Οι σημερινές αθλητικές τηλεπτικές μεταδόσεις (6/5)

Τον τελικό του Τσάμπιονς Λιγκ στο μπάσκετ ανάμεσα στην ΑΕΚ και στη Μονακό μπορείτε να παρακολουθήσετε απόψε από την τηλεόραση, καθώς και ενδιαφέρουσες αναμετρήσεις από τα κορυφαία ευρωπαϊκά ποδοσφαιρικά πρωταθλήματα. Αναλυτικά το σημερινό πρόγραμμα περιλαμβάνει τις εξής αθλητικές μεταδόσεις:
Super League
19.00 ΠΑΣ Γιάννινα-Ολυμπιακός (Novasports3HD)
19.00 Παναθηναϊκός-Ξάνθη (Novasports4HD)
19.00 Παναιτωλικός-Αστέρας Τρίπολης (Novasports5HD)
19.00 Πανιώνιος-Λεβαδειακός (NovasportsStories)
Basketball Champions League
17.30 Mικρός Τελικός: Λούντβιγκσμπουργκ-Μούρθια (ΕΡΤ1, ΕΡΤ HD, Novasports2HD)
20.30 Τελικός: Μονακό-ΑΕΚ (ΕΡΤ1, ΕΡΤ HD, Novasports2HD)
Premier League
15.30 Μάντσεστερ Σίτι-Χάντερσφιλντ (COSMOTE SPORT1HD)
18.30 Τσέλσι-Λίβερπουλ (COSMOTE SPORT1HD)
18.30 Άρσεναλ-Μπέρνλι (COSMOTE SPORT8HD)
LaLiga
13.00 Μάλαγα-Αλαβές (COSMOTE SPORT2HD)
17.15 Ατλέτικο Μαδρίτης-Εσπανιόλ (COSMOTE SPORT5HD)
19.30 Λας Πάλμας-Χετάφε (COSMOTE SPORT2HD)
21.45 Μπαρτσελόνα-Ρεάλ Μαδρίτης (COSMOTE SPORT1HD)
Serie A
13.30 Ουντινέζε-Ίντερ (COSMOTE SPORT7HD)
16.00 Νάπολι-Τορίνο (COSMOTE SPORT2HD)
16.00 Λάτσιο-Αταλάντα (COSMOTE SPORT3HD)
16.00 Κιέβο-Κροτόνε (COSMOTE SPORT4HD)
19.00 Σασουόλο-Σαμπντόρια (COSMOTE SPORT3HD)
21.45 Κάλιαρι-Ρόμα (COSMOTE SPORT2HD)
EFL Championship
14.30 Μπέρμιγχαμ-Φούλαμ (Novasports1HD)
14.30 Κάρντιφ-Ρέντινγκ (Novasports4HD)
CEV Champions League Βόλεϊ Γυναικών
16.00 Μικρός Τελικός (COSMOTE SPORT6HD)
19.00 Τελικός (COSMOTE SPORT6HD)
Τουρνουά Μπιτς Βόλεϊ (Χάντινγκτον, ΗΠΑ)
20.35 1ος Ημιτελικός Ανδρών (COSMOTE SPORT8HD)
21.35 2ος Ημιτελικός Ανδρών (COSMOTE SPORT8HD)
22.50 Μικρός Τελικός Γυναικών (COSMOTE SPORT8HD)
00.05 Μικρός Τελικός Ανδρών (COSMOTE SPORT8HD)
02.05 Τελικός Γυναικών (COSMOTE SPORT8HD)
03.20 Τελικός Ανδρών (COSMOTE SPORT8HD)
MotoGP Gran Premio Red Bull de Espana
10.35 Warm Up (COSMOTE SPORT5HD)
14.30 Αγώνας (COSMOTE SPORT5HD)
Moto2 Gran Premio Red Bull de Espana
10.05 Warm Up (COSMOTE SPORT5HD)
13.05 Αγώνας (COSMOTE SPORT5HD)
Moto3 Gran Premio Red Bull de Espana
09.35 Warm Up (COSMOTE SPORT5HD)
11.45 Αγώνας (COSMOTE SPORT5HD)

13.30 Ισπανικό Πρωτάθλημα Μπάσκετ: Φουενλαμπράδα-Βαλένθια (COSMOTE SPORT4HD)
14.00 Πρωταθληματικός αγώνας ταχυτήτων στα Μαριτσά Ρόδου (ΕΡΤ2)
15.30 Πόλο Α1 Ανδρών (playoffs): Εθνικός-Υδραϊκός (ΕΡΤ2)
15.30 Eredivisie: Αϊντχόφεν-Χρόνιγκεν (Novasports5HD)
16.00 Σουηδικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου: Μπρομαποϊκάρνα-Τζουργκάρντεν (Novasports3HD)
16.30 Bundesliga 2: Φορτούνα Ντίσελντορφ-Κίελο (COSMOTE SPORT7HD)
19.00 Football League: Αναγέννηση Καρδίτσας-Τρίκαλα (ΕΡΤ3)
19.00 Ιταλικό Πρωτάθλημα Βόλεϊ (5ος τελικός): Περούτζια-Τσιβιτανόβα (COSMOTE SPORT7HD)
21.00 NASCAR Cup Series: Dover AAA 400 Drive for Autism (COSMOTE SPORT5HD)
22.00 Ligue 1: Μαρσέιγ-Νις (Novasports3HD)
22.15 Liga NOS: Πόρτο-Φεϊρένσε (COSMOTE SPORT7HD)
22.30 NBA Playoffs: Νιου Ορλίνς Πέλικανς-Γκόλντεν Στέιτ Γουόριορς (COSMOTE SPORT4HD)