Γ’ Εθνική: Τα αποτελέσματα των 8 ομίλων

Εννιά συνολικά παιχνίδια αναβλήθηκαν λόγω των κακών καιρικών συνθηκών στη Γ’ Εθνική. Από αυτά τα οκτώ δεν ξεκίνησαν καν, ενώ το Πάμισος – Καλαμάτα του 8ου ομίλου διεκόπηκε στο 22′. Δείτε υπόλοιπα αποτελέσματα των οκτώ ομίλων της Γ’ Εθνικής:

1ος όμιλος

8η Αγωνιστική
ΑΕ Καλαμπακίου – Απόλλων Παραλιμνίου 0-1
Αλέξανδρος Κιλκίς – Εθνικός Αλεξανδρούπολης 3-1
Αετός Ορφανού – Ασπίδα Ξάνθης 3-1
Εθνικός Σιδηροκάστρου – Καβάλα 0-6
Πανσερραϊκός – Νέστος Χρυσούπολης 1-2
Άρης Αβάτου – Ορφέας Ξάνθης 1-0
Κεραυνός Πέρνης – ΠΑΟΚ Κοσμίου 1-0

2ος όμιλος

8η Αγωνιστική
Αγροτικός Αστέρας – ΠΑΟ Κουφαλίων 2-0
Ολυμπιακός Κυμίνων – Γιαννιτσά 1-0
Άρης Παλαιοχωρίου – Μακεδονικός 2-0
ΑΠΕ Λαγκαδά – ΠΟ Τρίγλιας 0-0
Μελιτέας Μελίτης – Εδεσσαϊκός αναβολή
Βέροια – Νίκη Αγκαθιάς 0-1
Αλμωπός Αριδαίας – Ερμής Αμυνταίου 2-0

3ος όμιλος

8η Αγωνιστική
Ναυπακτιακός Αστέρας – Μακεδονικός Φούφα 1-1
Γρεβενά Αεράτα – Θρίαμβος Σερβιανών αναβολή
ΑΟ Φλωριάδας – Κρόνος Αργυράδων 0-0
Μακεδονικός Σιάτιστας – Σούλι Παραμυθιάς αναβολή
ΠΑΣ Αχέρων Καναλακίου – Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας αναβολή
ΑΕ Λευκίμμης – Τηλυκράτης Λευκάδας αναβολή
Ρεπό: Θεσπρωτός

4ος όμιλος

8η Αγωνιστική
ΑΣ Μετέωρα – ΑΟ Σελλάνων 4-2
Οικονόμος Τσαριτσάνης – Πιερικός 1-2
ΓΣ Αλμυρού – Θησέας Αγριάς αναβολή
Αχιλλέας Νεοκαισάρειας – ΑΟ Στυλίδας 5-1
Αστέρας Ιτέας – Ολυμπιακός Βόλου 0-2
Απόλλων Μακρυχωρίου – Αναγέννηση Καρδίτσας 2-0
Νίκη Βόλου – Φωκικός 5-0

Αναλυτικά τα αποτελέσματα του 4ου ομίλου εδώ

5ος όμιλος

8η Αγωνιστική
Ατσαλένιος – Ατρόμητος Πειραιά 1-1
ΑΟ Επισκοπής – ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ 2-2
Εθνικός – Γιούχτας 3-1
ΑΟ Παλαιόχωρας – ΟΦ Ιεράπετρας 0-4
Αμπελακιακός – ΑΠΟ Κερατσίνι 0-1
Ιωνικός – Προοδευτική 1-0
Ρεπό: ΑΕ Νεάπολης

6ος όμιλος

8η Αγωνιστική
Θύελλα Ραφήνας – Φοίβος Κρεμαστής 4-1
Πανηλειακός – Διαγόρας Ρόδου 0-2
Πανμοβριακός – Αστέρας Αμαλιάδας 1-0
Διαγόρας Βραχνεϊκων – Παλληνιακός 2-2
Νίκη Τραγανού – ΠΑΟ Βάρδας 2-1
Αχαρναϊκός – Παναιγιάλειος 3-0
Ρεπό: Ιάλυσος

7ος όμιλος

7η Αγωνιστική
Αιολικός – Θύελλα Καμαρίου 4-2
Πανθηραϊκός – Άγιοι Ανάργυροι 0-0
Χαραυγιακός – Άγιος Ιερόθεος 0-0
Ηλυσιακός – ΠΑΣ Κόρινθος 2-0
Αιγάλεω – Καλλιθέα 1-0
ΑΟ Χαλκίς – Απόλλων Ερέτριας 4-1

8ος όμιλος

8η Αγωνιστική
Ένωση Λέρνας – ΑΟ Κατασταρίου αναβολή
ΑΟ Υπάτου – ΑΕ Ερμιονίδας 0-0
Αμβρυσσέας Διστόμου – Ασπρόπυργος 0-0
Πάμισος – Καλαμάτα διακοπή στο 22′ λόγω καιρικών συνθηκών
Μανδραϊκός – Παναρκαδικός 3-3
ΑΟ Εικοσιμίας – Παναργειακός αναβολή
Αστέρας Βλαχιώτη – ΑΕ Πελλάνας 1-1