Διαιτητές και γραμματείες αγώνων ΕΣΚΑΘ

Ο αγώνας των πλέι-οφ για την Α1 ΕΣΚΑΘ ανάμεσα στον Γ.Σ.Βόλου και τον Ολυμπιακό Βόλου στο Βάκης Παρασκευόπουλος κλέβει την παράσταση στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΘ την ερχόμενη Κυριακή. Εξάλλου την Κυριακή υπάρχουν επίσης δύο πολύ καθοριστικά ματς εθνικών κατηγοριών, όπου οι γυναίκες του Ολυμπιακού Β. υποδέχονται σε πολύ κρίσιμο ματς για τον παραπέρα αγώνα τους για την παραμονή στην Α1 τον Αθηναϊκό και οι άντρες της Νίκης στη Γ’ Εθνική, φιλοξενούν τον πρωτοπόρο Φίλιππο Βέροιας. Οι διαιτητές και οι γραμματείες των αγώνων του Σαββατοκύριακου έχουν ως εξής:

 22/04/18 14:00 ΕΑΚΒόλου ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ-ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

Διαιτητές: Κοϊμτζόγλου-Γαζέτας (κομισάριος Μόρφη Γ.)

22/04/18 14:00 ΑΓ.ΘΩΜΑ  ΟΛΥΜΠΙΑ – ΗΡΑΚΛΗΣ

Διαιτητές: Μπάρδας-Αβραμίδου (Βαρνάς)

Γραμματεία: ΦΑΡΜΑΚΙΩΤΗ-ΤΖΙΜΟΥΡΤΟΣ-ΠΟΥΛΙΩΤΗ

22/04/18 17:00 ΚΛ.ΦΑΡΣΑΛΩΝ ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ-ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ
Διαιτητές :Σιμητόπουλος-Τζίμα (κομισάριος Μόρφης Στ.)
Γραμματεία: ΠΕΤΣΙΟΥ-ΧΟΡΤΗ-ΓΙΑΝΝΗ

22/04/18 17:00 ΚΛ.Ν. ΙΩΝΙΑΣ  ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ – ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ
Διαιτητές: Αγραφιώτης Ιωάν.-Λουλουδιάδης (κομισάριος Τσιργούλας)

22/04/18 17:00 ΚΛ.ΜΠΑΡΑΣ  ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚ.-ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
Διαιτητές: Σαρακενίδης-Χατζημπαλίδης (Γκαρτζονίκας Β.)
Γραμματεία:ΠΑΠΑΔΗΜΑ-ΡΕΝΤΖΕΛΑΣ-ΓΚΟΥΓΚΟΥΣΤΑΜΟΥ

Α1 ΕΣΚΑΘ 

22/4/2018  20:00 Κλ Καλαμπάκας  Α.Ο.Καλαμπάκας – Γ.Σ. Αμπελώνα
Διαιτητές: ΖΑΧΑΡΗΣ-ΠΑΡΓΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: ΛΙΝΟΥ-ΤΕΤΣΙΟΥ-ΜΕΡΤΣΙΩΤΗ

22/4/2018  19:00 Β. Παρασκευόπουλος Γ.Σ.Βόλου – Ολυμπιακός  Βόλου

Διαιτητές: ΔΕΣΛΗΣ, ΤΖΑΦΛΕΡΗΣ
Γραμματεία: ΓΚΑΛΙΔΗ –ΒΕΛΕΤΖΑΣ- ΣΑΚΕΛΑΡΟΠΟΥΛΟΥ

Α2 ΕΣΚΑΘ
21/4/2018  19:00 Κλ. Ν. Ιωνίας  Μύτικας – Σκιάθος 
Διαιτητές: ΠΑΓΩΝΗΣ -ΤΣΟΥΜΑΧΙΔΗΣ
Γραμματεία:ΠΕΓΙΟΥΚΑ- ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ -ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΥ Δ.

21/4/2018  19:00 ΕΑΚ Λάρισας  Αιολικός – Γ.Σ.Μουζακίου
Διαιτητές:ΒΟΝΤΖΑ- ΒΑΙΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: ΝΑΝΟΥΛΗ-ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ-ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ

19/4/2018  20:30 Κλ. Αλμυρου Ευξεινούπολη-Κένταυρος Ζαγοράς

21/4/2018  18:30 Κλ. Φαρσαλων Γ.Σ.Φαρσάλων-Sports Academy

Διαιτητές: ΚΑΡΛΙΑΜΠΑΣ – ΚΑΡΑΧΡΗΣΤΟΣ Ν.
Γραμματεία: ΓΙΑΝΝΗ-ΓΚΑΤΖΙΑΣ-ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ

 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ

22/4/2018 ΚΛΕΙΣΤΟ Ν. ΙΩΝΙΑ 12:00 Α.Ε.Β.ΔΙΜΗΝΙΟΥ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣΖΑΓΟΡΑΣ
Διαιτητής:ΠΑΠΑΓΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓ. Γραμματεία: ΣΧΟΙΝΑΣ- ΧΑΤΖΗΤΡΑΚΟΣΙΑΣ Κ.

22/4/2018 Β.ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟ 12:00 ΒΟΛΟΥ ΓΣ ΑΕΣ.ΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚΗΣ
Διαιτητής:ΚΟΝΤΟΣΤΑΘΗΣ ΧΡΗΣΤ Γραμματεία: ΒΑΡΔΟΥΝΙΩΤΗΣ- ΒΕΝΕΤΣΑΝΟΣ

22/4/2018 ΕΑΚ ΒΟΛΟΥ 16:00 ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ ΑΕΣ Β ΤΙΤΑΝΕΣ ΑΛΜΥΡΟΥ
Διαιτητής:ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Γραμματεία: ΧΑΤΖΗΤΡΑΚΟΣΙΑΣ , ΒΕΝΕΤΣΑΝΟΣ

 ΜΙΝΙ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
21/4/2018 ΕΑΚ ΒΟΛΟΥ 9:00 ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ ΑΕΣ Β ΑΣΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛ
Διαιτητής:ΚΟΝΤΟΣΤΑΘΗΣ ΧΡΗΣΤ  Γραμματεία: ΓΚΑΛΙΔΗ -ΒΕΛΕΤΖΑΣ

21/4/2018 Β.ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟ 11:00 ΑΣ ΙΩΝΑΣ ΑΙΟΛΙΚΟΣ ΒΌΜΑΔΑ
Διαιτητής: ΤΣΑΛΑΣ Γραμματεία:ΒΑΡΔΟΥΝΙΩΤΗΣ -ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ

21/4/2018 ΚΛΕΙΣΤΟ Ν. ΙΩΝΙΑ 16:00 ΓΣ ΝΙΚΗ ΑΛΜΥΡΟΥ ΓΣ

Διαιτητής:ΛΙΑΚΟΥ ΜΑΡΙΤΑ Γραμματεία:ΤΣΙΡΓΟΥΛΑ -ΘΕΟΦΑΝΙΔΟΥ

21/4/2018 Β.ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟ 10:00 ΑΕΣ.ΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚΗΣ Ν.ΑΘΛΗΤΕΣ ΝΙΚΗΣ
Διαιτητής:ΤΣΑΛΑΣ  Γραμματεία:ΜΑΡΟΥΣΟΣ -ΘΕΟΦΑΝΙΔΟΥ

21/4/2018 Β.ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟ 12:00 ΒΟΛΟΥ ΓΣ ΜΠΑΣΚΕΤ ΜΠΟΛ ΚΛΑ
Διαιτητής:ΤΣΑΛΑΣ Γραμματεία:ΒΑΡΔΟΥΝΙΩΤΗΣ – ΚΑΡΟΤΣΑΚΗΣ

21/4/2018 ΚΛΕΙΣΤΟ Ν. ΙΩΝΙΑ 15:00 ΑΙΟΛΙΚΟΣ ΒΟΛΟΥ Α.Ε.Β.ΔΙΜΗΝΙΟΥ
Διαιτητής:ΛΙΑΚΟΥ Γραμματεία: ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΥ Δ. ΣΧΟΙΝΑΣ