![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2023/03/KARALIS-2023-scaled.jpg)
Τις ποινές των ποδοσφαιριστών της Γ’ Εθνικής ανακοίνωσε η ΕΠΟ.
![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2024/04/dsc0626-e1715498746768.webp)
Στον 4ο όμιλο από της 8η αγωνιστική, τιμωρημένοι με ποινή μιας αγωνιστικής είναι οι: Βαγέλλης του ΓΣ Αλμυρού, Δερμίσης, Ίτσιος και Κατσαρός του Αχιλλέα Νεοκαισάρειας, Κοντος του ΑΟ Σελλάνων, Πέτσης του Θησέα Αγριάς και Κουφιώτης του ΑΟ Στυλίδας.
Αναλυτικά:
![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2022/11/boukis-1.jpg)
Ακολουθήστε το goalpost.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις