Διαιτητές και γραμματείες των αγώνων μπάσκετ

Τελευταία αγωνιστική του πρωταθλήματος μπάσκετ της Α1 ΕΣΚΑΘ και θα γίνουν οι αγώνες Ολυμπιακός Β.-ΓΣ Αλμυρού, Γ.Σ.Βόλου-Κεραυνός, Ίωνας-Ανάληψη και ΑΕΒΔ-Αγριά  B.C. Αναλυτικά οι διαιτητές και οι γραμματείες των αγώνων του Σαββατοκύριακου έχουν ως εξής:

Α1 ΕΣΚΑΘ
31/3/2018 17:00 Β. Παρασκευόπουλος Γ.Σ.Βόλου – Κεραυνός
Διαιτητές: ΜΠΟΥΓΛΟΣ Ι ,ΤΣΑΛΑΣ
Γραμματεία: ΜΑΡΟΥΣΟΣ, ΘΕΟΦΑΝΙΔΟΥ, ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΥ Δ

31/3/2018 19:00 Β. Παρασκευόπουλος Ίωνας – Ανάληψη
Διαιτητές: ΖΑΧΑΡΗΣ, ΤΣΟΥΜΑΧΙΔΗΣ
Γραμματεία: ΜΑΡΙΤΣΟΥΔΗ,ΤΣΙΡΓΟΥΛΑ, ΓΚΑΛΙΔΗ

31/3/2018 19:00 ΕΑΚ  Ολυμπιακός Βόλου – ΓΣ Αλμυρού
Διαιτητές: ΠΑΡΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ, ΜΠΟΥΓΛΟΣ ΠΑΝ.
Γραμματεία:ΠΕΓΙΟΥΚΑ ,ΠΟΛΥΖΟΣ, ΣΑΚΕΛΑΡΟΠΟΥΛΟΥ

31/3/2018 19:00 Κλ. Ν.Ιωνίας  ΑΕΒΔ – Αγριά
Διαιτητές:ΤΖΑΦΛΕΡΗΣ ,ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: ΒΕΝΕΤΣΑΝΟΣ, ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ, ΒΕΛΕΤΖΑΣ

Α2 ΕΣΚΑΘ

31/3/2018 17:00  Κλ. Ν.Ιωνίας Ελευθεριακός-Αετός Πλατυκάμπου
Διαιτητές: ΑΓΑΓΙΩΤΟΥ, ΣΚΟΤΕΙΝΙΩΤΗ
Γραμματεία:ΠΑΣΙΑΣ, ΣΧΟΙΝΑΣ, ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ

1/4/2018 11:00 Κλ. Σκιάθου Σκιάθος-Α.Σ.Φαρσάλων
Διαιτητές: ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ, ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
1/4/2018 ΚΛΕΙΣΤΟ Ν. ΙΩΝΙΑ 10:30 Α.Ε.Β.ΔΙΜΗΝΙΟΥ- ΤΙΤΑΝΕΣ ΑΛΜΥΡΟΥ 

Διαιτητής: ΛΙΑΚΟΥ

Γραμματεία:ΧΑΤΖΗΤΡΑΚΟΣΙΑΣ ΣΧΟΙΝΑΣ

1/4/2018 ΕΑΚ ΒΟΛΟΥ 12:00 ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ ΑΕΣ Β ΚΕΝΤΑΥΡΟΣΖΑΓΟΡΑΣ 

Διαιτητής: ΤΣΑΛΑΣ

Γραμματεία: ΒΑΡΔΟΥΝΙΩΤΗΣ,  ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΥ

1/4/2018 ΚΛΕΙΣΤΟ Ν. ΙΩΝΙΑ 17:00 ΑΙΟΛΙΚΟΣ ΒΟΛΟΥ-
BC Βόλος

Διαιτητής: ΚΟΝΤΟΣΤΑΘΗΣ

Γραμματεία:ΠΑΣΣΙΑΣ  ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ

5/4/2018 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΜΥΡΟΥ 11:00 ΤΙΤΑΝΕΣ ΑΛΜΥΡΟΥ -ΑΣΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ

Διαιτητής:ΚΑΡΑΘΑΝΟΣ

Γραμματεία:ΓΟΥΛΑ,  ΒΕΝΕΤΣΑΝΟΣ

5/4/2018 Β.ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟ 11:00 B.C Βόλος- ΑΕΣ.ΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚΗΣ

Διαιτητής:ΣΚΟΤΕΙΝΙΩΤΗ

Γραμματεία:ΚΑΡΟΤΣΑΚΗΣ , ΓΚΑΛΙΔΗ

5/4/2018 Β.ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ 12:30 ΓΣ Βόλου- Ανάληψη 

Διαιτητής:ΣΚΟΤΕΙΝΙΩΤΗ

Γραμματεία:ΓΚΑΛΙΔΗ ΚΑΡΟΤΣΑΚΗΣ

5/4/2018 ΚΛΕΙΣΤΟ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ 15:00 ΚΕΝΤΑΥΡΟΣΖΑΓΟΡΑΣ -ΑΙΟΛΙΚΟΣ Διαιτητής:ΚΟΝΤΟΣΤΑΘΗΣ

Γραμματεία:ΒΕΝΕΤΣΑΝΟΣ  ΓΟΥΛΑ

ΜΙΝΙ  ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ

1/4/2018 ΕΑΚ ΒΟΛΟΥ 12:00 ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ ΑΕΣ – ΑΛΜΥΡΟΥ ΓΣ 

Διαιτητής:ΚΟΝΤΟΣΤΑΘΗΣ

Γραμματεία:ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΥ,  ΒΑΡΔΟΥΝΙΩΤΗΣ

1/4/2018 ΚΛΕΙΣΤΟ Ν. ΙΩΝΙΑ 11:00 ΑΙΟΛΙΚΟΣ ΒΟΛΟΥ -ΒΟΛΟΥ ΓΣ 

Διαιτητής:ΤΣΑΛΑΣ

Γραμματεία: ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ,  ΠΕΓΙΟΥΚΑ

1/4/2018 Β.ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟ 11:00 ΑΕΣ.ΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚΗΣ –B.C Βόλος 

Διαιτητής:ΛΙΑΚΟΥ
Γραμματεία:ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ,  ΠΟΛΥΖΟΣ

1/4/2018 ΚΛΕΙΣΤΟ Ν. ΙΩΝΙΑ 12:00 Α.Ε.Β.ΔΙΜΗΝΙΟΥ- Ν.ΑΘΛΗΤΕΣ ΝΙΚΗΣ 

Διαιτητής: ΚΑΡΑΘΑΝΟΣ

Γραμματεία:ΠΕΓΙΟΥΚΑ, ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ

4/4/2018 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΜΥΡ 11:00 ΑΛΜΥΡΟΥ ΓΣ -ΑΙΟΛΙΚΟΣ Β

Διαιτητής:ΚΑΓΙΟΠΟΥΛΟΣ

Γραμματεία:ΚΑΡΟΤΣΑΚΗΣ

4/4/2018 ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ Β 9:00 B.C Βόλος -Α.Ε.Β.ΔΙΜΗΝΙΟΥ

Διαιτητής:ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ

Γραμματεία:ΜΑΡΟΥΣΟΣ,  ΘΕΟΦΑΝΙΔΟΥ

4/4/2018 Β.ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟ 10:00 ΒΟΛΟΥ ΓΣ -ΑΕΣ.ΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚΗΣ

Διαιτητής:ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ

Γραμματεία:ΘΕΟΦΑΝΙΔΟΥ, ΜΑΡΟΥΣΟΣ

5/4/2018 ΚΛΕΙΣΤΟ Ν. ΙΩΝΙΑ 10:00 ΓΣ ΝΙΚΗ -ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ ΑΕΣ Β 

Διαιτητής:ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ

Γραμματεία:ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ,  ΜΑΡΙΤΣΟΥΔΗ

5/4/2018 ΚΛΕΙΣΤΟ Ν. ΙΩΝΙΑ 11:30 Ν.ΑΘΛΗΤΕΣ ΝΙΚΗΣ- ΑΙΟΛΙΚΟΣ ΒΟΛΟΥ 

Διαιτητής:ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ

Γραμματεία:ΜΑΡΙΤΣΟΥΔΗ,  ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ