Τα αποτελέσματα των 8 ομίλων της Γ’ Εθνικής

Δείτε τα αποτελέσματα των οκτώ ομίλων της Γ’ Εθνικής στο πλαίσιο της 10ης αγωνιστικής για τους ομίλους 1-6 και 8, και 9ης αγωνιστικής για τον 7ο όμιλο.

1ος όμιλος
Εθνικός Αλεξανδρούπολης – Απόλλων Παραλιμνίου 1-0
ΑΕ Καλαμπακίου – Ασπίδα Ξάνθης 0-0
Αλέξανδρος Κιλκίς – Καβάλα 0-2
Αετός Ορφανού – Κεραυνός Πέρνης 3-2
Νέστος Χρυσούπολης – Ορφέας Ξάνθης 3-1
Πανσερραϊκός – ΠΑΟΚ Κοσμίου 3-0
Άρης Αβάτου – Εθνικός Σιδηροκάστρου 2-0

2ος όμιλος
ΑΣ Γιαννιτσά – ΠΑΟ Κουφαλίων 1-0
Αγροτικός Αστέρας – Μακεδονικός 0-1
Ολυμπιακός Κυμίνων – ΠΟ Τρίγλιας 0-1
Άρης Παλαιοχωρίου – Αλμωπός Αριδαίας 2-1
Εδεσσαϊκός – Νίκη Αγκαθιάς 0-0
Μελιτέας Μελίτης – Ερμής Αμυνταίου 1-2
Βέροια – ΑΠΕ Λαγκαδά 2-1

3ος όμιλος
Θρίαμβος Σερβιανών – Μακεδονικός Φούφα 2-1
Ναυπακτιακός Αστέρας – Κρόνος Αργυράδων 2-2
ΠΑΣ Αχέρων Καναλακίου – ΑΕ Λευκίμμης 2-0
Σούλι Παραμυθιάς – Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας 3-1
Γρεβενά Αεράτα – Τηλυκράτης Λευκάδας 2-2
ΑΟ Φλωριάδας – Θεσπρωτός 0-3 ά.α. (Έλλειψη γιατρού)
Ρεπό: Μακεδονικός Σιάτιστας

4ος όμιλος
Ολυμπιακός Βόλου – Αναγέννηση Καρδίτσας 2-1
Αστέρας Ιτέας – Φωκικός 4-1
Απόλλων Μακρυχωρίου – Αχιλλέας Νεοκαισάρειας 2-0
Πιερικός – ΑΟ Σελλάνων 0-0
ΑΣ Μετέωρα – Θησέας Αγριάς 3-1
Οικονόμος Τσαριτσάνης – ΑΟ Στυλίδας 1-1
ΓΣ Αλμυρού – Νίκη Βόλου 1-2

Αναλυτικά τα αποτελέσματα του 4ου ομίλου εδώ

5ος όμιλος
ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ – Ατρόμητος Πειραιά 1-1
Ατσαλένιος – Γιούχτας 0-0
Ιωνικός – Αμπελακιακός 0-0
ΟΦ Ιεράπετρας – Προοδευτική 2-0
ΑΟ Επισκοπής – ΑΠΟ Κερατσίνι 3-1
Εθνικός Πειραιά – ΑΕ Νεάπολης 3-1
Ρεπό: ΑΟ Παλαιόχωρας

6ος όμιλος
Αστέρας Αμαλιάδας – Διαγόρας Ρόδου 0-2
Διαγόρας Βραχνεϊκων – Ιάλυσος 0-0
Πανηλειακός – Παλληνιακός 2-0
Νίκη Τραγανού – Αχαρναϊκός 1-0
Πανμοβριακός – Παναιγιάλειος 1-1
Φοίβος Κρεμαστής-ΠΑΟ Βάρδας (Τετάρτη 5/12 – 15:00)

7ος όμιλος -9η αγωνιστική
Θύελλα Καμαρίου – ΠΑΣ Κόρινθος 0-1
Χαραυγιακός – Ηλυσιακός 0-0
Αιγάλεω – Άγιος Ιερόθεος 3-2
ΑΟ Χαλκίς – Πανθηραϊκός 1-1
Αιολικός – Άγιοι Ανάργυροι 0-1
Καλλιθέα – Απόλλων Ερέτριας 4-0

8ος όμιλος
ΑΟ Εικοσιμίας – ΑΟ Κατασταρίου 0-1
Αστέρας Βλαχιώτη – Μανδραϊκός 2-4
Ασπρόπυργος – ΑΕ Ερμιονίδας 0-0
ΑΟ Υπάτου – Καλαμάτα 0-1
Αμβρυσσέας Διστόμου – Παναρκαδικός 2-0
Πάμισος Μεσσήνης – Ένωση Λέρνας 0-2
Παναργειακός – ΑΕ Πελλάνας 0-0