Διαιτητές και γραμματείες των αγώνων της ΕΣΚΑΘ

Ανακοινώθηκαν από την ΕΣΚΑΘ οι διαιτητές και γραμματείες των αγώνων μπάσκετ του Σαββατοκύριακου. Το πρόγραμμα έχει ως εξής:

Α1 ΕΣΚΑΘ
1ος όμιλος
Σάββατο 15/12
Κλ. Ν. Ιωνίας 16.00 Αιολικός-Αγριά, διαιτητές: Τσουμαχίδης, Κοντοστάθης.
Κλ. Αγ. Θωμά 17.00 Σπάρτακος-ΑΕΒΔ, διαιτητές: Παζώλης, Καρλιάμπας.
ΕΑΚ Λάρισας 17.00 Μύτικας-Γ.Σ. Αλμυρού, διαιτητές: Καρακώστας, Δότα.
Κλ. «Β. Παρασκευόπουλος» 18.00 Ίωνας-Κεραυνός, διαιτητές: Καλογερόπουλος, Τσουμαχίδης, γραμματεία: Γκαλίδη, Μαυρομιχάλη, Βελεντζάς.
Κυριακή 16/12
Κλ. Σκιάθου 13.00 Γ.Σ. Σκιάθου-Αετός Πλατ., διαιτητές: Τσάλας Γ., Τσάλας Ι.
ΕΑΚ Βόλου 16.00 Ανάληψη-Γ.Σ. Βόλου, διαιτητές: Ζαχαρής, Καγιόπουλος, γραμματεία: Καραγεώργος, Μαριτσούδης, Καροτσάκης.

Α2 ΕΣΚΑΘ
1ος όμιλος
Σάββατο 15/12
Κλ. «Β. Παρασκευόπουλος» 16.00 BC Volos-ΑΣ Φαρσάλων, διαιτητές: Μπουγλός Ι., Μπουγλός Π., γραμματεία: Βελεντζάς, Γκαλίδη, Μαυρομιχάλης.
Κλ. «Ι. Πατάκης» 17.30 Νίκαια 2012-Αρμένιο, διαιτητές: Κοντογιάννης, Παπαπρίλης.
Κυριακή 16/12
Κλ. Αγριάς 16.00 Ιωλκία-Δήμητρα Ευξ., διαιτητές: Αγαγιώτου, Καραθάνος, γραμματεία: Μαρούσος, Πολύζος, Πουργιανός.
Κλ. Πορταριάς 17.00 Κένταυρος Ζαγ.-Ακαδημία Σπορ, διαιτητές: Ηλιόπουλος, Κοντοστάθης, γραμματεία: Θεοφανίδου, Χατζητρακόσιας, Βενετσάνος.
Κλ. Αγ. Θωμά 17.30 Αετοί Λαρ.-Ελευθεριακός, διαιτητές: Χριστοδούλου, Καραχρήστος.

Β’ ΕΣΚΑΘ
1ος όμιλος
Κυριακή 16/12
Κλ. Αγ. Θωμά 13.30 Μπάσκετμπολ Κλαμπ Λαρ.-Ερμής 2018, διαιτητές: Γιατρόπουλος, Παλιοβάιος.
Κλ. Αγ. Θωμά 15.30 Καλοχώρι-Μαρ. Αντύπας, διαιτητές: Γιατρόπουλος, Παλιοβάιος.
Κλ. Αλμυρού 17.00 Τιτάνες Αλμ.-Ολυμπιονίκης, διαιτητές: Σκοτεινιώτη, Λιάκου, γραμματεία: Βαρδουνιώτης, Μαντούδης, Γούλα.
ΕΑΚ Βόλου 18.00 Ανόρθωση-Ηρακλής Χάλκης, διαιτητές: Ζαχαρής, Καγιόπουλος, γραμματεία: Μαριτσούδη, Καροτσάκης, Καραγεώργος.

Γυναίκες ΕΣΚΑΘ
Κυριακή 16/12
ΕΑΚ Καρδίτσας 14.00 Απόλλων Καρδ.-Αίολος Τρικ., διαιτητές: Βόντζα, Λουλέ.
ΕΑΚ Βόλου 14.00 Ανάληψη-Νίκη, διαιτητές: Καγιόπουλος, Σκοτεινιώτη, γραμματεία: Γούλα, Βαρδουνιώτης, Καροτσάκης.

Έφηβοι
Σάββατο 15/12
Κλ. Ν. Ιωνίας 18.00 Νίκη-Ανάληψη, διαιτητές: Αγαγιώτου, Σκοτεινιώτη, γραμματεία: Μαρούσος, Πολύζος, Πεγιούκα.
Κλ. Ν. Ιωνίας 20.00 Γ.Σ. Βόλου-Τιτάνες Αλμ., διαιτητές: Σκοτεινιώτη, Ηλιόπουλος, γραμματεία: Πεγιούκα, Πασσιάς, Πολύζος.
Κυριακή 16/12
Κλ. «Β. Παρασκευόπουλος» 16.00 BC Volos-Ακαδημία ΓΣΒ, γραμματεία: Πασσιάς, Μακρής, Σχοινάς.

Παίδες
1ος όμιλος
Σάββατο 15/12
Κλ. Σκιάθου 13.00 Γ.Σ. Σκιάθου-Ολυμπιακός Β., διαιτητές: Καραθάνος, Λιάκου, γραμματεία: Πεγιούκα.
Κυριακή 16/12
Κλ. Αλμυρού 10.30 Τιτάνες Αλμ.-ΑΕΒΔ, διαιτητές: Αγαγιώτου, Καραθάνος, γραμματεία: Μαρούσος, Τσιργούλα, Καραγεώργος.
Κλ. «Β. Παρασκευόπουλος» 12.00 BC Volos-Αγριά, διαιτητές: Καγιόπουλος, Λιάκου, γραμματεία: Μαυρομιχάλης, Βελεντζάς, Γκαλίδη.

2ος όμιλος
Κυριακή 16/12
Κλ. «Β. Παρασκευόπουλος» 10.00 ΓΣΒ β’ ομάδα-Αιολικός β’ ομάδα, διαιτητές: Σκοτεινιώτη, Λιάκου, γραμματεία: Βαρδουνιώτης, Μαριτσούδη, Πολύζος.
Κλ. Ν. Ιωνίας 13.00 Ολυμπιονίκης-Νίκη β’ ομάδα, διαιτητές: Ηλιόπουλος, Κοντοστάθης, γραμματεία: Βενετσάνος, Θεοφανίδου, Χατζητρακόσιας.
Κλ. «Β. Παρασκευόπουλος» 18.00 Ίωνας-Δημητριάς, διαιτητής: Καραθάνος, γραμματεία: Σχοινάς, Πασσιάς, Μακρής.

Νεάνιδες
Κυριακή 16/12
Κλ. Ν. Ιωνίας 11.00 Ιωνικός Μαγνησίας-Γ.Σ. Σκιάθου, διαιτητές: Ηλιόπουλος, Κοντοστάθης, γραμματεία: Χατζητρακόσιας, Βενετσάνος, Θεοφανίδου.

Κορασίδες
2ος όμιλος
Σάββατο 15/12
Κλ. Σκιάθου 14.00 Γ.Σ. Σκιάθου-Ολυμπιακός Β., διαιτητές: Καραθάνος, Λιάκου.