Οι σημερινές αθλητικές τηλεοπτικές μεταδόσεις (8/12)

Πλούσιο είναι το σημερινό μενού, όσον αφορά τις αθλητικές μεταδόσεις. Μπορείτε να παρακολουθήσετε όλα τα παιχνίδια για τη Σούπερ Λιγκ, καθώς και ενδιαφέρουσες αναμετρήσεις από τα κορυφαία ευρωπαϊκά πρωταθλήματα. Αναλυτικά το σημερινό πρόγραμμα περιλαμβάνει τις εξής αθλητικές μεταδόσεις:
ΕΡΤ 2
14.00 Εθνικός-Π. Φάληρο -Ζ- (Α1 πόλο)
15.30 Αγώνες της Α1 μπάσκετ σε παράλληλη μετάδοση -Ζ-
17.30 Άρης-ΑΕΚ -Ζ- (Α1 μπάσκετ)
ΕΡΤ 3
15.00 Εργοτέλης-Κέρκυρα -Ζ- (Φούτμπολ Λιγκ)
17.00 Παναθηναϊκός-Φοίνικας Σύρου -Ζ- (Α1 βόλεϊ)
COSMOTE SPORT 1
14.30 Μπόρνμουθ-Λίβερπουλ -Ζ- (Πρέμιερ Λιγκ)
16.30 Σάλκε-Ντόρτμουντ -Ζ- (Μπουντεσλίγκα)
19.30 Τσέλσι-Μάντσεστερ Σ. -Ζ- (Πρέμιερ Λιγκ)
COSMOTE SPORT 2
17.15 Βαλένθια-Σεβίλλη -Ζ- (Πρωτάθλημα Ισπανίας)
19.30 Βιγιαρεάλ-Θέλτα -Ζ- (Πρωτάθλημα Ισπανίας)
21.45 Εσπανιόλ-Μπαρτσελόνα -Ζ- (Πρωτάθλημα Ισπανίας)
COSMOTE SPORT 3
17.00 Μάντσεστερ Γ.-Φούλαμ -Ζ- (Πρέμιερ Λιγκ)
19.30 Χέρτα-Άιντραχτ -Ζ- (Μπουντεσλίγκα)
21.45 Λέστερ-Τότεναμ -Ζ- (Πρέμιερ Λιγκ)
COSMOTE SPORT 4
16.00 Ζενίτ-Ούνιξ Καζάν -Ζ- (VTB Λίγκα μπάσκετ)
22.30 Μιλγουόκι-Γκόλντεν Στέιτ -Μ- (ΝΒΑ)
01.00 Ντάλας-Χιούστον -Ζ- (ΝΒΑ)
COSMOTE SPORT 5
16.30 Μπάγερν-Νυρεμβέργη -Ζ- (Μπουντεσλίγκα)
COSMOTE SPORT 7
14.15 Γαλατασαράι-Μπάνβιτ -Ζ- (τουρκικό μπάσκετ)
16.30 Λεβερκούζεν-Άουγκσμπουργκ -Ζ- (Μπουντεσλίγκα)
19.00 Βαλένθια-Ανδόρα -Ζ- (ισπανικό μπάσκετ)
21.30 Άρσεναλ-Χάντερσφιλντ -Μ- (Πρέμιερ Λιγκ)
23.30 Γουέστ Χαμ-Κρίσταλ Πάλας -Μ- (Πρέμιερ Λιγκ)
COSMOTE SPORT 8
14.00 Ντάρμσταντ-Ίνγκολσταντ -Ζ- (Β’ Γερμανίας)
16.30 Φράιμπουργκ-Λειψία -Ζ- (Μπουντεσλίγκα)
22.30 Σετουμπάλ-Μπενφίκα -Ζ- (Πρωτάθλημα Πορτογαλίας)
COSMOTE SPORT 9
16.30 Βόλφσμπουργκ-Χοφενχάιμ -Ζ- (Μπουντεσλίγκα)
NOVASPORTS 1
17.15 Αστέρας Τρ.-ΠΑΣ Γιάννινα -Ζ- (Σούπερ Λιγκ)
19.30 Ρέντινγκ-Σέφιλντ Γιουν. -Ζ- (Τσάμπιονσιπ)
21.30 Λάτσιο-Σαμπντόρια -Ζ- (Καμπιονάτο)
NOVASPORTS 2
16.00 Νάπολι-Φροζινόνε -Ζ- (Καμπιονάτο)
19.30 ΑΕΚ-Λαμία -Ζ- (Σούπερ Λιγκ)
NOVASPORTS 3
19.00 Κάλιαρι-Ρόμα -Ζ- (Καμπιονάτο)
NOVASPORTS 4
14.00 Μπέρμιγχαμ-Μπρίστολ Σ. -Ζ- (Τσάμπιονσιπ)
20.45 Τσβόλε-Άγιαξ -Ζ- (Πρωτάθλημα Ολλανδίας)
NOVASPORTS 5
18.00 Αντμίρα-Σάλτσμπουργκ -Ζ- (Πρωτάθλημα Αυστρίας)