Μεταμόρφωση-Μακεδονικός στην πρεμιέρα της Γ’ Εθνικής (η κλήρωση)

Πραγματοποιήθηκε στη Θεσσαλονίκη η κλήρωση του πρωταθλήματος μπάσκετ της Γ’ Εθνικής κατηγορίας, όπου στον 3ο όμιλο μετέχει η Μεταμόρφωση. Στην πρεμιέρα του πρωταθλήματος στις 11 Οκτωβρίου η ομάδα του κ. Φλεβάρη θα τεθεί ασντιμέτωπη με τον Μακεδονικό στο Βόλο. Αναλυτικά η κλήρωση έχει ως εξής…

 

…Γ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ 2015-2016 (3ος ΟΜΙΛΟΣ)

1η Αγωνιστική – 11/10/15
ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ – ΓΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ
ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ – ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΑΠΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ – ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡ
ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ – ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ. ΠΟΛΥΚ
ΑΟ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ ΒΟΛΟΥ – ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
ΑΣ ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖΑΝΗ – ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ

2η Αγωνιστική – 18/10/15
ΓΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ – ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡ – ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ
ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ. ΠΟΛΥΚ – ΑΠΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ – ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ
ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΑΟ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ ΒΟΛΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ – ΑΣ ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖΑΝΗ

3η Αγωνιστική – 25/10/15
ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ – ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ – ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡ
ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ – ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ. ΠΟΛΥΚ
ΑΠΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ – ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ – ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΑΟ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ ΒΟΛΟΥ – ΑΣ ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖΑΝΗ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ – ΓΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ

4η Αγωνιστική – 01/11/15
ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡ – ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ. ΠΟΛΥΚ – ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ – ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ
ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΑΠΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
ΑΣ ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖΑΝΗ – ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ
ΑΟ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ ΒΟΛΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΓΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ

5η Αγωνιστική – 08/11/15
ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ – ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ. ΠΟΛΥΚ
ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ – ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ – ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΑΠΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ – ΑΣ ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖΑΝΗ
ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ – ΑΟ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ ΒΟΛΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ – ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΓΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ – ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡ

6η Αγωνιστική – 15/11/15
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ – ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΑΣ ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖΑΝΗ – ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ
ΑΟ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ ΒΟΛΟΥ – ΑΠΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ. ΠΟΛΥΚ – ΓΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ
ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡ – ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

7η Αγωνιστική – 22/11/15
ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ – ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ – ΑΣ ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖΑΝΗ
ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ – ΑΟ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ ΒΟΛΟΥ
ΑΠΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ – ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ – ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡ
ΓΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ – ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ. ΠΟΛΥΚ

8η Αγωνιστική – 29/11/15
ΑΣ ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖΑΝΗ – ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΑΟ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ ΒΟΛΟΥ – ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ – ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ
ΑΠΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΓΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ – ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ. ΠΟΛΥΚ – ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡ

9η Αγωνιστική – 06/12/15
ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ – ΑΟ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ ΒΟΛΟΥ
ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ – ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ
ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ – ΑΠΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ – ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ. ΠΟΛΥΚ
ΓΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ – ΑΣ ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖΑΝΗ
ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡ – ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ

10η Αγωνιστική – 13/12/15
ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ – ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΑΠΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ – ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
ΑΟ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ ΒΟΛΟΥ – ΓΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ
ΑΣ ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖΑΝΗ – ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡ
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ – ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ. ΠΟΛΥΚ

11η Αγωνιστική – 20/12/15
ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ – ΑΠΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ – ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ – ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
ΓΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ – ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ
ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΑΟ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ ΒΟΛΟΥ
ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡ – ΑΣ ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖΑΝΗ
ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ. ΠΟΛΥΚ – ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ

12η Αγωνιστική – 10/01/16
ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ – ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
ΑΠΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ – ΓΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ
ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ – ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΑΟ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ ΒΟΛΟΥ – ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡ
ΑΣ ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖΑΝΗ – ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ. ΠΟΛΥΚ
ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ

13η Αγωνιστική – 17/01/16
ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ – ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ – ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΓΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ – ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ
ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΑΠΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡ – ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ
ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ. ΠΟΛΥΚ – ΑΟ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ ΒΟΛΟΥ
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ – ΑΣ ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖΑΝΗ

14η Αγωνιστική – 24/01/16
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ – ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΓΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ – ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ
ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡ – ΑΠΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ. ΠΟΛΥΚ – ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ – ΑΟ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ ΒΟΛΟΥ
ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΑΣ ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖΑΝΗ

15η Αγωνιστική – 31/01/16
ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ – ΓΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ
ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ – ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ – ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡ
ΑΠΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ – ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ. ΠΟΛΥΚ
ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ – ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
ΑΟ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ ΒΟΛΟΥ – ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΑΣ ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖΑΝΗ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ

16η Αγωνιστική – 07/02/16
ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡ – ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ. ΠΟΛΥΚ – ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ – ΑΠΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ
ΑΣ ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖΑΝΗ – ΑΟ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ ΒΟΛΟΥ
ΓΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ

17η Αγωνιστική – 14/02/16
ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ – ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡ
ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ – ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ. ΠΟΛΥΚ
ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ – ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
ΑΠΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ – ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ – ΑΣ ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖΑΝΗ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ – ΑΟ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ ΒΟΛΟΥ
ΓΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ – ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

18η Αγωνιστική – 21/02/16
ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ. ΠΟΛΥΚ – ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ – ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ
ΑΣ ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖΑΝΗ – ΑΠΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
ΑΟ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ ΒΟΛΟΥ – ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ
ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡ – ΓΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ

19η Αγωνιστική – 28/02/16
ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ – ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ – ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ – ΑΣ ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖΑΝΗ
ΑΠΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ – ΑΟ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ ΒΟΛΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ – ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ
ΓΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ – ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ. ΠΟΛΥΚ
ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡ

20η Αγωνιστική – 06/03/16
ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΑΣ ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖΑΝΗ – ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΑΟ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ ΒΟΛΟΥ – ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ
ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ – ΑΠΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ – ΓΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ
ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ. ΠΟΛΥΚ – ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

21η Αγωνιστική – 20/03/16
ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ – ΑΣ ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖΑΝΗ
ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ – ΑΟ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ ΒΟΛΟΥ
ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ – ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ – ΑΠΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
ΓΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ – ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡ – ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ. ΠΟΛΥΚ

22η Αγωνιστική – 27/03/16
ΑΟ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ ΒΟΛΟΥ – ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ – ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΑΠΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ – ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ
ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ. ΠΟΛΥΚ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
ΑΣ ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖΑΝΗ – ΓΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ
ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ – ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡ

23η Αγωνιστική – 03/04/16
ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ – ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ
ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ – ΑΠΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ – ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ
ΓΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ – ΑΟ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ ΒΟΛΟΥ
ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΑΣ ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖΑΝΗ
ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡ – ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ. ΠΟΛΥΚ – ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ

24η Αγωνιστική – 10/04/16
ΑΠΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ – ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ – ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ – ΓΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ
ΑΟ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ ΒΟΛΟΥ – ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΑΣ ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖΑΝΗ – ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡ
ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ. ΠΟΛΥΚ

25η Αγωνιστική – 17/04/16
ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ – ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ – ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΓΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ – ΑΠΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ
ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡ – ΑΟ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ ΒΟΛΟΥ
ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ. ΠΟΛΥΚ – ΑΣ ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖΑΝΗ
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ – ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ

26η Αγωνιστική – 24/04/16
ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ – ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ – ΓΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ
ΑΠΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ – ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ – ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡ
ΑΟ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ ΒΟΛΟΥ – ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ. ΠΟΛΥΚ
ΑΣ ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖΑΝΗ – ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ