Κλήσεις των Μικτών Ομάδων ΕΠΣΘ (Ονόματα)

 

Συνεχίζεται η προετοιμασία των Μικτών ομάδων της ΕΠΣ Θεσσαλίας και σ΄ αυτό το πλαίσιο τη Δευτέρα 22/1/2018 στο Βοηθητικό του ΕΑΚ Βόλου θα πραγματοποιηθούν οι προπονήσεις των δυο ομάδων.
Για τους Παίδες ώρα προσέλευσης έχει οριστεί η 14:15 , ώρα έναρξης της προπόνησης στις 14:30’.
Για τους Νέους ώρα προσέλευσης η 15:45’ , ώρα έναρξης προπόνησης στις 16:00’.
Ο Ενωσιακός προπονητής των Μικτών ομάδων Αντώνης Μάνδαλος, καλεί τους παρακάτω ποδοσφαιριστές :

ΠΑΙΔΕΣ

  1. ΠΟΥΛΙΑΝΑΣ (ΕΡΜΗΣ)
  2. ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ (ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ)
  3. ΜΠΑΤΖΙΑΚΑΣ (ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ)
  4. ΜΠΑΪΡΑΜΗΣ (ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ)
  5. ΚΟΥΤΣΙΜΠΑΝΑΣ (ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ)
  6. ΣΑΝΑΪ (ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ)
  7. ΤΖΙΑΝΗΣ (ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ)
  8. ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ (ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ)
  9. ΚΑΛΟΓΗΡΟΣ (ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ)
  10. ΖΑΡΙΦΗΣ (ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ)
  11. ΜΠΟΥΜΠΟΥΚΗΣ (ΕΡΜΗΣ)
  12. ΜΕΜΤΣΑΣ (ΕΡΜΗΣ)
  13. ΧΟΛΕΒΑΣ (ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ)
  14. ΤΖΑΦΛΕΡΗΣ (ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΣ)
  15. ΓΛΥΚΟΣ (ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ)
  16. ΚΑΛΑΦΑΤΑΚΗΣ (ΘΗΣΕΑΣ)
  17. ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ (ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΣ)
  18. ΜΠΑΛΟΥΛΗΣ (ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ)
  19. ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ (ΠΥΡΑΣΟΣ)
  20. ΠΑΝΑΓΟΥΛΑΣ (ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ)
  21. ΚΟΛΩΝΙΑΣ (ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ)
  22. ΜΑΚΡΗΣ (ΕΡΜΗΣ)
  23. ΚΟΥΤΟΥΠΗΣ (ΘΗΣΕΑΣ)
  24. ΚΑΣΙΟΥΡΑΣ (ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ)
  25. ΔΡΟΣΟΣ (ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΣ)
  26. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ (ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ)
  27. ΚΩΣΤΑΚΗΣ (ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ)

ΝΕΟΙ

  1. ΤΣΙΟΒΟΛΟΣ (ΑΠΟΒ)
  2. ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ (ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ)
  3. ΚΡΑΒΑΡΙΤΗΣ (ΒΟΛΟΣ ΝΠΣ)
  4. ΜΠΕΚΟΣ (ΙΩΛΚΟΣ)
  5. ΜΕΓΑΓΙΑΝΝΗΣ (ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ)
  6. ΤΣΙΛΟΓΛΟΥ (ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ)
  7. ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ (ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ)
  8. ΜΠΟΛΗΣ (ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ)
  9. ΚΑΤΣΑΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ)
  10. ΤΙΜΠΛΑΛΕΞΗΣ (ΔΗΜΗΤΡΑ)
  11. ΤΑΡΕ (ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ)
  12. ΚΑΝΟΥΤΑΣ (ΕΡΜΗΣ)
  13. ΧΡΙΣΤΟΓΙΑΝΝΟΥΛΑΣ (ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ)
  14. ΑΚΡΙΒΟΠΟΥΛΟΣ (ΕΡΜΗΣ)
  15. ΜΥΛΩΝΑΣ (ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ)
  16. ΔΟΝΔΟΝΤΣΙΔΗΣ (ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ)
  17. ΖΑΦΕΙΡΙΟΥ (ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ)
  18. ΑΓΕΡΩΤΗΣ (ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ)
  19. ΜΠΟΥΡΓΟΣ (ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ)
  20. ΜΑΤΘΑΙΟΥ (ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ)
  21. ΠΑΠΑΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ (ΒΟΛΟΣ ΝΠΣ)
  22. ΚΑΡΑΛΗΣ (ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΣ)
  23. ΚΑΡΑΪΣΚΟΣ (ΑΘΛΟΣ)
  24. ΤΕΤΡΙΜΙΔΑΣ (ΜΥΡΜΗΔΟΝΕΣ)
  25. ΓΚΟΡΙΑΣ (ΔΥΝΑΜΙΣ)
  26. ΤΣΙΤΣΙΚΛΗΣ (ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ)
  27. ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΗΣ (ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ)
  28. ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ (ΣΚΙΑΘΟΣ)
  29. ΔΗΜΟΣ (ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΣ)
  30. ΚΑΤΣΙΦΑΣ (Ν. ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ)