ΕΠΣΘ: Οι κλήσεις των Μικτών για τους αγώνες με ΕΠΣ Εύβοιας

Ολοκληρώνεται η πρώτη φάση του πρωταθλήματος Προεπιλογής Εθνικών Ομάδων (Μικτών) και στο πλαίσιο αυτό έχουμε τη διεξαγωγή της τελευταίας -6ης- αγωνιστικής, του 7ου ομίλου.


Οι ομάδες της ΕΠΣ Θεσσαλίας αγωνίζονται εντός έδρας, αντιμετωπίζοντας αύριο Τετάρτη 13/2/2019 τις αντίστοιχες  ομάδες ΕΠΣ Εύβοιας. Σε καμία από τις δυο αναμετρήσεις δεν υπάρχει βαθμολογικό ενδιαφέρον, καθώς οι μεν Παίδες (Κ14) έχουν ήδη προκριθεί στην επόμενη φάση, οι δε Νέοι (Κ16) έχουν αποκλειστεί.

Οι αγώνες θα διεξαχθούν στο Βασδέκειο, με τους Παίδες να ξεκινούν στις 12:30’ και τους Νέους στις 14:30’.

Ο Ενωσιακός προπονητής των Μικτών ομάδων, Αντώνης Μάνδαλος, καλεί τους παρακάτω ποδοσφαιριστές :

ΠΑΙΔΕΣ (ΩΡΑ ΠΡΟΣΕΛΕΥΣΗΣ 11:00)

  1. ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  (ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ)
  2. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ (ΕΡΜΗΣ)
  3. ΚΟΚΩΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ)
  4. ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΣΕΡΑΦΕΙΜ (ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ)
  5. ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ (ΕΡΜΗΣ)
  6. ΚΑΠΟΤΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ)
  7. ΚΥΡΚΟΣ ΠΕΤΡΟΣ (ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ)
  8. ΖΑΡΙΦΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ (ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ)
  9. ΤΡΙΧΑΣ ΜΑΡΙΟΣ(ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ)
  10. ΛΥΚΟΥΡΙΝΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ (ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ)
  11. ΣΤΑΥΡΑΝΤΩΝΗΣ  ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ (ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ)
  12. ΜΠΑΣΑΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΩΡΓΙΟΣ (ΑΘΛΟΣ)
  13. ΓΙΑΣΑΡΛΛΑΡΙ ΡΕΝΤΙ (ΕΡΜΗΣ)
  14. ΝΤΑΒΛΑΜΑΝΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ)
  15. ΟΡΟΚΛΟΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ (ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ)
  16. ΣΑΚΑΤΖΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ)
  17. ΜΠΕΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ)
  18. ΚΟΠΑΝΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ (ΑΘΛ. ΚΟΛΛΕΓΙΟ)

ΝΕΟΙ (ΩΡΑ ΠΡΟΣΕΛΕΥΣΗΣ 13:00)

  1. ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ)
  2. ΚΟΛΩΝΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ)
  3. ΑΦΕΝΤΙΤΣΑΣ ΧΡΗΣΤΣΟΣ (ΕΡΜΗΣ)
  4. ΚΩΣΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ (ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ)
  5. ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (ΕΡΜΗΣ)
  6. ΝΤΟΝΤΑ ΜΑΡΙΟ (ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ)
  7. ΑΓΟΡΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ (ΑΘΛ. ΚΟΛΛΕΓΙΟ)
  8. ΜΠΑΛΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ)
  9. ΚΑΒΟΥΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΙΩΛΚΟΣ)
  10. ΠΑΠΑΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΒΟΛΟΣ ΝΠΣ)
  11. ΔΗΜΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΣ)
  12. ΠΑΠΑΔΗΜΟΣ ΜΑΡΙΟΣ (ΔΥΝΑΜΙΣ)
  13. ΤΣΙΤΣΙΚΛΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ (ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ)
  14. ΚΑΘΗΝΙΩΤΗΣ ΑΝΘΙΜΟΣ (ΙΩΛΚΟΣ)
  15. ΤΑΣΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΑΘΛ. ΚΟΛΛΕΓΙΟ)
  16. ΚΑΠΙΤΣΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (ΕΡΜΗΣ)
  17. ΚΑΛΤΣΟΥΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΡΗΓΑΣ Φ.)
  18. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ)