ΒΙΝΤΕΟ: Τα γκολ της Νίκης με τον Απόλλωνα Λάρισας

Η Νίκη Βόλου πραγματοποιώντας μία εμφάνιση που άφησε πολλές υποσχέσεις για το μέλλον κέρδισε με σκορ 4-0 τον Απόλλωνα Λάρισας. Το σκορ άνοιξε ο Κρεββατάς στο 12ο λεπτό με προβολή σε σέντρα σουτ του Αζίζ. Το 2-0 σημείωσε ο Κανελλόπουλος με εύστοχη εκτέλεση πέναλτι στο 43′, σκορ με το οποίο οι δύο ομάδες πήγαν στα αποδυτήρια. Στο δεύτερο σαρανταπεντάλεπτο με διαφορετική σύνθεση η βολιώτικη ομάδα συνέχισε στον ίδιο ρυθμό και στο 53′ ο Μπαλαράμπε μετά από εντυπωσιακή προσωπική του ενέργεια ανέβασε το δείκτη του σκορ στο 3-0. Το τελικό 4-0 διαμόρφωσε ο Αποστολίδης με δυνατό σουτ μέσα από την περιοχή στο 63ο λεπτό. Δείτε τα τέρματα όπως τα κατέγραψε η κάμερα του Νίκου Τσιαντάκη και της Νίκης Βόλου: