Διαιτητές και γραμματείες των αγώνων μπάσκετ

Ανακοινώθηκαν από την ΕΣΚΑΘ οι διαιτητές και οι γραμματείες των αγώνων μπάσκετ του Σαββατοκύριακου όπου ο πρωτοπόρος της Α1 Ολυμπιακός Β. αντιμετωπίζει τον ουραγό Φοίβο στη Λάρισα, ενώ θα γίνουν επίσης οι αγώνες Αγριά B.C-Σπάρτακος, Γ.Σ.Αλμυρού-Ίωνας, Ανάληψη-Γ.Σ.Βόλου, Κεραυνός-ΑΕΒΔ. Αναλυτικά:

Α1 ΕΣΚΑΘ
24/3/2017 19:00 Β. Παρασκευοπουλος : Αγριά B.C-Σπάρτακος
Διαιτητές: ΔΕΣΛΗΣ, ΠΑΓΩΝΗΣ Γραμματεία: ΠΕΓΙΟΥΚΑ, ΒΕΛΕΤΖΑΣ, ΣΑΚΕΛΑΡΟΠΟΥΛΟΥ

24/3/2017 19:00 ΕΑΚΛ Φοίβος-Ολυμπιακός Βόλου
Διαιτητές: ΛΕΛΟΥΔΑΣ, ΚΙΣΣΑΣ
Γραμματεία:ΓΙΑΝΝΗ-ΦΑΡΜΑΚΙΩΤΗ-ΧΑΡΙΤΟΣ

24/3/2017 19:00 Κλ. Αλμυρού ΓΣ Αλμυρού-Ίωνας 
Διαιτητές: ΜΠΟΥΓΛΟΣ Ι, ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ
Γραμματεία: ΤΣΙΡΓΟΥΛΑ, ΚΑΡΟΤΣΑΚΗΣ,ΠΟΛΥΖΟΣ

24/3/2017 20:00 ΕΑΚΒ Ανάληψη-Γ.Σ.Βόλου 
Διαιτητές: ΔΟΛΓΥΡΑΣ, ΜΠΟΥΓΛΟΣ ΠΑΝ.
Γραμματεία: ΜΑΡΙΤΣΟΥΔΗ, ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ, ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΥ

24/3/2017 19:00 Κλ. Αγ. Θωμά Κεραυνός-ΑΕΒΔ
Διαιτητές: ΠΑΖΩΛΗΣ,ΤΣΑΛΑΣ Γραμματεία: ΝΑΝΟΥΛΗ,ΞΙΦΤΟΣ

Α2 ΕΣΚΑΘ

24/3/2017 17:00 Κλ. Ν. Ιωνίας  Ιωλκία-Α.Σ.Φαρσάλων
Διαιτητές:ΠΑΓΩΝΗΣ, ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: ΜΑΡΟΥΣΟΣ, ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ,ΓΚΑΛΙΔΗ

24/3/2017 17:00 Κλ. Πορταριάς  Κένταυρος Ζαγοράς-Νίκαια 2012
Διαιτητές:ΑΓΑΓΙΩΤΟΥ, ΚΑΓΙΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: ΓΟΥΛΑ, ΧΑΤΖΗΤΡΑΚΟΣΙΑΣ,ΘΕΟΦΑΝΙΔΟΥ

24/3/2017 11:00 Κλ. Σκιάθου Γ.Σ.Σκιάθου – Sports  Academy
Διαιτητές:ΜΠΑΡΔΑΣ, ΚΑΡΑΘΑΝΟΣ
Γραμματεία:ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΥ

PLAY OFF ΝΕΑΝΙΔΩΝ
23/3/2018 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΜΥΡ 20:30 ΑΛΜΥΡΟΥ ΓΣ -ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΕ
Διαιτητές: ΣΚΟΤΕΙΝΙΩΤΗ,ΛΙΑΚΟΥ, Γραμματεία: ΠΑΣΙΑΣ,ΓΟΥΛΑ,ΚΑΡΟΤΣΑΚΗΣ

24/3/2018 ΚΛΕΙΣΤΟ Ν. ΙΩΝΙΑΣ 11:00 ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΕ- ΓΣ ΝΙΚΗ
Διαιτητές: ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ,ΣΚΟΤΕΙΝΙΩΤΗ
ΘΕΟΦΑΝΙΔΟΥ, ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ,ΒΕΛΕΤΖΑΣ

PLAY OFF ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
24/3/2017 14:30 Κλ. Μπάρας Τιτάνες Παλαμά – Σπάρτακος Λάρισας
Διαιτητές: ΔΗΜΟΥΛΑΣ, ΚΟΥΤΙΒΗΣ
Γραμματεία: ΜΑΛΑΚΑΣΙΩΤΗΣ,ΓΚΟΥΓΚΟΥΣΤΑΜΟΥ, ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ

ΑΓΩΝΕΣ  ΠΑΙΔΙΚΟΥ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
24/3/2018 Β.ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ 9:30 ΑΚΑΔΗΜΙΑ Γ.Σ.Β- ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Β’ 
Διαιτητές: ΤΣΑΛΑΣ, ΚΟΝΤΟΣΤΑΘΗΣ

Γραμματεία: ΒΑΡΔΟΥΝΙΩΤΗΣ,ΣΧΟΙΝΑΣ, ΧΑΤΖΗΤΡΑΚΟΣΙΑΣ
24/3/2018 Β.ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ 11:00 ΑΣ ΙΩΝΑΣ ΑΣ-ΔΗΜΗΤΡΙΑΣ Β

Διαιτητές: ΣΚΟΤΕΙΝΙΩΤΗ, ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Γραμματεία: ΒΑΡΔΟΥΝΙΩΤΗΣ,ΠΟΛΥΖΟΣ,  ΣΧΟΙΝΑΣ

24/3/2018 ΚΛΕΙΣΤΟ Ν. ΙΩΝΙΑ 15:00 ΑΙΟΛΙΚΟΣ ΒΌΜΑΔΑ- Ν.ΑΘΛΗΤΕΣ ΝΙΚΗΣ Β

Διαιτητές: ΠΑΠΑΓΙΩΤΗΣ, ΛΙΑΚΟΥ Γραμματεία: ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ, ΓΚΑΛΙΔΗ, ΠΕΓΙΟΥΚΑ

ΤΕΛΙΚΟΣ ΠΑΙΔΙΚΟΥ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
25/3/2017 18:00 Κλ. Παλαμά  Κεραυνός Λάρισας – Αίολος Τρικάλων
Διαιτητές: ΠΑΡΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ, ΔΟΛΓΥΡΑΣ
Γραμματεία: ΚΟΝΤΟΥΛΗΣ, ΧΑΤΖΗΣ, ΑΡΜΥΡΟΥ

ΤΕΛΙΚΟΣ  ΕΦΗΒΙΚΟΥ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

25/3/2017 18:00 Κλ. Αμπελώνα  Αιολικός Βόλου – Ολυμπιακός Καρδίτσας

Διαιτητές:ΠΑΓΩΝΗΣ, ΓΕΡΑΚΙΝΗΣ Γραμματεία: ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ,ΚΕΧΑΓΙΑΣ,ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ