Το πανόραμα της Γ’ Εθνικής

Δείτε τα αποτελέσματα και των οκτώ ομίλων της Γ’ Εθνικής στο πλαίσιο της 5ης αγωνιστικής για τον 7ο όμιλο και 6ης αγωνιστικής για όλους τους υπόλοιπους ομίλους:

1ος όμιλος

6η αγωνιστική

Αετός Ορφανού – ΑΕ Καλαμπακίου 1-1

Αλέξανδρος Κιλκίς – Απόλλων Παραλιμνίου 2-0

Άρης Αβάτου – Πανσερραϊκός 1-2

Εθνικός Σιδηροκάστρου – Εθνικός Αλεξανδρούπολης 1-0

Καβάλα – Ορφέας Ξάνθης 2-0

Κεραυνός Πέρνης – Νέστος Χρυσούπολης 0-0

ΠΑΟΚ Κοσμίου – Ασπίδα Ξάνθης 4-1

2ος όμιλος

6η αγωνιστική

Αλμωπός Αριδαίας – Εδεσσαϊκός 0-0

ΑΠΕ Λαγκαδά – Γιαννιτσά 1-3

Άρης Παλαιοχωρίου – Αγροτικός Αστέρας 0-1

Βέροια – Μελιτέας Μελίτης 5-3

Ερμής Αμυνταίου – Μακεδονικός 1-1

Ολυμπιακός Κυμίνων – ΠΑΟ Κουφαλίων 0-0

Τρίγλια – Νίκη Αγκαθιάς 0-0

3ος όμιλος

6η αγωνιστική

Αχέροντας Καναλακίου – Μακεδονικός Σιάτιστας 2-0

Γρεβενά Αεράτα – Μακεδονικός Φούφα 1-3

Θεσπρωτός – Σούλι Παραμυθιάς 3-0

Λευκίμμη – Θρίαμβος Σερβιανών 1-0

Τηλυκράτης – Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας 1-2

Φλωριάδα – Ναυπακτιακός 0-3

Ρεπό: Κρόνος Αργυράδων

4ος όμιλος

6η αγωνιστική

ΓΣ Αλμυρού – ΑΣ Μετέωρα 1-1

Απόλλων Μακρυχωρίου – Αστέρας Ιτέας 2-2

Αχιλλέας Νεοκαισάρειας – Πιερικός 2-2

Οικονόμος Τσαριτσάνης – ΑΟ Σελλάνων 1-2

ΑΟ Στυλίδας – Αναγέννηση Καρδίτσας 4-3

Φωκικός – Θησέας Αγριάς 2-0

Νίκη Βόλου – Ολυμπιακός Βόλου 0-0

Αναλυτικά τα αποτελέσματα του 4ου ομίλου εδώ

5ος όμιλος

6η αγωνιστική

Αμπελακιακός – ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ 1-1

Εθνικός – Ατσαλένιος 0-0

Επισκοπή – Ατρόμητος Πειραιά 4-0

Ιωνικός – Παλαιόχωρα 0-1

Κερατσίνι – Προοδευτική 0-0

Νεάπολη – ΟΦ Ιεράπετρας 0-5

Ρεπό: Γιούχτας

6ος όμιλος

6η αγωνιστική

Αχαρναϊκός – Αστέρας Αμαλιάδας 3-0

Διαγόρας Βραχνέϊκων – Πανηλειακός 1-0

Ιάλυσος Ρόδου – Φοίβος Κρεμαστής 2-1

Νίκη Τραγανού – Θύελλα Ραφήνας 2-1

Παναιγιάλειος – ΠΑΟ Βάρδας 1-1

Πανμοβριακός Ριόλου – Διαγόρας Ρόδου 1-1

Ρεπό: Παλληνιακός

7ος όμιλος

5η αγωνιστική

Άγιοι Ανάργυροι – Απόλλων Ερέτριας 1-0

Άγιος Ιερόθεος – Καλλιθέα 0-0

Ηλυσιακός – Αιολικός 2-1

Πανθηραϊκός – Θύελλα Καμαρίου 2-2

Χαλκίδα – Αιγάλεω 0-1

Χαραυγιακός – Κόρινθος 0-1

8ος όμιλος

6η αγωνιστική

Αμβρυσσέας Διστόμου – Ένωση Ερμιονίδας 1-0

Αστέρας Βλαχιώτη – ΑΟ Εικοσιμίας 4-0

Ένωση Λέρνας – Παναργειακός 0-5

Καταστάρι – Καλαμάτα 0-1

Μανδραϊκός – Ασπρόπυργος 0-2

Πάμισος Μεσσηνής – ΑΟ Υπάτου 0-1

Παναρκαδικός – Ένωση Πελλάνας – Καστορείου 1-1