Γ’ Εθνική: Τα αποτελέσματα των 8 ομίλων

Δείτε αναλυτικά τα αποτελέσματα των 8 ομίλων της Γ’ Εθνικής στο πλαίσιο της 17ης αγωνιστικής για τους ομίλους 1-6 και 8, ενώ της 15ης αγωνιστικής για τον 7ο όμιλο.

1ος όμιλος (17η αγωνιστική)
Απόλλων Παραλιμνίου – Αετός Ορφανού 2-1
Άρης Αβάτου – Κεραυνός Πέρνης 2-0
Αλέξανδρος Κιλκίς – Εθνικός Σιδηροκάστρου 0-0
Πανσερραϊκός – Καβάλα 1-0
ΑΕ Καλαμπακίου – ΠΑΟ Κοσμίου 0-0
Νέστος Χρυσούπολης – Ασπίδα Ξάνθης 4-0
Εθνικός Αλεξανδρούπολης – Ορφέας Ξάνθης 0-0

2ος όμιλος (17η αγωνιστική)
ΠΑΟ Κουφαλίων – Άρης Παλαιοχωρίου 1-4
Βέροια – Αλμωπός Αριδαίας 1-0
Ολυμπιακός Κυμίνων – Λαγκαδάς 1-0
Μελιτέας Μελίτης – ΠΟ Τρίγλιας 2-3
Αγροτικός Αστέρας – Ερμής Αμυνταίου 2-2
Εδεσσαϊκός – Μακεδονικός 2-1
Γιαννιτσά – Νίκη Αγκαθιάς 0-0

3ος όμιλος (17η αγωνιστική)
Αχέρων Καναλακίου – Θεσπρωτός 0-0
Γρεβενά Αεράτα – Α.Ε. Λευκίμμης 0-4
Μακεδονικός Σιάτιστας – Τηλυκράτης 1-0
Σούλι Παραμυθιάς – Κρόνος Αργυράδων 0-1
Θρίαμβος Σερβιανών – Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας 2-1
Μακεδονικός Φούφα – Α.Ο. Φλωριάδας 3-0 ά.α.
Ρεπό: Ναυπακτιακός Αστέρας

4ος όμιλος (17η αγωνιστική)
ΑΟ Σελλάνων – Αλμυρός 1-0
Απόλλων Μακρυχωρίου – Νίκη Βόλου 0-2
Οικονόμος Τσαριτσάνης – Αχιλλέας Νεοκαισάρειας 1-1
Αστέρας Ιτέας – ΑΟ Στυλίδας 2-0
ΑΣ Μετέωρα – Φωκικός 0-0
Ολυμπιακός Βόλου – Θησέας Αγριάς 2-0
Πιερικός – Αναγέννηση Καρδίτσας 3-0 ά.α.

Αναλυτικά τα αποτελέσματα του 4ου ομίλου εδώ

5ος όμιλος (17η αγωνιστική)
Ατρόμητος Πειραιά – Εθνικός 0-1
Ιωνικός – Α.Ε. Νεάπολης 5-0
Επισκοπή – Αμπελακιακός 1-1
Παλαιοχώρα – Κερατσίνι 1-1
ΟΦ Ιεράπετρας – Γιούχτας 0-1
ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ – Προοδευτική 1-1
Ρεπό: Ατσαλένιος

6ος όμιλος (17η αγωνιστική)
Διαγόρας – Διαγόρας Βραχνέικων 2-0
Νίκη Τραγανού – Ιάλυσος 0-2
Πανμοβριακός – Αχαρναϊκός 1-1
Θύελλα Ραφήνας – Παναιγιάλειος 4-0
Φοίβος Κρεμαστής – Παλληνιακός 0-1
Αστέρας Αμαλιάδας – ΠΑΟ Βάρδας 0-4
Ρεπό: Πανηλειακός

7oς όμιλος (15η αγωνιστική)
Χαραυγιακός – Απόλλων Ερέτριας 1-1
Κόρινθος – Καλλιθέα 3-3
Άγιοι Ανάργυροι – Θύελλα Καμαρίου 1-1
Άγιος Ιερόθεος – Αιολικός 2-1
Πανθηραϊκός – Αιγάλεω 0-0
Χαλκίδα – Ηλυσιακός 0-1

8ος όμιλος (17η αγωνιστική)
Ερμιονίδα – Πάμισος Μεσσήνης 4-0
Αστέρας Βλαχιώτη – Λέρνα 1-0
Αμβρυσσέας – Μανδραϊκός 3-0
Α.Ο. Εικοσιμίας – Παναρκαδικός 0-1
Α.Ο. Υπάτου – Α.Ο. Κατασταρίου 2-0
Παναργειακός – Καλαμάτα 0-1
Ασπρόπυργος – Πέλλανας Καστορείου 1-0