Διαιτητές και γραμματείες των αγώνων της ΕΣΚΑΘ

Ανακοινώθηκαν από την ΕΣΚΑΘ οι διαιτητές και γραμματείες των αγώνων μπάσκετ του Σαββατοκύριακου. Το πρόγραμμα έχει ως εξής:

Α1 ΕΣΚΑΘ
1ος όμιλος
Σάββατο 17/11
Κλ. «Β. Παρασκευόπουλος» 16.00 Γ.Σ. Βόλου-Αγριά, διαιτητές: Ζαχαρής, Π. Μπουγλός, γραμματεία: Γκαλίδη, Καροτσάκης, Πολύζος.
ΕΑΚ Λάρισας 17.30 Μύτικας-Ίωνας, διαιτητές: Πιτσίλκας, Κίσσας.
ΕΑΚ Βόλου 18.00 Ανάληψη-Κεραυνός, διαιτητές: Καλογερόπουλος, Παπαγιώτης, γραμματεία: Τσιργούλα, Βελεντζάς, Σακελλαροπούλου.
Κλ. Αγίου Θωμά 19.00 Σπάρτακος-Αετός Πλατυκάμπου, διαιτητές: Φακίτσας, Δότα.
Κυριακή 18/11
Κλ. Σκιάθου 12.00 Γ.Σ. Σκιάθου-Αιολικός, διαιτητές: Καγιόπουλος, Καραθάνος, γραμματεία: Βενετσάνος.
Κλ. Ν. Ιωνίας 19.00 ΑΕΒΔ-Γ.Σ. Αλμυρού, διαιτητές: Σταματόπουλος, Ηλιόπουλος, γραμματεία: Μαριτσούδη, Μαυρομιχάλης, Ανδριοπούλου.

Α2 ΕΣΚΑΘ
1ος όμιλος
Σάββατο 17/11
Κλ. Ν. Ιωνίας 16.00 Ελευθεριακός-Δήμητρα Ευξεινούπολης, διαιτητές: Μπουγλός Ι., Ηλιόπουλος, γραμματεία: Θεοφανίδου, Καραγεώργος, Σχοινάς.
Κλ. Φαρσάλων 17.00 Α.Σ. Φαρσάλων-Ακαδημία Σπορ, διαιτητές: Βόντζα, Δελημιχάλης.
Κυριακή 18/11
Γηπ. Αρμενίου 12.30 Αρμένιο-Κένταυρος Ζαγοράς, διαιτητές: Σταματόπουλος, Τσάλας Γ., γραμματεία: Μαρούσος, Βελεντζάς, Σακελλαροπούλου.
Κλ. «Ι. Πατάκης» 15.00 Νίκαια 2012-BC Volos, διαιτητές: Παγώνης, Καραχρήστος.
Κλ. Αγίου Θωμά 17.00 Αετοί Λαρ.-Ιωλκία, διαιτητές: Βόντζα, Δελημιχάλης.

Β’ ΕΣΚΑΘ
1ος όμιλος
Κυριακή 18/11
Κλ. Αλμυρού 11.00 Τιτάνες Αλμ.-Α.Ο. Σκοπέλου, διαιτητές: Σκοτεινιώτη, Παπαγιώτης, γραμματεία: Ρωμηού, Πεγιούκα, Μαντούδης.
Κλ. «Β. Παρασκευόπουλος» 12.00 Ολυμπιονίκης-Ηρακλής Χάλκης, διαιτητές: Καρακατσούνης, Λιάκου, γραμματεία: Καραγεώργος, Πασσιάς, Θεοφανίδου.
Κλ. Αγίου Θωμά 13.00 Καλοχώρι-Ανόρθωση, διαιτητές: Καρλιάμπας, Παλιοβάιος.
Κλ. Αγίου Θωμά 15.00 Μαρ. Αντύπας-Ερμής 2018, διαιτητές: Βόντζα, Δελημιχάλης.

Γυναίκες ΕΣΚΑΘ
Κυριακή 18/11
ΕΑΚ Λάρισας 13.30 Ολυμπιάδα-Νίκη, διαιτητές: Δότα, Πάνος.
ΕΑΚ Καρδίτσας 15.00 Απόλλων Καρδ.-Ανάληψη, διαιτητές: Γεωργούλης, Κωστάκης.

Κορασίδες
2ος όμιλος
Κυριακή 18/11
Κλ. Σκιάθου 14.00 Γ.Σ. Σκιάθου-Ιωνικός, διαιτητές: Καγιόπουλος, Καραθάνος, γραμματεία: Μιτζέλος, Κόντος, Σαραντινός.
Κλ. Ν. Ιωνίας 09.00 ΑΕΒΔ-Νίκη, διαιτητές: Κοντοστάθης, Τσάλας Γ., γραμματεία: Σχοινάς, Μακρής, Τσιργούλα.

Έφηβοι
Σάββατο 17/11
Κλ. Αλμυρού 10.30 Τιτάνες Αλμ.-Ανόρθωση, διαιτητές: Τσάλας, Σκοτεινιώτη, γραμματεία: Χατζητρακόσιας, Πεγιούκα, Σχοινάς.
Κυριακή 18/11
Κλ. «Β. Παρασκευόπουλος» 16.00 Ακαδημία ΓΣΒ-Ανάληψη, διαιτητές: Κοντοστάθης, Τσάλας Γ., γραμματεία: Ανδριοπούλου, Μαυρομιχάλης, Μαριτσούδη.
Κλ. «Β. Παρασκευόπουλος» 20.00 Νίκη-Γ.Σ. Βόλου, διαιτητές: Σκοτεινιώτη, Τσάλας Γ., γραμματεία: Μαρούσος, Τσιργούλα, Καροτσάκης.
Δευτέρα 19/11
Κλ. Ν. Ιωνίας 14.30 BC Volos-Αιολικός, διαιτητές: Μπουγλός Ι., Μπουγλός Π., γραμματεία: Μαρούσος, Καροτσάκης, Γούλα.

Παίδες
1ος όμιλος
Σάββατο 17/11
Κλ. Αγριάς 17.00 Αγριά-Γ.Σ. Βόλου, διαιτητές: Σκοτεινιώτη, Λιάκου, γραμματεία: Πασσιάς, Χατζητρακόσιας, Βενετσάνος.
Κλ. Αγριάς 19.00 BC Volos-Αιολικός, διαιτητές: Σκοτεινιώτη, Λιάκου, γραμματεία: Βενετσάνος, Πασσιάς, Χατζητρακόσιας.
Κλ. Ν. Ιωνίας 20.00 Νίκη-Ολυμπιακός Β., διαιτητές: Καγιόπουλος, Καραθάνος, γραμματεία: Ρωμηού, Πολύζος, Μαντούδης.

2ος όμιλος
Κυριακή 18/11
Κλ. «Β. Παρασκευόπουλος» 10.00 Αιολικός Β’ ομάδα-Ανόρθωση, διαιτητές: Καρακατσούνης, Λιάκου, γραμματεία: Πασσιάς, Θεοφανίδου, Καραγεώργος.
ΕΑΚ Βόλου 11.00 Νίκη Β’ ομάδα-Δημητριάς, διαιτητές: Ηλιόπουλος, Κοντοστάθης, γραμματεία: Γούλα, Βαρδουνιώτης, Γκαλίδη.
ΕΑΚ Βόλου 13.00 Γ.Σ. Βόλου β’ ομάδα-Ίωνας, διαιτητές: Ηλιόπουλος, Κοντοστάθης, γραμματεία Βαρδουνιώτης, Γκαλίδη, Γούλα.
Κλ. «Β. Παρασκευόπουλος» 14.00 Ολυμπιονίκης-Γ.Σ. Αλμυρού, διαιτητές: Παπαγιώτης, Λιάκου, γραμματεία Μαριτσούδη, Ανδριοπούλου, Μαυρομιχάλης.

Β’ Εθνική
Κυριακή 18/11
Κλ. Ν. Ιωνίας 17.00 Νίκη-Γ.Σ. Φαρσάλων διαιτητές: Θεοδώρου, Τσιρτσιμάλης, γραμματεία: Πεγιούκα, Πολύζος, Σακελλαροπούλου, κομισάριος: Μιναρετζόπουλος.