Οι σημερινές αθλητικές τηλεοπτικές μεταδόσεις

Πλούσιο είναι το σημερινό μενού, όσον αφορά τις αθλητικές μεταδόσεις. Σήμερα Σάββατο μπορείτε να παρακολουθήσετε όλα τα παιχνίδια για τη Σούπερ Λιγκ, καθώς και ενδιαφέρουσες αναμετρήσεις από τα κορυφαία ευρωπαϊκά πρωταθλήματα ποδοσφαίρου. Αναλυτικά το σημερινό πρόγραμμα περιλαμβάνει τις εξής αθλητικές μεταδόσεις:
OPEN TV
21.45 Ρίβερ Πλέιτ-Μπόκα Τζούνιορς -Ζ- (2ος τελικός Κόπα Λιμπερταδόρες)
ΕΡΤ 1
16.00 Παναθηναϊκός-Απόλλων Σμ. -Ζ- (Σούπερ Λιγκ)
19.00 Παναιτωλικός-ΑΕΚ -Ζ- (Σούπερ Λιγκ)
ΕΡΤ 2
14.00 Εθνικός-Γλυφάδα -Ζ- (Α1 πόλο)
15.30 Αγώνες Α1 μπάσκετ -Ζ-
18.00 Περιστέρι-Λαύριο -Ζ- (Α1 μπάσκετ)
ΕΡΤ 3
15.00 ΑΟΧ Κισσαμικός-Ηρόδοτος -Ζ- (Φούτμπολ Λιγκ)
17.00 Ολυμπιακός-Φοίνικας Σ. -Ζ- (Α1 βόλεϊ)
NOVASPORTS 1
14.30 Ρόδεραμ-Σέφιλντ Γιουν. -Ζ- (Τσάμπιονσιπ)
17.15 Αστέρας Τρ.-ΑΕΛ -Ζ- (Σούπερ Λιγκ)
19.30 Μπρέντα-Άγιαξ -Ζ- (Πρωτάθλημα Ολλανδίας)
21.30 Ίντερ-Φροζινόνε -Ζ- (Καμπιονάτο)
NOVASPORTS 2
16.00 Ουντινέζε-Ρόμα -Ζ- (Καμπιονάτο)
19.30 ΠΑΟΚ-Ξάνθη -Ζ- (Σούπερ Λιγκ)
NOVASPORTS 3
17.00 Στόουκ-ΚΠΡ -Ζ- (Τσάμπιονσιπ)
19.00 Γιουβέντους-Σπαλ -Ζ- (Καμπιονάτο)
21.00 Καέν-Μονακό -Ζ- (Πρωτάθλημα Γαλλίας)
NOVASPORTS 4
18.00 Παρί Σ.Ζ.-Τουλούζ -Ζ- (Πρωτάθλημα Γαλλίας)
21.45 Αϊντχόβεν-Χέρενφεν -Ζ- (Πρωτάθλημα Ολλανδίας)
NOVASPORTS 5
18.00 Χάρτμπεργκ-Σάλτσμπουργκ -Ζ- (Πρωτάθλημα Αυστρίας)
COSMOTE SPORT 1
17.00 Γουότφορντ-Λίβερπουλ -Ζ- (Πρέμιερ Λιγκ)
19.30 Τότεναμ-Τσέλσι -Ζ- (Πρέμιερ Λιγκ)
21.30 Γουέστ Χαμ-Μάντσεστερ Σ. -Μ- (Πρέμιερ Λιγκ)
23.30 Μάντσεστερ Γ.-Κρ. Πάλας -Μ- (Πρέμιερ Λιγκ)
COSMOTE SPORT 2
14.00 Εϊμπάρ-Ρεάλ Μαδρ. -Ζ- (Πριμέρα Ντιβιζιόν)
16.30 Μπάγερν Μον.-Φορτούνα Ντισελ. -Ζ- (Μπουντεσλίγκα)
19.30 Ουέσκα-Λεβάντε -Ζ- (Πριμέρα Ντιβιζιόν)
21.45 Ατλέτικο Μαδρ.-Μπαρτσελόνα -Ζ- (Πριμέρα Ντιβιζιόν)
COSMOTE SPORT 3
16.30 Μάιντς-Ντόρτμουντ -Ζ- (Μπουντεσλίγκα)
19.30 Σάλκε-Νυρεμβέργη -Ζ- (Μπουντεσλίγκα)
COSMOTE SPORT 4
17.00 Ζενίτ-Ζιελόνα Γκόρα -Ζ- (VTB League μπάσκετ)
03.00 Οκλαχόμα-Ντένβερ -Ζ- (ΝΒΑ)
COSMOTE SPORT 5
17.15 Βαλένθια-Βαγιεκάνο -Ζ- (Πριμέρα Ντιβιζιόν)
COSMOTE SPORT 7
14.30 Ντάρμσταντ-Κολονία -Ζ- (Β’ Γερμανίας)
22.00 Μπράιτον-Λέστερ -Μ- (Πρέμιερ Λιγκ)
COSMOTE SPORT 8
16.30 Άουγκσμπουργκ-Άιντραχτ -Ζ- (Μπουντεσλίγκα)
COSMOTE SPORT 9
16.30 Βόλφσμπουργκ-Λειψία -Ζ- (Μπουντεσλίγκα)
21.30 Γκραν Κανάρια-Εστουντιάντες -Ζ- (ισπανικό μπάσκετ)