![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2023/03/KARALIS-2023-scaled.jpg)
Ο Τάσος Θέος είναι και με τη βούλα ο τεχνικός που θα κλείσει τη σεζόν με την Κέρκυρα, μετά τη λύση της συνεργασίας με τον Νίκο Αναστόπουλο. Αναλυτικά:
![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2024/04/dsc0626-e1715498746768.webp)
«Η ΑΟΚ ΠΑΕ ΚΕΡΚΥΡΑ ανακοινώνει την έναρξη της συνεργασίας της με τον προπονητή Τάσο Θέο, γεννημένο στη Θεσσαλονίκη στις 06/11/1973. Ειναι προπονητής UEFA PRO και μετράει στο ενεργητικό του 4 πρωταθλήματα υποδομών Superleague, με τον Άρη την χρονιά 2011-2012 και με τον Ολυμπιακό τις χρονιές 2014-2015, 2016-2017, 2017-2018. ο Ολυμπιακός ήταν η τελευταία ομάδα στην οποία διετέλεσε προπονητής τις χρονιές 2013-2018 και μέχρι πρότινος ήταν Βοηθός Προπονητή στην ΑΟΚ ΠΑΕ ΚΕΡΚΥΡΑ.
Βοηθός προπονητή αναλαμβάνει ο Κώστας Χριστοφοράκης, γυμναστής ο Χρήστος Κασσίμης και προπονητής τερματοφυλάκων ο Ανδρέας Δουκάκης
Τους ευχόμαστε καλή επιτυχία!».
![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2022/11/boukis-1.jpg)
Ακολουθήστε το goalpost.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις