Οι σημερινές αθλητικές τηλεοπτικές μεταδόσεις (16/3)

Πλούσιο είναι το σημερινό μενού, όσον αφορά τις αθλητικές μεταδόσεις. Σήμερα Σάββατο μπορείτε να παρακολουθήσετε και τα δύο παιχνίδια για τη Σούπερ Λιγκ, καθώς και ενδιαφέρουσες αναμετρήσεις από τα κορυφαία ευρωπαϊκά πρωταθλήματα. Αναλυτικά το σημερινό πρόγραμμα περιλαμβάνει τις εξής αθλητικές μεταδόσεις:
ΕΡΤ 2
15.30 Αγώνες της Α1 μπάσκετ σε παράλληλη μετάδοση -Ζ-
18.00 Περιστέρι-Άρης -Ζ- (Α1 μπάσκετ)
ΕΡΤ 3
15.00 Κισσαμικός-Κέρκυρα -Ζ- (Φούτμπολ Λιγκ)
17.00 Ολυμπιακός-ΑΕΚ -Ζ- (Τελικός Κυπέλλου χάντμπολ)
ΕΡΤ SPORTS
13.00 Κλήρωση Μουντομπάσκετ -Ζ-
14.00 Π. Φάληρο-Εθνικός -Ζ- (Α1 πόλο)
16.00 Ολυμπιακός-Σόλνοκ -Ζ- (Τσάμπιονς Λιγκ πόλο)
19.00 Παναιτωλικός-ΠΑΟΚ -Ζ- (Σούπερ Λιγκ)
COSMOTE SPORT 1
16.30 Σάλκε-Λειψία -Ζ- (Μπουντεσλίγκα)
COSMOTE SPORT 2
14.00 Ουέσκα-Αλαβές -Ζ- (Πρωτάθλημα Ισπανίας)
17.15 Ρεάλ Μαδρ.-Θέλτα -Ζ- (Πρωτάθλημα Ισπανίας)
19.30 Αθλ. Μπιλμπάο-Ατλέτικο Μαδρ. -Ζ- (Πρωτάθλημα Ισπανίας)
21.45 Λεγκανές-Ζιρόνα -Ζ- (Πρωτάθλημα Ισπανίας)
COSMOTE SPORT 3
16.30 Στουτγκάρδη-Χοφενχάιμ -Ζ- (Μπουντεσλίγκα)
19.30 Χέρτα-Ντόρτμουντ -Ζ- (Μπουντεσλίγκα)
COSMOTE SPORT 4
14.15 Καρσίγιακα-Μπάνβιτ -Ζ- (τουρκικό μπάσκετ)
17.00 ΑΕΚ-Κύμη -Ζ- (Α1 μπάσκετ)
22.00 Ντιτρόιτ-Λ.Α. Λέικερς -Μ- (ΝΒΑ)
02.30 Οκλαχόμα-Γκόλντεν Στέιτ -Ζ- (ΝΒΑ)
COSMOTE SPORT 7
13.30 Λοκομοτίβ Κ.-Ούνιξ Καζάν -Ζ- (VTB League)
16.30 Άουγκσμπουργκ-Ανόβερο -Ζ- (Μπουντεσλίγκα)
18.30 Βοστόνη-Ατλάντα -Ζ- (ΝΒΑ)
22.30 Πόρτο-Μαρίτιμο -Ζ- (Πρωτάθλημα Πορτογαλίας)
COSMOTE SPORT 8
14.00 Αμβούργο-Ντάρμσταντ -Ζ- (Β’ Γερμανίας)
16.30 Βόλφσμπουργκ-Φορτούνα Ντ. -Ζ- (Μπουντεσλίγκα)
NOVASPORTS 1
14.30 Λιντς-Σέφιλντ Γιουν. -Ζ- (Τσάμπιονσιπ)
17.15 Αστέρας Τρ.-Λαμία -Ζ- (Σούπερ Λιγκ)
19.30 ΠΑΣ Γιάννινα-ΑΕΛ -Ζ- (Σούπερ Λιγκ)
21.30 Τορίνο-Μπολόνια -Ζ- (Καμπιονάτο)
NOVASPORTS 2
16.00 Σασουόλο-Σαμπντόρια -Ζ- (Καμπιονάτο)
19.00 Σπαλ-Ρόμα -Ζ- (Καμπιονάτο)
21.00 Νιμ-Στρασβούργο -Ζ- (Πρωτάθλημα Γαλλίας)
NOVASPORTS 3
17.00 Στόουκ-Ρέντινγκ -Ζ- (Τσάμπιονσιπ)
20.45 Φέγενορντ-Βίλεμ -Ζ- (Πρωτάθλημα Ολλανδίας)