![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2023/03/KARALIS-2023-scaled.jpg)
Στην ανανέωση της συνεργασίας με τους Παπαγιανόπουλο και Ρουσσά προχώρησε ο Αστέρας Ριζομύλου, όπως γνωστοποίησε μέσω ανακοίνωσης που εξέδωσε:
![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2024/04/dsc0626-e1715498746768.webp)
“Το Δ.Σ. Του “ΑΣΤΗΡ” Ριζομύλου ανακοινώνει τις ανανεώσεις των παρακάτω ποδοσφαιριστών και βάζει τέλος στις φήμες περί αποχώρησης.
Ο μέσος Έσα Παπαγιαννόπουλος και ο επιθετικός Ρουσσάς Σπύρος συμφώνησαν και θα είναι και του χρόνου ποδοσφαιριστές του Αστέρα Ριζομύλου.Ο Αστέρας Ριζομύλου ανακοινώνει επίσης τη συνεργασία για τον επόμενο χρόνο με τη δικηγόρο Γεωργαλιού Γιασεμή η οποία θα αναλάβει νομική σύμβουλος της ομάδος. Την καλωσορίζουμε στην οικογένεια του Αστέρα και της ευχόμαστε καλή δύναμη.”
![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2022/11/boukis-1.jpg)
Ακολουθήστε το goalpost.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις