΡ

 

11.20

11.50

11.55

12.25

ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ 11X11

00-01

ΑΘΛΟΠΟΛΗΣ ΚΡ

ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

 

12.25

12.30

12.35

13.05

ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ 11X11

00-01

ΑΘΛΟΣ

ΟΛΥ ΒΟΛΟΥ

 
                 
                 

09.00

09.30

09.35

10.05

ΝΕΑΠΟΛΗΣ 11X11

00-01

ΠΑΟ ΗΡ

ΠΑΕ ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ

 

10.10

10.40

10.45

11.15

ΝΕΑΠΟΛΗΣ 11X11

00-01

ΙΚΟΝΙΟ

ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ

 

11.20

11.50

11.55

12.25

ΝΕΑΠΟΛΗΣ 11X11

02-03

ΙΚΟΝΙΟ

ΠΑΟ ΗΡ

 

12.25

12.30

12.35

13.05

ΝΕΑΠΟΛΗΣ 11X11

02-03

ΑΘΛΟΥΠΟΛΗΣ ΚΡ

ΑΛΜΥΡΟΣ

 
                 

09.00

09.20

09.25

09.55

ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΒΟΛΟΥ 11X11

02-03

ΑΘΛΟΠΟΛΗ ΚΟΡ

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ

 

10.00

10.20

10.25

10.55

ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΒΟΛΟΥ 11X11

02-03

ΔΗΜΗΤΡΙΑΣ

ΠΑΕ ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ

 

11.00

11.20

11.25

11.55

ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΒΟΛΟΥ 11X11

       

12.00

12.20

12.25

12.55

ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΒΟΛΟΥ 11X11

       
                 

09.00

09.20

09.25

09.55

ΔΗΜΗΤΡΙΑΣ 8Χ8

06-07

ΙΚΟΝΙΟ 1

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ

 

09.00

09.20

09.25

09.55

ΔΗΜΗΤΡΙΑΣ 8Χ8

06-07

ΟΛΥ ΒΟΛΟΥ

ΑΘΛΟΥΠΟΛΗ ΚΟΡ

 

10.00

10.20

10.25

10.55

ΔΗΜΗΤΡΙΑΣ8Χ8

06-07

ΑΘΛΟΠΟΛΗΣ ΚΡ

ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ

 

10.00

10.20

10.25

10.55

ΔΗΜΗΤΡΙΑΣ8Χ8

06-07

ΙΚΟΝΙΟ 2

ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

 

11.00

11.20

11.25

11.55

ΔΗΜΗΤΡΙΑΣ 9X9

04-05

ΙΚΟΝΙΟ 1

ΔΙΑΝΑ

 

11.00

11.20

11.25

11.55

ΔΗΜΗΤΡΙΑΣ 9X9

04-05

ΠΑΕ ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ

ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ

 

12.00

12.20

12.25

12.55

ΔΗΜΗΤΡΙΑΣ 9X9

04-05

ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ

ΟΛΥ ΒΟΛΟΥ

 

12.00

12.20

12.25

12.55

ΔΗΜΗΤΡΙΑΣ 9X9

04-05

ΙΚΟΝΙΟ 2

ΑΘΛΟΥΠΟΛΗ ΚΟΡ

 


ΑΠΟΓΕΥΜΑ

ΤΡΙΤΗ

07/04/2015

             
                 

Έναρξη

Α΄ Ημίχρονο

Ημίχρονο

Έναρξη

Β΄ Ημίχρονο

Ληξη

ΓΗΠΕΔΟ

ΗΛΙΚΙΑ

ΟΜΑΔΑ 1

ΟΜΑΔΑ 2

Σκορ

                 

16.00

16.30

16.35

17.05

ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ 11X11

97-99

ΟΛΥ ΒΟΛΟΥ

ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

 

17.10

17.40

17.45

18.15

ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ 11X11

97-99

ΑΘΛΟΠΟΛΗΣ ΚΡ

ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ

 

18.20

18.50

18.55

19.25

ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ 11X11

00-01

1

2

 

19.30

20.00

20.05

20.35

ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ 11X11

00-01

1

2

 
                 
                 

16.00

16.25

16.30

16.55

ΝΕΑΠΟΛΗΣ 11X11

00-01

3

4

 

17.00

17.25

18.00

18.25

ΝΕΑΠΟΛΗΣ 11X11

00-01

3

4

 

18.30

18.25

18.30

18.55

ΝΕΑΠΟΛΗΣ 11X11

02-03

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ

ΑΛΜΥΡΟΣ

 

19.00

19.25

19.30

19.55

ΝΕΑΠΟΛΗΣ 11X11

02-03

ΑΘΛΟΠΟΛΗΣ ΚΡ

ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ

 
                 

16.00

16.20

16.25

16.45

ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΒΟΛΟΥ 11X11

       

16.50

17.10

17.15

17.35

ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΒΟΛΟΥ 11X11

02-03

ΠΑΟ ΗΡ

ΔΗΜΗΤΡΙΑΣ

 

18.40

19.00

19.20

19.25

ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΒΟΛΟΥ 11X11

02-03

ΠΑΕ ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ

AΠΟΒ

 

19.30

19.35

19.40

20.00

ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΒΟΛΟΥ 11X11

       
                 
                 

16.00

16.20

16.25

16.55

ΔΗΜΗΤΡΙΑΣ 8Χ8

06-07

1

2

 

16.00

16.20

16.25

16.55

ΔΗΜΗΤΡΙΑΣ8Χ8

06-07

1

2

 

17.00

17.25

17.30

17.50

ΔΗΜΗΤΡΙΑΣ 8Χ8

06-07

3

4

 

17.00

17.25

17.30

17.50

ΔΗΜΗΤΡΙΑΣ8Χ8

06-07

3

4

 
                 
                 

18.00

18.20

18.25

18.50

ΔΗΜΗΤΡΙΑΣ 9X9

04-05

1

2

 

18.00

18.20

18.25

18.50

ΔΗΜΗΤΡΙΑΣ 9X9

04-05

1

2

 

19.00

19.20

19.25

19.55

ΔΗΜΗΤΡΙΑΣ 9X9

04-05

3

4

 

19.00

19.20

19.25

19.55

ΔΗΜΗΤΡΙΑΣ 9X9

04-05

3

4

 
                 

                                                                                                                                  

                                                                                                                                      ΠΡΩΙ

ΤΕΤΑΡΤΗ

08/04/2015

             
                 

Έναρξη

Α΄ Ημίχρονο

Ημίχρονο

Έναρξη

Β΄ Ημίχρονο

Ληξη

ΓΗΠΕΔΟ

ΗΛΙΚΙΑ

ΟΜΑΔΑ 1

ΟΜΑΔΑ 2

Σκορ

                 
                 

09.00

09.30

09.35

10.05

ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ 11X11

97-99

ΑΘΛΟΠΟΛΗΣ ΚΡ

ΑΘΛΟΥΠΟΛΗ ΚΟΡ

 

10.10

10.40

10.45

11.15

ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ 11X11

97-99

ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ

 

11.20

11.50

11.55

12.25

ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ 11X11

00-01

ΤΕΛΙΚΟΣ

   

12.25

12.30

12.35

13.05

ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ 11X11

00-01

     
                 
                 

09.00

09.30

09.35

10.05

ΝΕΑΠΟΛΗΣ 11X11

00-01

ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ

   

10.10

10.40

10.45

11.15

ΝΕΑΠΟΛΗΣ 11X11

00-01

ΑΛΜΥΡΟΣ

ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ

 

11.20

11.50

11.55

12.25

ΝΕΑΠΟΛΗΣ 11X11

02-03

ΑΘΛΟΠΟΛΗΣ ΚΡ

ΑΘΛΟΥΠΟΛΗ ΚΟΡ

 

12.25

12.30

12.35

13.05

ΝΕΑΠΟΛΗΣ 11X11

02-03

     
                 
                 

09.00

09.20

09.25

09.55

ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΒΟΛΟΥ 11X11

02-03

ΠΑΕ ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ

ΙΚΟΝΙΟ

 

10.00

10.20

10.25

10.55

ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΒΟΛΟΥ 11X11

02-03

ΔΗΜΗΤΡΙΑΣ

AΠΟΒ

 

11.00

11.20

11.25

11.55

ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΒΟΛΟΥ 11X11

       

12.00

12.20

12.25

12.55

ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΒΟΛΟΥ 11X11

       
                 

09.00

09.20

09.25

09.55

ΔΗΜΗΤΡΙΑΣ 8Χ8

06-07

ΤΕΛΙΚΟΣ

   

09.00

09.20

09.25

09.55

ΔΗΜΗΤΡΙΑΣ 8Χ8

06-07

ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ

   

10.00

10.20

10.25

10.55

ΔΗΜΗΤΡΙΑΣ8Χ8

06-07

     

10.00

10.20

10.25

10.55

ΔΗΜΗΤΡΙΑΣ8Χ8

06-07

     
                 

11.00

11.20

11.25

11.55

ΔΗΜΗΤΡΙΑΣ 9X9

04-05

ΤΕΛΙΚΟΣ

   

11.00

11.20

11.25

11.55

ΔΗΜΗΤΡΙΑΣ 9X9

04-05

ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ

   

12.00

12.20

12.25

12.55

ΔΗΜΗΤΡΙΑΣ 9X9

04-05

     

12.00

12.20

12.25

12.55

ΔΗΜΗΤΡΙΑΣ 9X9

04-05