![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2023/03/KARALIS-2023-scaled.jpg)
Σε μια σπουδαία μεταγραφή προχώρησε η Αγία Άννα. Συγκεκριμένα, ο Αντώνης Τζοβάρας θα ενισχύσει την ομάδα στο νέο πρωτάθλημα της Α’ ΕΠΣΘ, με την Αγία Άννα να αποκτά έναν ικανό επιθετικό. Αναλυτικά η ανακοίνωση:
![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2024/04/dsc0626-e1715498746768.webp)
«Το Δ.Σ της Αγίας Άννας είναι στην ευχάριστη θέση να ανακοινώσει την απόκτηση του 25χρονου επιθετικού Αντώνη Τζοβάρα. Ο Αντώνης είναι απόφοιτος του ΤΕΦΑΑ Τρικάλων και ξεκίνησε την ποδοσφαιρική του καριέρα από την Α.Ε 2002. Τα προηγούμενα έτη αγωνίσθηκε στις εξής ομάδες: 2012-13: Α.Ο. Τρίκαλα (Δ’ Εθνική), 2013-14: Α.Ο. Καρδίτσα (Γ’ Εθνική), 2014-15: Π.Ο. Φήκης (Α’ ΕΠΣ Τρικάλων), 2015-16 και 2016-17: Ρήγας Φεραίος (Γ’ Εθνική), 2018-19: Γ.Σ Αλμυρού (Γ’ Εθνική).
Η οικογένεια της Αγίας Άννας καλωσορίζει τον Αντώνη και του εύχεται υγεία και καλή ποδοσφαιρική χρονιά».
![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2022/11/boukis-1.jpg)
Ακολουθήστε το goalpost.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις