Οι σημερινές αθλητικές τηλεοπτικές μεταδόσεις (9/2)

Ενδιαφέρουσες αναμετρήσεις περιλαμβάνει το σημερινό πρόγραμμα των αθλητικών μεταδόσεων. Μπορείτε να παρακολουθήσετε τρία παιχνίδια για την Σούπερ Λιγκ, αλλά και ματς από τα κορυφαία ευρωπαϊκά πρωταθλήματα ποδοσφαίρου. Αναλυτικά το πρόγραμμα έχει ως εξής:
ΕΡΤ 1
19.00 Ξάνθη-Λαμία -Ζ- (Σούπερ Λιγκ)
ΕΡΤ 2
17.00 Ολ σταρ γκέιμ μπάσκετ -Ζ-
ΕΡΤ 3
15.00 Δόξα-Τρίκαλα -Ζ- (Φούτμπολ Λιγκ)
19.00 Πανελλήνιο πρωτάθλημα κλειστού στίβου
ΕΡΤ SPORTS
14.00 Περιστέρι-Ν.Ο. Χίου -Ζ- (Α1 πόλο)
COSMOTE SPORT 1
14.30 Φούλαμ-Μάντσεστερ Γ. -Ζ- (Πρέμιερ Λιγκ)
17.00 Λίβερπουλ-Μπόρνμουθ -Ζ- (Πρέμιερ Λιγκ)
19.30 Μπράιτον-Μπέρνλι -Ζ- (Πρέμιερ Λιγκ)
COSMOTE SPORT 2
14.00 Χετάφε-Θέλτα -Ζ- (Πρωτάθλημα Ισπανίας)
17.15 Ατλέτικο Μαδρ.-Ρεάλ Μαδρ. -Ζ- (Πρωτάθλημα Ισπανίας)
19.30 Εσπανιόλ-Ράγιο Βαγιεκάνο -Ζ- (Πρωτάθλημα Ισπανίας)
21.45 Ζιρόνα-Ουέσκα -Ζ- (Πρωτάθλημα Ισπανίας)
COSMOTE SPORT 3
16.30 Ντόρτμουντ-Χοφενχάιμ -Ζ- (Μπουντεσλίγκα)
19.30 Μπάγερν-Σάλκε -Ζ- (Μπουντεσλίγκα)
21.30 Χάντερσφιλντ-Άρσεναλ -Μ- (Πρέμιερ Λιγκ)
23.30 Σαουθάμπτον-Κάρντιφ -Μ- (Πρέμιερ Λιγκ)
COSMOTE SPORT 4
16.30 Λειψία-Άιντραχτ -Ζ- (Μπουντεσλίγκα)
24.00 Γιούτα-Σαν Αντόνιο -Ζ- (ΝΒΑ)
03.30 Χιούστον-Οκλαχόμα -Ζ- (ΝΒΑ)
COSMOTE SPORT 5
16.30 Φράιμπουργκ-Βόλφσμπουργκ -Ζ- (Μπουντεσλίγκα)
COSMOTE SPORT 7
14.00 Ουνιόν-Σαντχάουζεν -Ζ- (Β’ Γερμανίας)
16.30 Γκλάντμπαχ-Χέρτα -Ζ- (Μπουντεσλίγκα)
22.00 Γουότφορντ-Έβερτον -Μ- (Πρέμιερ Λιγκ)
COSMOTE SPORT 8
16.30 Ανόβερο-Νυρεμβέργη -Ζ- (Μπουντεσλίγκα)
NOVASPORTS 1
17.15 Πανιώνιος-Απόλλων Σμ. -Ζ- (Πρέμιερ Λιγκ)
19.30 Χέρακλες-Άγιαξ -Ζ- (Πρωτάθλημα Ολλανδίας)
21.30 Πάρμα-Ίντερ -Ζ- (Καμπιονάτο)
NOVASPORTS 2
19.30 ΠΑΣ Γιάννινα-Παναθηναϊκός -Ζ- (Σούπερ Λιγκ)
NOVASPORTS 3
17.00 Νότιγχαμ-Μπρέντφορντ -Ζ- (Τσάμπιονσιπ)
19.00 Φιορεντίνα-Νάπολι -Ζ- (Καμπιονάτο)
21.00 Στρασβούργο-Ανζέ -Ζ- (Πρωτάθλημα Γαλλίας)
NOVASPORTS 4
18.00 Παρί Σ.Ζ.-Μπορντό -Ζ- (Πρωτάθλημα Γαλλίας)
21.45 Φέγενορντ-Ντε Γκράαφτσαπ -Ζ- (Πρωτάθλημα Ολλανδίας)
NOVASPORTS 5
19.30 Στόουκ-Μπρόμγουιτς -Ζ- (Τσάμπιονσιπ)