Διαιτητές και γραμματείες των αγώνων της ΕΣΚΑΘ

Οι διαιτητές και γραμματείες των πρωταθλημάτων που διοργανώνει η ΕΣΚΑΘ, καθώς και των πρωταθλημάτων υποδομής της Ένωσης, γι’ αυτό το Σαββατοκύριακο 22-23 Δεκεμβρίου είναι οι εξής:

Α1 ΕΣΚΑΘ
1ος όμιλος
Σάββατο 22/12
Κλ. «Β. Παρασκευόπουλος» 16.00 Γ.Σ. Βόλου-Σπάρτακος, διαιτητές Π. Μπουγλός, Ηλιόπουλος, γραμματεία Μαριτσούδη, Καραγεώργος, Πολύζος

Κλ. Αγριάς 17.00 Αγριά B.C.-Ίωνας, διαιτητές Ι. Μπουγλός, Παπαγιώτης, γραμματεία Τσιργούλα, Μαυρομιχάλης, Βελετζάς

Κλ. Ν. Ιωνίας 18.00 ΑΕΒ Διμηνίου-Μύτικας, διαιτητές Τσάλας, Γ. Τσάλας, γραμματεία Πεγιούκα, Ανδριοπούλου, Γκαλίδη

Κλ. Αγ. Θωμά 17.00 Κεραυνός-Αετός Πλατ., διαιτητές Καρακώστας, Κοντογιάννης

Κυριακή 23/12
ΕΑΚ Βόλου 11.00 Ανάληψη-Γ.Σ. Σκιάθου, διαιτητές Καλογερόπουλος, Κοντοστάθης, γραμματεία Μαρουσός, Βελετζάς, Σακελαροπούλου

Κλ. Αλμυρού 18.00 Γ.Σ. Αλμυρού-Αιολικός, διαιτητές Ζαχαρής, Καραθάνος, γραμματεία Γκαλίδη, Πεγιούκα, Βελετζάς.

Α2 ΕΣΚΑΘ
1ος όμιλος
Σάββατο 22/12
Κλ. Ν. Ιωνίας 16.00 Ελευθεριακός-Κένταυρος Ζαγ., διαιτητές Τσάλας, Γ. Τσάλας, γραμματεία Ανδριοπούλου, Γκαλίδη, Πεγιούκα

Κλ. Αλμυρού 18.00 Δήμητρα Ευξ.-B.C. Volos, διαιτητές Παπαγιώτης, Καραθάνος, γραμματεία Πασιάς, Καροτσάκης, Σχοινάς

Κλ. Φαρσάλων 18.30 ΑΣ Φαρσάλων-Νίκαια 2012, διαιτητές Κίσσας, Δημοβέλης

Κυριακή 23/12
Γηπ. Αρμενίου 12.00 Αρμένιο-Αετοί Λαρ., διαιτητές Τσάλας, Γ. Τσάλας, γραμματεία Ανδριοπούλου, Σχοινάς, Καροτσάκης

Κλ. Αγ. Θωμά 17.00 Ακαδημία Σπορτ-Ιωλκία, διαιτητές Χριστοδούλου, Δημοβέλης.

Β’ ΕΣΚΑΘ
1ος όμιλος
Το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου για τον 1ο όμιλο της Β’ ΕΣΚΑΘ είναι το εξής:

Σάββατο 22/12
Κλ. Αλμυρού 20.00 Τιτάνες Αλμ.-ΑΟ Σκοπέλου, διαιτητές Παπαγιώτης, Καραθάνος, γραμματεία Πασιάς, Καροτσάκης, Σχοινάς.

Κυριακή 23/12
Κλ. «Ι. Πατάκης» 11.30 Ηρακλής Χ.-ΑΟ Σκοπέλου, διαιτητές Αθανασόπουλος, Βαϊόπουλος

Κλ. «Β. Παρασκευόπουλος» 15.00 Ολυμπιονίκης-Αναγέννηση Καλ., διαιτητές Γιαννούλης, Ηλιόπουλος, γραμματεία Πασιάς, Μακρής, Πολύζος

Κλ. Αγ. Θωμά 19.00 Μαρ. Αντύπας-B.C Λάρισα, διαιτητές Γιατρόπουλος, Παπαπρίλης.

Κορασίδες
Σάββατο 22/12
ΕΑΚ Βόλου 14.00 Ολυμπιακός Β.-B.C. Volos, διαιτητές Παπαγιώτης, Καραθάνος, γραμματεία Μαρουσός, Βαρβουνιώτης, Μαυρομιχάλης

Κυριακή 23/12
Κλ. «Β. Παρασκευόπουλος» ΑΕΒ Διμηνίου-Γ.Σ. Σκιάθου, διαιτητές Καγιόπουλος, Καραθάνος, γραμματεία Καραγεώργος, Τσιργούλα, Μακρής.

Έφηβοι
Σάββατο 22/12
Κλ. «Β. Παρασκευόπουλος» 20.00 Αίολος-Ανόρθωση, διαιτητές Σκοτεινιώτη, Κοντοστάθης, γραμματεία Μαριτσούδη, Πολύζος, Μακρής

Πέμπτη 27/12
Κλ. Ν. Ιωνίας 20.30 Αιολικός-Γ.Σ. Βόλου, διαιτητές Ι. Μπουγλός, Π. Μπουγλός, γραμματεία Πεγιούκα, Πολύζος, Βελετζάς

Πέμπτη 3/1
Κλ. «Β. Παρασκευόπουλος» B.C. Volos-ΓΣ Βόλου, διαιτητές Παπαγιώτης, Καραθάνος, γραμματεία Μαρουσός, Μαρισούδη, Καροτσάκης

Σάββατο 5/1
ΕΑΚ Βόλου 09.30 Ανάληψη-B.C. Volos, διαιτητές Κοντοστάθης, Γιαννούλης, γραμματεία Γκαλίδη, Βαρδουνιώτης, Σχοινάς

Παίδες
Σάββατο 22/12
ΕΑΚ Βόλου 11.00 Ολυμπιακός Β.-Αιολικός, διαιτητές Καγιόπουλος, Κοντοστάθης, γραμματεία Μαρουσός, Βαρδουνιώτης, Καραγεώργος

Κλ. Αγριάς 19.00 Αγριά B.C.-Ανάληψη, διαιτητές Π. Μπουγλός, Ι. Μπουγλός, γραμματεία Βελετζάς, Πουργιανός, Τσιργούλα

Κλ. Ν. Ιωνίας 20.00 ΑΕΒ Διμηνίου-Γ.Σ. Σκιάθου, διαιτητές Τσάλας, Γ. Τσάλας, γραμματεία Γκαλίδη, Πεγιούκα, Μαυρομιχάλης

ΕΑΚ Βόλου 12.30 Α.Σ. Δημητριάς-Ανόρθωση, διαιτητές Ηλιόπουλος, Γ. Τσάλας, γραμματεία Βαρδουνιώτης, Μαρουσός, Καραγεώργος

Κυριακή 23/12
Κλ. «Β. Παρασκευόπουλος» 17.00 ΓΣ Βόλου-Τιτάνες Αλμ., διαιτητές Τσάλας, Γ. Τσάλας, γραμματεία Ανδριοπούλου, Πολύζος, Πασιάς

Κλ. Ν. Ιωνίας 13.00 Αιολικός-Ολυμπιονίκης, διαιτητές Παπαγιώτης, Κοντοστάθης, γραμματεία Μαυρομιχάλης, Μαντούδης, Μαριτσούδη

Κλ. «Β. Παρασκευόπουλος» 13.00 ΓΣ Βόλου Β’-ΓΣ Αλμυρού, διαιτητές Γιαννούλης, Ηλιόπουλος, γραμματεία Βαρδουνιώτης, Μακρής, Τσιργούλα

Σάββατο 5/1
Κλ. «Β. Παρασκευόπουλος» 16.00 Ολυμπιονίκης-Ανόρθωση, διαιτητές Ηλιόπουλος, Παπαγιώτης, γραμματεία Πασιάς, Καραγεώργος, Μακρής.