Διαιτητές και γραμματείες των αγώνων της ΕΣΚΑΘ

Ανακοινώθηκαν από την ΕΣΚΑΘ οι διαιτητές και γραμματείες των αγώνων του Σαββατοκύριακου, όλων των πρωταθλημάτων. Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι διαιτητές έχουν ως εξής:

Α1 ΕΣΚΑΘ
1ος όμιλος
Σάββατο 8/12
Κλ. Αγ. Θωμά 17.00 Κεραυνός-Αιολικός, διαιτητές: Παζώλης, Βόντζα.
Κλ. «Ι. Πατάκης» 17.00 Αετός Πλατ.-Ίωνας, διαιτητές: Παγώνης, Γιατρόπουλος.
Κλ. Αγριάς 17.00 Αγριά-Μύτικας, διαιτητές: Μπουγλός Ι., Τσάλας, γραμματεία: Γκαλίδη, Μαριτσούδη, Βελεντζάς.
Κλ. Αλμυρού 18.00 Γ.Σ. Αλμυρού-Σπάρτακος, διαιτητές: Σταματόπουλος, Τζαφλέρης, γραμματεία: Πεγιούκα, Καροτσάκης, Πολύζος.
Κλ. Αγριάς 19.00 Γ.Σ. Βόλου-Γ.Σ. Σκιάθου, διαιτητές: Τσουμαχίδης, Παπαγιώτης, γραμματεία: Μαριτσούδη, Βελεντζάς, Γκαλίδη.
Κλ. Ν. Ιωνίας 20.00 ΑΕΒΔ-Ανάληψη, διαιτητές: Καλογερόπουλος, Τσάλας Ι., γραμματεία: Ανδριοπούλου, Μαυρομιχάλης, Τσιργούλα.

Β’ ΕΣΚΑΘ
1ος όμιλος
Σάββατο 8/12
Κλ. Αγ. Θωμά 19.00 Μ. Αντύπας-Α.Ο. Σκοπέλου, διαιτητές: Κίσσας, Καραχρήστος.
Κυριακή 9/12
Κλ. Ν. Ιωνίας 12.00 Ανόρθωση-Α.Ο. Σκοπέλου, διαιτητές: Καγιόπουλος, Ηλιόπουλος, γραμματεία: Πασσιάς, Γκαλίδη, Ανδριοπούλου.
Κλ. Αγ. Θωμά 15.00 Μ. Αντύπας-Τιτάνες Αλμ., διαιτητές: Φακίτσας, Κωστάκης.
Κλ. Αγιάς 17.00 Ερμής 2018-Καλοχώρι, διαιτητές: Κοντογιάννης, Λάλλας.
Κλ. «Ι. Πατάκης» 19.30 Ηρακλής Χάλκης-BC Larissa, διαιτητές: Ράμμος, Καρλιάμπας.

Κορασίδες
2ος όμιλος
Σάββατο 8/12
ΕΑΚ Βόλου 21.00 Ολυμπιακός Β.-ΑΕΒΔ, διαιτητές: Καραθάνος, Τσάλας Γ., γραμματεία: Χατζητρακόσιας, Βαρδουνιώτης, Θεοφανίδου.
Κυριακή 9/12
Κλ. Ν. Ιωνίας 10.30 Ιωνικός Μαγν.-BC Volos, διαιτητές: Παπαγιώτης, Λιάκου, γραμματεία: Σχοινάς, Πασσιάς, Γκαλίδη.

Έφηβοι
Σάββατο 8/12
Κλ. Αλμυρού 11.30 Τιτάνες Αλμ.-BC Volos, διαιτητές: Τσάλας Ι., Τσάλας Γ., διαιτητές: Πασσιάς, Καραγεώργος, Σχοινάς.
Κλ. «Β. Παρασκευόπουλος» 12.00 Ανόρθωση-Γ.Σ. Βόλου, διαιτητές: Μπουγλός Ι., Σκοτεινιώτη, γραμματεία: Ανδριοπούλου, Πολύζος, Πεγιούκα.
Κυριακή 9/12
ΕΑΚ Βόλου 14.00 Ακαδημία Γ.Σ.Β.-Νίκη, διαιτητές: Τσάλας Ι., Καραθάνος, γραμματεία: Μαρούσος, Βενετσάνος, Τσιργούλα.

Παίδες
1ος όμιλος
Σάββατο 8/12
ΕΑΚ Βόλου 19.00 Ολυμπιακός-Τιτάνες Αλμ., διαιτητές: Τσάλας Γ. Καραθάνος, γραμματεία: Βαρδουνιώτης, Θεοφανίδου, Χατζητρακόσιας.
Κυριακή 9/12
Κλ. «Β. Παρασκευόπουλος» 16.00 Γ.Σ. Βόλου- BC Volos, διαιτητές: Σκοτεινιώτη, Κοντοστάθης, γραμματεία: Βελεντζάς, Μαυρομιχάλης, Γούλα.
2ος όμιλος
Κλ. Ν. Ιωνίας 09.00 Ανόρθωση-Ίωνας, διαιτητές: Παπαγιώτης, Κοντοστάθης, γραμματεία: Τσιργούλα, Σχοινάς, Πεγιούκα.
Κλ. «Β. Παρασκευόπουλος» 13.00 Δημητριάς-Ολυμπιονίκης, διαιτητές: Σκοτεινιώτη, Κοντοστάθης, γραμματεία: Βαρδουνιώτης, Χατζητρακόσιας, Μαριτσούδη.
Κλ. «Β. Παρασκευόπουλος» 17.00 Νίκη β’ ομάδα-Γ.Σ.Β.. β’ ομάδα, διαιτητές: Αγαγιώτου, Λιάκου, γραμματεία: Γούλα, Βελεντζάς, Μαυρομιχάλης.
Κλ. Ν. Ιωνίας 18.00 Αιολικός β’ ομάδα-Γ.Σ. Αλμυρού, διαιτητές: Καγιόπουλος, Ηλιόπουλος, γραμματεία: Βενετσάνος, Μαντούδης, Καραγεώργος.