Διαιτητές και γραμματείες των αγώνων της ΕΣΚΑΘ

Ανακοινώθηκαν από την ΕΣΚΑΘ οι διαιτητές και γραμματείες των αγώνων μπάσκετ του Σαββατοκύριακου. Το πρόγραμμα έχει ως εξής:

Α1 ΕΣΚΑΘ
1ος όμιλος
Σάββατο 24/11
Κλ. Αγριάς 17.00 Αγριά-Ανάληψη, διαιτητές: Τζαφλέρης, Καγιόπουλος, γραμματεία: Μαρούσος, Μαριτσούδη, Ανδριοπούλου.
Κλ. Αλμυρού 18.00 Γ.Σ. Αλμυρού-Γ.Σ. Βόλου, διαιτητές: Καλογερόπουλος, Παπαγιώτης, γραμματεία: Γκαλίδη, Βελεντζάς, Καροτσάκης.
Κλ. Αγ. Θωμά 19.00 Κεραυνός-Σπάρτακος, διαιτητές: Παζώλης, Γιατρόπουλος.
Κλ. «Ι. Πατάκης» 19.00 Αετός Πλατυκάμπου-Μύτικας, διαιτητές: Πιτσίλκας, Καραχρήστος.
Κυριακή 25/11
Κλ. Ν. Ιωνίας 11.00 ΑΕΒΔ-Γ.Σ. Σκιάθου, διαιτητές: Μπουγλός Ι., Ηλιόπουλος, γραμματεία: Θεοφανίδου, Καραγεώργος, Βελεντζάς.
Κλ. «Β. Παρασκευόπουλος» 18.00 Ίωνας-Αιολικός, διαιτητές: Καρακατσούνης, Τσάλας Ι., γραμματεία: Βενετσάνος, Σχοινάς, Μαυρομιχάλης.

Α2 ΕΣΚΑΘ
1ος όμιλος
Σάββατο 24/11
Κλ. Αγ. Θωμά 17.00 Σπορ Ακαδημία-Δήμητρα Ευξεινούπολης, διαιτητές: Γιατρόπουλος, Πετρίδης.
Κλ. Πορταριάς 17.00 Κένταυρος Ζαγοράς-Α.Σ. Φαρσάλων, διαιτητές: Τσάλας Ι., Τσάλας Γ., γραμματεία: Θεοφανίδου, Καραγεώργος, Τσιργούλα.
Κλ. «Ι. Πατάκης» 17.00 Νίκαια 2012-Ελευθεριακός, διαιτητές: Πιτσίλκας, Καραχρήστος.
Κυριακή 25/11
Κλ. «Β. Παρασκευόπουλος» 16.00 BC Volos-Αετοί Λαρ., διαιτητές: Αγαγιώτου, Παπαγιώτης, γραμματεία: Σχοινάς, Μαυρομιχάλης, Βενετσάνος.
Κλ. Αγριάς 16.00 Ιωλκία-Αρμένιο, διαιτητές: Καγιόπουλος, Ηλιόπουλος, γραμματεία: Μαρούσος, Καραγεώργος, Θεοφανίδου.

Β’ ΕΣΚΑΘ
1ος όμιλος
Σάββατο 24/11
Κλ. Αγιάς 20.15 Ερμής 2018-Ολυμπιονίκης, διαιτητές: Κίσσας, Καραχρήστος.
Κυριακή 25/11
Κλ. Ν. Ιωνίας 15.00 Ανόρθωση-Μπάσκετμπολ Κλαμπ Λαρ., διαιτητές: Σταματόπουλος, Τσάλας Ι., γραμματεία: Χατζητρακόσιας, Ρωμηού, Μαριτσούδη.
Κλ. «Ι. Πατάκης» 16.30 Ηρακλής Χάλκης-Τιτάνες Αλμυρού, διαιτητές: Γιατρόπουλος, Χριστοδούλου.

Γυναίκες ΕΣΚΑΘ
Κυριακή 25/11
Κλ. Ν. Ιωνίας 13.00 Νίκη-Αίολος Τρικάλων, διαιτητές: Ηλιόπουλος, Παπαγιώτης, γραμματεία: Βελεντζάς, Καροτσάκης, Γκαλίδη.
ΕΑΚ Βόλου 14.00 Ανάληψη-Ολυμπιάδα, διαιτητές: Σκοτεινιώτη, Λιάκου, γραμματεία: Ανδριοπούλου, Βαρδουνιώτης, Τσιργούλα.

Κορασίδες
2ος όμιλος
Σάββατο 24/11
Κλ. Ν. Ιωνίας 09.00 Νίκη-BC Volos, διαιτητές: Τσάλας Ι., Τσάλας Γ., διαιτητές: Σχοινάς, Μακρής, Γκαλίδη.
Κυριακή 25/11
Κλ. Ν. Ιωνίας 19.00 Ολυμπιακός Β.-Ιωνικός Μαγν., διαιτητές: Ηλιόπουλος, Τσάλας Γ., γραμματεία: Βαρδουνιώτης, Ανδριοπούλου, Θεοφανίδου.

Έφηβοι
Σάββατο 24/11
Κλ. Αλμυρού 10.30 Τιτάνες Αλμυρού-Νίκη, διαιτητές: Σκοτεινιώτη, Λιάκου, γραμματεία: Ρωμηού, Καροτσάκης, Καραγεώργος.
ΕΑΚ Βόλου 12.30 Ανόρθωση-Ακαδημία ΓΣΒ, διαιτητές: Αγαγιώτου, Καραθάνος, γραμματεία: Μαρούσος, Πασσιάς, Χατζητρακόσιας.

Παίδες
1ος όμιλος
Σάββατο 24/11
ΕΑΚ Βόλου 11.00 Ανάληψη-Γ.Σ. Σκιάθου, διαιτητές: Αγαγιώτου, Καραθάνος, γραμματεία: Πασσιάς, Χατζητρακόσιας, Βενετσάνος.
ΕΑΚ Βόλου 19.00 Ολυμπιακός Β.-BC Volos, διαιτητές: Αγαγιώτου, Σκοτεινιώτη, γραμματεία: Μαυρομιχάλης, Μακρής, Βενετσάνος.
Κυριακή 25/11
Κλ. Ν. Ιωνίας 17.00 ΑΕΒΔ-Νίκη, διαιτητές: Μπουγλός Ι., Γεωργοσούλη, γραμματεία: Ρωμηού, Μαριτσούδη, Χατζητρακόσιας.

2ος όμιλος
Σάββατο 24/11
Κλ. «Β. Παρασκευόπουλος» 10.00 Ίωνας-Ολυμπιονίκης, διαιτητές: Μπουγλός Ι., Μπουγλός Π., γραμματεία: Βαρδουνιώτης, Θεοφανίδου, Τσιργούλα.
Κλ. Ν. Ιωνίας 16.00 Νίκη β’ ομάδα-Γ.Σ. Αλμυρού, διαιτητές: Σκοτεινιώτη, Παπαγιώτης, γραμματεία: Βενετσάνος, Σχοινάς, Μαυρομιχάλης.
Κυριακή 25/11
Κλ. «Β. Παρασκευόπουλος» 09.30 Ανόρθωση-Γ.Σ. Βόλου β’ ομάδα, διαιτητές: Τσάλας Ι., Λιάκου, γραμματεία: Μαρούσος, Ρωμηού, Μαριτσούδη.