Γ’ Εθνική: Τα αποτελέσματα των 8 ομίλων

Δείτε τα αποτελέσματα και των 8 ομίλων της Γ’ Εθνικής στο πλαίσιο της 18ης αγωνιστικής για τους ομίλους 1-6, 8 και 16ης αγωνιστικής για τον 7ο όμιλο.

1ος όμιλος

Αετός Ορφανού-Αλέξανδρος Κιλκίς 0-0
Κεραυνός Πέρνης-Πανσερραϊκός 1-0
Εθνικός Σιδηροκάστρου-ΑΕ Καλαμπακίου 0-1
Καβάλα-Νέστος Χρυσούπολης 0-0
ΠΑΟ Κοσμίου-Εθνικός Αλεξανδρούπολης 3-3
Ασπίδα Ξάνθης-Ορφέας Ξάνθης 0-2
Άρης Αβάτου-Απόλλων Παραλιμνίου 0-1

2ος όμιλος

Βέροια-ΠΑΟ Κουφαλίων 3-0
Άρης Παλαιοχωρίου-Ολυμπιακός Κυμίνων 0-0
Αλμωπός Αριδαίας-Μελιτέας Μελίτης 3-0
ΑΠΕ Λαγκαδά-Αγροτικός Αστέρας 0-2
ΠΟ Τρίγλιας-Εδεσσαϊκός 1-0
Ερμής Αμυνταίου-ΑΣ Γιαννιτσά 1-1
Μακεδονικός-Νίκη Αγκαθιάς 2-3

3ος όμιλος

ΑΕ Λευκίμμης-Ναυπακτιακός Αστέρας 2-0
Τηλυκράτης Λευκάδας-Σούλι Παραμυθιάς 0-1
Κρόνος Αργυράδων-Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας 3-1
ΠΑΣ Αχέρων Καναλακίου-Μακεδονικός Φούφα 1-1
ΑΟ Φλωριάδας-Γρεβενά Αεράτα 0-3 α.α
Θεσπρωτός-Μακεδονικός Σιάτιστας 0-0
Ρεπό: Θρίαμβος Σερβιανών

4ος όμιλος

Απόλλων Μακρυχωρίου-ΑΟ Σελλάνων 1-0
ΓΣ Αλμυρού-Οικονόμος Τσαριτσάνης 0-1
Νίκη Βόλου-Αστέρας Ιτέας 1-0
Αχιλλέας Νεοκαισάρειας-ΑΣ Μετέωρα 3-3
ΑΟ Στυλίδας-Ολυμπιακός Βολου 0-2
Φωκικός-Πιερικός 2-3
Θησέας Αγριάς-Αναγέννηση Καρδίτσας 3-0 ά.α

Αναλυτικά τα αποτελέσματα του 4ου ομίλου εδώ

5ος όμιλος

Ιωνικός-Ατρόμητος Πειραιά 5-0
Εθνικός-ΑΟ Επισκοπής 0-1
ΑΕ Νεάπολης-ΑΟ Παλαιόχωρας 1-2
Αμπελακιακός-Ατσαλένιος 0-0
Κερατσίνι-ΟΦ Ιεράπετρας 2-1
Γιούχτας-Προοδευτική 2-0
Ρεπό: ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ

6ος όμιλος

Νίκη Τραγανού-Διαγόρας 1-2
Ιάλυσος-Θύελλα Ραφήνας 2-0
Αχαρναϊκός-Πανηλειακός 0-0
Διαγόρας Βραχνεΐκων-Πανμοβριακός 3-0
Παλληνιακός-ΠΑΟ Βάρδας 0-1
Παναιγιάλειος-Φοίβος Κρεμαστής (Δευτέρα 11/2-15:00)
Ρεπό: Αστέρας Αμαλιάδας

7ος όμιλος

16η αγωνιστική
Κόρινθος-Χαραυγιακός 0-1
Απόλλων Ερέτριας-Άγιοι Ανάργυροι 2-5
Καλλιθέα-Άγιος Ιερόθεος2-0
Θύελλα Καμαρίου-Πανθηραϊκός 1-0
Αιολικός-Ηλυσιακός 2-1
Αιγάλεω-Χάλκιδα 1-0

8ος όμιλος

Ένωση Λέρνας-ΑΟ Εικοσιμίας 5-0
Μανδραϊκός-ΑΟ Υπάτου 0-0
Παναρκαδικός-Παναργειακός 2-1
ΑΟ Κατασταρίου-Ασπρόπυργος 2-2
Καλαμάτα-ΑΕ Πελλάνας3-1
Αστέρας Βλαχιώτη-Ερμιονίδα 1-0
Πάμισος-Αμβρυσσέας Διστόμου 0-2