Γ’ Εθνική: Τα αποτελέσματα των 8 ομίλων

Δείτε τα αποτελέσματα και των 8 ομίλων της Γ’ Εθνικής στο πλαίσιο της 19ης αγωνιστικής για τους ομίλους 1,2,3,4,5,6 και 8 και της 17ης αγωνιστικής για τον 7ο όμιλο.

1ος όμιλος (19η αγωνιστική)
Απόλλων Παραλιμνίου – Αλέξανδρος Κιλκίς 2-0
Πανσερραϊκός – Άρης Αβάτου 2-1
Α.Ε. Καλαμπακίου – Αετός Ορφανού 3-0
Νέστος Χρυσούπολης – Κεραυνός Πέρνης 1-0
Εθνικός Αλεξανδρούπολης – Εθνικός Σιδηροκάστρου 1-0
Ορφέας Ξάνθης – Καβάλα 1-2
Ασπίδα Ξάνθης – ΠΑΟ Κοσμίου 0-2

2ος όμιλος (19η αγωνιστική)
ΠΑΟ Κουφαλίων – Ολυμπιακός Κυμίνων 2-0
Μελιτέας Μελίτης – Βέροια 0-4
Αγροτικός Αστέρας – Άρης Παλαιοχωρίου 2-2
Εδεσσαϊκός – Αλμωπός Αριδαίας 1-0
Γιαννιτσά – Λαγκαδάς 3-0
Νίκη Αγκαθιάς – ΠΟ Τρίγλιας 3-0
Μακεδονικός – Ερμής Αμυνταίου 1-1

3ος όμιλος (19η αγωνιστική)
Μακεδονικός Φούφα – Γρεβενά Αεράτα 6-0
Μακεδονικός Σιάτιστας – Αχέρων Καναλακίου 1-2
Σούλι Παραμυθιάς – Θεσπρωτός 0-0
Θρίαμβος Σερβιανών – Α.Ε. Λευκίμμης 2-2
Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας – Τηλυκράτης 1-2
Ναυπακτιακός Αστέρας – Α.Ο. Φλωριάδας 3-0 ά.α.
Ρεπό: Κρόνος Αργυράδων

4ος όμιλος (19η αγωνιστική)
ΑΟ Σελλάνων – Οικονόμος Τσαριτσάνης 1-2
Αστέρας Ιτέας – Απόλλων Μακρυχωρίου 2-0
ΑΣ Μετέωρα – ΓΣ Αλμυρού 0-3
Ολυμπιακός Βόλου – Νίκη Βόλου 2-0
Πιερικός – Αχιλλέας Νεοκαισάρειας 0-0
Θησέας Αγριάς – Φωκικός 3-1
Αναγέννηση Καρδίτσας – ΑΟ Στυλίδας 0-3 ά.α.

Αναλυτικά τα αποτελέσματα του 4ου ομίλου εδώ

5ος όμιλος (19η αγωνιστική)
Ατρόμητος Πειραιά – Επισκοπή 1-3
Παλαιοχώρα – Ιωνικός 0-0
Ατσαλένιος – Εθνικός 3-0
Ο.Φ. Ιεράπετρας – Α.Ε. Νεάπολης 4-1
ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ – Αμπελακιακός 2-1
Προοδευτική – Κερατσίνι 2-2
Ρεπό: Γιούχτας

6ος όμιλος (19η αγωνιστική)
Διαγόρας – Πανμοβριακός 3-0
Θύελλα Ραφήνας – Νίκη Τραγανού 0-0
Πανηλειακός – Διαγόρας Βραχνέικων 0-1
Αστέρας Αμαλιάδας – Αχαρναϊκός 0-4
ΠΑΟ Βάρδας – Παναιγιάλειος 2-1
(16/2) Φοίβος Κρεμαστής – Ιάλυσος 0-2
Ρεπό: Παλληνιακός

7oς όμιλος (17η αγωνιστική)
Χαραυγιακός – Άγιοι Ανάργυροι 1-0
Άγιος Ιερόθεος – Κόρινθος 3-0
Πανθηραϊκός – Απόλλων Ερέτριας 1-0
Ηλυσιακός – Καλλιθέα 2-1
Χαλκίδα – Θύελλα Καμαρίου 1-1
Αιγάλεω – Αιολικός 1-0

8ος όμιλος (19η αγωνιστική)
Ερμιονίδα – Αμβρυσσέας 2-1
Α.Ο. Εικοσιμίας – Αστέρας Βλαχιώτη 0-0
Α.Ο. Υπάτου – Πάμισος Μεσσήνης 3-0
Παναργειακός – Λέρνα 1-0
Ασπρόπυργος – Μανδραϊκός 4-0
Καλαμάτα – Α.Ο. Κατασταρίου 0-0
(16/2) Πέλλανας Καστορείου – Παναρκαδικός 1-0