Οι σημερινές αθλητικές τηλεοπτικές μεταδόσεις (21/4)

Πλούσιο είναι το μενού, όσον αφορά τις σημερινές αθλητικές μεταδόσεις. Συγκεκριμένα, σήμερα Σάββατο μπορείτε να δείτε ενδιαφέρουσες αναμετρήσεις από τα κορυφαία ευρωπαϊκά πρωταθλήματα ποδοσφαίρου, αλλά και παιχνίδια μπάσκετ, βόλεϊ και τένις. Αναλυτικά το πρόγραμμα έχει ως εξής:

LaLiga
14.00 Έιμπαρ-Χετάφε (COSMOTE SPORT2HD)
17.15 Θέλτα-Βαλένθια (COSMOTE SPORT2HD)

Bundesliga
16.30 Ανόβερο-Μπάγερν Μονάχου (COSMOTE SPORT3HD)
16.30 Λειψία-Χόφενχαϊμ (COSMOTE SPORT4HD)
16.30 Άιντραχτ Φρανκφούρτης-Χέρτα Βερολίνου (COSMOTE SPORT8HD)
19.30 Ντόρτμουντ-Λεβερκούζεν (COSMOTE SPORT3HD)
Ligue 1
18.00 Μαρσέιγ-Λιλ (Novasports3HD)
21.00 Γκινγκάμπ-Μονακό (Novasports2HD)
Serie A
16.00 Σπαλ-Ρόμα (COSMOTE SPORT1HD)
19.00 Σασουόλο-Φιορεντίνα (COSMOTE SPORT1HD)
21.45 Μίλαν-Μπενεβέντο (COSMOTE SPORT1HD)
EFL Championship
17.00 Ίπσουιτς-Άστον Βίλα (Novasports2HD)
21.45 Κάρντιφ-Νότιγχαμ Φόρεστ (Novasports3HD)
MotoGP Red Bull Grand Prix of The Americas
17.50 3ες ελεύθερες δοκιμές (COSMOTE SPORT5HD)
21.25 4ες ελεύθερες δοκιμές (COSMOTE SPORT5HD)
22.05 Κατατακτήριες δοκιμές (COSMOTE SPORT5HD)
Moto2 Red Bull Grand Prix of The Americas
18.50 3ες ελεύθερες δοκιμές (COSMOTE SPORT5HD)
23.00 Κατατακτήριες δοκιμές (COSMOTE SPORT5HD)
Moto3 Red Bull Grand Prix of The Americas
16.55 3ες ελεύθερες δοκιμές (COSMOTE SPORT5HD)
20.30 Κατατακτήριες δοκιμές (COSMOTE SPORT5HD)
Τουρνουά Μπιτς Βόλεϊ Xiamen
10.35 1ος ημιτελικός αντρών (COSMOTE SPORT8HD)
11.35 2ος ημιτελικός αντρών (COSMOTE SPORT8HD)
04.05 1ος ημιτελικός γυναικών (COSMOTE SPORT8HD)
05.05 2ος ημιτελικός γυναικών (COSMOTE SPORT8HD)
Τουρνουά Τένις Rolex Monte-Carlo Masters
14.30 1ος ημιτελικός (COSMOTE SPORT6HD)
16.30 2ος ημιτελικός (COSMOTE SPORT6HD)
Τουρνουά Τένις Fed Cup by BNP Paribas: ημιτελικοί, αγώνες μονού
13.00 Γερμανία-Τσεχία (COSMOTE SPORT7HD)
15.00 Γερμανία-Τσεχία (COSMOTE SPORT7HD)

14.00 Bundesliga 2: Ρέγκενσμπουργκ-Σαν Πάουλι (COSMOTE SPORT3HD)15.00 Πρωτάθλημα Χάντμπολ: 1η αγωνιστική της Α’ φάσης (ΕΡΤ3)
17.00 Football League: Κισσαμικός-ΟΦΗ (ΕΡΤ3)
17.00 Κύπελλο Βόλεϊ: τελικός (ΕΡΤ2)
19.15 FA Cup (ημιτελικός): Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ-Τότεναμ (Novasports1HD)
22.30 Copa del Rey (τελικός): Σεβίλλη-Μπαρτσελόνα (Novasports1HD)
22.30 Primeira Liga: Εστορίλ-Μπενφίκα (COSMOTE SPORT8HD)
01.30 NASCAR Cup Series: Richmond Toyota Owners 400 (COSMOTE SPORT7HD)