Διαιτητές και γραμματείες των αγώνων μπάσκετ

Συνεχίζονται το Σαββατοκύριακο τα πρωταθλήματα μπάσκετ της ΕΣΚΑΘ. Το Σάββατο για την Α1 ΕΣΚΑΘ έχουμε τους αγώνες: Ολυμπιακός Β.-Σπάρτακος, ΑΕΒΔ-Ανάληψη, Γ.Σ.Βόλου-Γ.Σ. Αλμυρού, Κεραυνός-Αγριά B.C και Ίωνας-Φοίβος. Οι διαιτητές και οι γραμματείες των αγώνων του Σαββατοκύριακου έχουν ως εξής:

Α1 ΕΣΚΑΘ
10/3/2018 ΚΛΕΙΣΤΟ Ν. ΙΩΝΙΑΣ 17:00 Α.Ε.Β.ΔΙΜΗΝΙΟΥ- ΑΝΑΛΗΨΗ 
Διαιτητές: ΜΠΟΥΓΛΟΣ Ι, ΜΠΑΡΔΑΣ
Γραμματεία: ΣΧΟΙΝΑΣ ΜΑΡΙΤΣΟΥΔΗ ΧΡ. ΚΑΡΟΤΣΑΚΗΣ

10/3/2018 ΕΑΚ ΒΟΛΟΥ 17:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ -ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ 
Διαιτητές:ΠΑΓΩΝΗΣ, ΤΣΟΥΜΑΧΙΔΗΣ
Γραμματεία: ΜΑΡΟΥΣΟΣ, ΒΕΛΕΤΖΑΣ, ΠΟΥΡΓΙΑΝΟΣ Ν.

10/3/2018 Β.ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ 17:00 ΓΣ ΒΟΛΟΥ- ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ 
Διαιτητές: ΤΖΑΦΛΕΡΗΣ, ΜΠΟΥΓΛΟΣ ΠΑΝ.
Γραμματεία: ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ, ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ, ΓΚΑΛΙΔΗ

10/3/2018 ΚΛ. ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ 19:00 ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ-Αγριά B.C
Διαιτητές: ΞΕΡΑΣ, ΠΑΡΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: ΓΙΑΝΝΗ, ΚΕΝΑΝΙΔΗ, ΓΚΑΡΛΩΦΤΗ

10/3/2018 Β.ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ 19:00 ΑΣ ΙΩΝΑΣ- ΦΟΙΒΟΣ 2002 
Διαιτητές: ΔΟΛΓΥΡΑΣ, ΤΣΑΛΑΣ
Γραμματεία: ΒΕΝΕΤΣΑΝΟΣ, ΓΚΑΛΙΔΗ, ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ

Α2 ΕΣΚΑΘ

10/3/2018 ΚΛ. ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ 15:00 ΣΠΟΡΤ ΑΚΑΔΗΜΙΑ- ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ  
Διαιτητές: ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ, ΚΑΡΑΧΡΗΣΤΟΣ Ι
Γραμματεία: ΔΗΜΤΣΙΚΟΥ ΜΑΡΙΑ ΧΑΡΙΤΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ

10/3/2018 ΚΛΕΙΣΤΟ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ 17:00 ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΖΑΓΟΡΑΣ- ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΛ.
Διαιτητές: ΑΓΑΓΙΩΤΟΥ, ΚΑΡΑΘΑΝΟΣ
Γραμματεία: ΡΩΜΗΟΥ, ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ,ΧΑΤΖΗΤΡΑΚΟΣΙΑΣ Κ.

10/3/2018 ΚΛ.Ι.ΠΑΤΑΚΗΣ 17:00 ΑΕΤΟΣ ΠΛΑΤΥΚΑΜΠΟΥ- ΑΠΣΒ.ΙΩΛΚΙΑ
Διαιτητές: ΞΕΡΑΣ, ΠΑΡΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: ΜΟΤΣΙΟΣ, ΑΘ ΝΤΑΧΜΙΡΗΣ, ΤΖΙΜΟΥΡΤΟΣ

10/3/2018 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΜΥΡΟΥ 18:00 ΔΗΜΗΤΡΑ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ- ΣΚΙΑΘΟΣ
Διαιτητές:ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ, ΠΑΠΑΓΙΩΤΗΣ
Γραμματεία:ΒΑΡΔΟΥΝΙΩΤΗΣ, ΓΟΥΛΑ, ΘΕΟΦΑΝΙΔΟΥ

10/3/2018 ΚΛΕΙΣΤΟ Ν. ΙΩΝΙΑ 19:00 ΑΙΟΛΙΚΟΣ ΒΟΛΟΥ ΑΣΦΑΡΣΑΛΩΝ 
Διαιτητές: ΜΠΟΥΓΛΟΣ Ι, ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: ΜΑΡΙΤΣΟΥΔΗ, ΣΧΟΙΝΑΣ, ΚΑΡΟΤΣΑΚΗΣ

11/3/2018 ΚΛΕΙΣΤΟ Ν. ΙΩΝΙΑΣ 12:00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ-ΣΚΙΑΘΟΥ Γ.Σ 
Διαιτητές:ΜΠΑΡΔΑΣ, ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ

Β’ ΕΣΚΑΘ
11/3/2018 ΕΑΚ ΛΑΡΙΣΑΣ 15:00 B.C VOLOS– ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ 
Διαιτητές: ΠΑΓΩΝΗΣ , ΛΟΥΛΕ
Γραμματεία: ΓΚΑΤΖΙΑΣ, ΦΑΡΜΑΚΙΩΤΗ, ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ

PLAY OFF ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
10/3/2018 ΚΛ.ΑΡΜΕΝΙΟΥ 12:30 ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Β.
Διαιτητές: ΠΑΡΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ, ΒΟΝΤΖΑ
Γραμματεία: ΜΟΤΣΙΟΣ, ΓΙΑΝΝΗ, ΓΚΑΤΖΙΑΣ ΙΩΑΝ

ΑΓΩΝΕΣ  ΠΑΙΔΙΚΟΥ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
11/3/2018 ΚΛΕΙΣΤΟ Ν. ΙΩΝΙΑ 10:00 Ν.ΑΘΛΗΤΕΣ ΝΙΚΗΣ Β- ΤΙΤΑΝΕΣ ΑΛΜΥΡΟΥ Β
Διαιτητές: ΚΑΓΙΟΠΟΥΛΟΣ – ΤΣΑΛΑΣ
Γραμματεία: ΒΑΡΔΟΥΝΙΩΤΗΣ – ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΥ – ΠΕΓΙΟΥΚΑ

11/3/2018 ΚΛΕΙΣΤΟ Ν. ΙΩΝΙΑ 14:00  ΑΙΟΛΙΚΟΣ Β – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ Β’ 

11/3/2018 Β.ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟ 16:00 Γ.Σ.ΒΟΛΟΥ Β – ΑΚΑΔΗΜΙΑ Γ.Σ.ΒΟΛΟΥ 
Διαιτητές: ΚΑΡΑΘΑΝΟΣ , ΛΙΑΚΟΥ ΜΑΡΙΤΑ
Γραμματεία: ΘΕΟΦΑΝΙΔΟΥ, ΡΩΜΗΟΥ, ΚΑΡΟΤΣΑΚΗΣ

ΤΕΛΙΚΟΣ ΠΑΙΔΙΚΟΥ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
11/3/2018 Β.ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ 10:00 ΑΙΟΛΙΚΟΣ ΒΟΛΟΥ- ΑΝΑΛΗΨΗ

Διαιτητές:ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ, ΜΠΟΥΓΛΟΣ ΠΑΝ.
Γραμματεία: ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ, ΒΕΛΕΤΖΑΣ, ΠΟΛΥΖΟΣ ΙΩΑΝ.