Διαιτητές και γραμματείες των αγώνων της ΕΣΚΑΘ

Ανακοινώθηκαν από την ΕΣΚΑΘ οι διαιτητές και γραμματείες των αγώνων μπάσκετ που διοργανώνει. Το πρόγραμμα έχει ως εξής:

Α1 ΕΣΚΑΘ
1ος όμιλος
Σάββατο 27/10
Κλ. Σκιάθου 13.00 Γ.Σ. Σκιάθου-Αγριά, διαιτητές: Γιαννούλης, Τσάλας, γραμματεία: Ανδριοπούλου.
Κλ. «Β. Παρασκευόπουλος» 16.00 Ίωνας-Γ.Σ. Βόλου, διαιτητές: Τζαφλέρης, Μπουγλός Π., γραμματεία: Πεγιούκα, Πολύζος, Σακελλαροπούλου.
Κλ. Αγίου Θωμά 17.00 Κεραυνός-Γ.Σ. Αλμυρού, διαιτητές: Καρακώστας, Δότα.Κλ. «Ι. Πατάκης» 17.00 Αετός Πλατυκάμπου-ΑΕΒΔ, διαιτητές: Παζώλης, Θανασούλας.
ΕΑΚ Λάρισας 17.30 Μύτικας-Σπάρτακος, διαιτητές: Παγώνης Ι., Λυτροσυγκούνης.
Κλ. Ν. Ιωνίας 18.00 Αιολικός-Ανάληψη, διαιτητές: Τσουμαχίδης, Ηλιόπουλος, γραμματεία: Γκαλίδη, Μαριτσούδη, Βελετζάς.

Α2 ΕΣΚΑΘ
1ος όμιλος
Σάββατο 27/10
Κλ. Αγίου Θωμά 15.00 Ακαδημία Σπορ-Νίκαια 2012, διαιτητές: Καρακώστας, Δότα.
Κλ. Ν. Ιωνίας 16.00 Ελευθεριακός-Ιωλκία, διαιτητές: Μπουγλός Ι., Παπαγιώτης, γραμματεία: Θεοφανίδου, Βελετζάς, Γκαλίδη.
Κλ. Φαρσάλων 18.00 ΑΣ. Φαρσάλων-Αναγέννηση Αρμενίου, διαιτητές: Χριστοδούλου, Καρλιάμπας.
Κλ. Πορταριάς 18.00 Κένταυρος Ζαγοράς-BC Volos, διαιτητές: Αγαγιώτου, Κοντοστάθης, γραμματεία: Χόρτη, Ξιφτός, Παπαδημητρίου.
Κυριακή 28/10
Κλ. Αλμυρού 18.00 Δήμητρα Ευξεινούπολης-Αετοί Λαρ., διαιτητές: Σκοτενιώτη, Τσάλας Γ., γραμματεία: Καραγεώργος, Τσιργούλα, Καροτσάκης.

Παίδες Μαγνησίας
Σάββατο 27/10
1ος όμιλος
ΕΑΚ Βόλου 09.30 Ανάληψη-BC Volos, διαιτητές: Καραθάνος, Λιάκου, γραμματεία: Βελετζάς, Πασιάς, Μαυρομιχάλης.
ΕΑΚ Βόλου 19.00 Ολυμπιακός Β.-Γ.Σ. Βόλου, διαιτητές: Σκοτεινιώτη, Παπαγιώτης, γραμματεία: Γούλα, Χατζητρακόσιας, Σακελλαροπούλου.
Κλ. Ν. Ιωνίας 20.00 Αιολικός-Αγριά, διαιτητές: Ηλιόπουλος, Τσάκαλος, γραμματεία: Βαρδουνιώτης, Γκαλίδη, Μαριτσούδη.
Κλ. Αλμυρού 20.00 Τιτάνες Αλμυρού-Νίκη, διαιτητές: Καραθάνος, Λιάκου, γραμματεία: Πασιάς, Πεγιούκα, Θεοφανίδου.

Κύπελλο ΕΣΚΑΘ
Τρίτη 10/10
Κλ. «Ι. Πατάκης» 19.45 Αετός Πλατυκάμπου-Ίωνας, διαιτητές: Πιτσίλκας, Πανταζής.
Τετάρτη 31/10
Κλ. Αλμυρού 19.00 Γ.Σ. Αλμυρού-Σπάρτακος Λαρ., διαιτητές: Τζαφλέρης, Τσουμαχίδης, γραμματεία: Πεγιούκα, Καροτσάκης, Πολύζος.