Οι σημερινές αθλητικές τηλεοπτικές μεταδόσεις (19/1)

Πλούσιο είναι το σημερινό μενού, όσον αφορά τις αθλητικές μεταδόσεις. Μπορείτε να παρακολουθήσετε όλα τα παιχνίδια που γίνονται σήμερα για την Σούπερ Λιγκ, την αναμέτρηση του Απόλλωνα Λάρισας με τον ΝΠΣ Βόλος για την Φούτμπολ Λιγκ, καθώς και ενδιαφέρουσες αναμετρήσεις από τα κορυφαία ευρωπαϊκά πρωταθλήματα ποδοσφαίρου. Αναλυτικά το σημερινό πρόγραμμα περιλαμβάνει τις εξής αθλητικές μεταδόσεις:
ΕΡΤ 1
19.00 Απόλλων Σμ-Λεβαδειακός -Ζ- (Σούπερ Λιγκ)
ΕΡΤ 2
14.00 Ολυμπιακός-Βουλιαγμένη -Ζ- (Τελικός Κυπέλλου Ελλάδος πόλο)
15.30 Αγώνες της Α1 μπάσκετ σε παράλληλη σύνδεση -Ζ-
ΕΡΤ 3
15.00 Απόλλων Λ.-ΝΠΣ Βόλος -Ζ- (Φούτμπολ Λιγκ)
17.00 Κηφισιά-Ηρακλής -Ζ- (Α1 βόλεϊ)
COSMOTE SPORT 1
14.30 Γουλβς-Λέστερ -Ζ- (Πρέμιερ Λιγκ)
17.00 Λίβερπουλ-Κρ. Πάλας -Ζ- (Πρέμιερ Λιγκ)
19.30 Άρσεναλ-Τσέλσι -Ζ- (Πρέμιερ Λιγκ)
COSMOTE SPORT 2
17.15 Ρεάλ Μαδρ.-Σεβίλλη -Ζ- (Πρωτάθλημα Ισπανίας)
19.30 Ουέσκα-Ατλέτικο Μαδρ. -Ζ- (Πρωτάθλημα Ισπανίας)
21.45 Θέλτα-Βαλένθια -Ζ- (Πρωτάθλημα Ισπανίας)
COSMOTE SPORT 3
16.30 Λεβερκούζεν-Γκλάντμπαχ -Ζ- (Μπουντεσλίγκα)
19.30 Λειψία-Ντόρτμουντ -Ζ- (Μπουντεσλίγκα)
21.30 Μάντσεστερ Γ.-Μπράιτον -Μ- (Πρέμιερ Λιγκ)
23.30 Σαουθάμπτον-Έβερτον -Μ- (Πρέμιερ Λιγκ)
COSMOTE SPORT 4
17.00 ΑΕΚ-Περιστέρι -Ζ- (Α1 μπάσκετ)
22.30 Φιλαδέλφεια-Οκλαχόμα -Ζ- (ΝΒΑ)
03.30 Χιούστον-Λ.Α. Λέικερς -Ζ- (ΝΒΑ)
COSMOTE SPORT 6
16.30 Άιντραχτ-Φράιμπουργκ -Ζ- (Μπουντεσλίγκα)
COSMOTE SPORT 7
16.30 Στουτγκάρδη-Μάιντς -Ζ- (Μπουντεσλίγκα)
22.00 Μπόρνμουθ-Γ. Χαμ -Μ- (Πρέμιερ Λιγκ)
COSMOTE SPORT 8
16.30 Ανόβερο-Βέρντερ -Ζ- (Μπουντεσλίγκα)
20.00 Σπόρτινγκ-Μορεϊρένσε -Ζ- (Πρωτάθλημα Πορτογαλίας)
COSMOTE SPORT 9
16.30 Άουγκσμπουργκ-Φορτούνα Ντ. -Ζ- (Μπουντεσλίγκα)
NOVASPORTS 1
17.15 ΠΑΣ Γιάννινα-Ολυμπιακός -Ζ- (Σούπερ Λιγκ)
21.30 Ίντερ-Σασουόλο -Ζ- (Καμπιονάτο)
NOVASPORTS 2
16.00 Ρόμα-Τορίνο -Ζ- (Καμπιονάτο)
19.30 ΠΑΟΚ-Πανιώνιος -Ζ- (Σούπερ Λιγκ)
NOVASPORTS 3
17.00 Μίντλεσμπρο-Μίλγουολ -Ζ- (Τσάμπιονσιπ)
19.00 Ουντινέζε-Πάρμα -Ζ- (Καμπιονάτο)
21.00 Μονακό-Στρασβούργο -Ζ- (Πρωτάθλημα Γαλλίας)
NOVASPORTS 4
18.00 Παρί Σ.Ζ.-Γκινγκάμπ -Ζ- (Πρωτάθλημα Γαλλίας)
20.45 Τσβόλε-Φέγενορντ -Ζ- (Πρωτάθλημα Ολλανδίας)
NOVASPORTS 5
19.30 Σουόνσι-Σέφιλντ Γιουν. -Ζ- (Τσάμπιονσιπ)