ΕΠΣΘ: Κλήσεις Μικτών Ομάδων για τους αγώνες στο Καρπενήσι

Πρώτη αγωνιστική για το πρωτάθλημα Μικτών Ενώσεων, την Τετάρτη 31/10/2018  και οι ομάδες της ΕΠΣ Θεσσαλίας αγωνίζονται στο Καρπενήσι με τις αντίστοιχες της ΕΠΣ Ευρυτανίας, στον 7ο όμιλο του Πανελληνίου Πρωταθλήματος Προεπιλογής Εθνικών Ομάδων 2018-19.
Οι αγώνες θα διεξαχθούν στο Δημοτικό Γήπεδο Καρπενησίου, όπου οι Παίδες αγωνίζονται στις 12:30’ και οι Νέοι στις 14:30’.
Η αναχώρηση θα γίνει από το γραφεία της ΕΠΣΘ (Λαχανά 38 – πίσω από τα ΚΤΕΛ Βόλου) στις 7:15’ το πρωί.
Ο Ενωσιακός προπονητής των Μικτών ομάδων κ. Αντώνης Μάνδαλος καλεί τους παρακάτω ποδοσφαιριστές:


ΠΑΙΔΕΣ

  1. ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  (ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ)
  2. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ (ΕΡΜΗΣ)
  3. ΚΑΣΙΟΥΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ)
  4. ΚΟΠΑΝΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ (ΑΘΛ. ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΝΒ)
  5. ΚΟΚΩΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ)
  6. ΚΑΛΙΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ)
  7. ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΣΕΡΑΦΕΙΜ (ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ)
  8. ΚΑΡΒΕΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ)
  9. ΚΟΥΦΟΓΕΩΡΓΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ (ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ)
  10. ΚΑΠΟΤΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ)
  11. ΣΑΚΑΤΖΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ)
  12. ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ)
  13. ΜΠΕΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ)
  14. ΝΟΥΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ (ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ)
  15. ΚΥΡΚΟΣ ΠΕΤΡΟΣ (ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ)
  16. ΖΑΡΙΦΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ (ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ)
  17. ΤΡΙΧΑΣ ΜΑΡΙΟΣ(ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ)
  18. ΣΤΑΥΡΑΝΤΩΝΗΣ  ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ (ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ)

ΝΕΟΙ

  1. ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ)
  2. ΚΟΛΩΝΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ)
  3. ΚΟΚΚΑΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ)
  4. ΚΩΣΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ (ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ)
  5. ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (ΕΡΜΗΣ)
  6. ΜΑΤΘΑΙΟΥ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ (ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ)
  7. ΝΤΟΝΤΑ ΜΑΡΙΟ (ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ)
  8. ΤΟΓΙΑΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ (ΙΩΛΚΟΣ)
  9. ΑΦΕΝΤΙΤΣΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ (ΕΡΜΗΣ)
  10. ΜΑΛΑΜΟΥΛΗΣ ΘΩΜΑΣ (ΕΡΜΗΣ)
  11. ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΣ)
  12. ΚΑΡΑΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΔΥΝΑΜΙΣ)
  13. ΜΠΑΛΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ)
  14. ΚΑΒΟΥΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΙΩΛΚΟΣ)
  15. ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΣ)
  16. ΠΑΠΑΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΒΟΛΟΣ ΝΠΣ)
  17. ΔΗΜΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΣ)
  18. ΠΑΠΑΔΗΜΟΣ ΜΑΡΙΟΣ (ΔΥΝΑΜΙΣ)