![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2023/03/KARALIS-2023-scaled.jpg)
Αναχωρεί αύριο το πρωί για την πόλη της Πάτρας η ομάδα στίβου του ΓΣ Βόλου προκειμένου να συμμετάσχει στο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Ανδρών Γυναικών. Συγκεκριμένα:
Ο αθλητής Κουτσογάκης Χρήστος θα μετέχει στα αγωνίσματα του μήκους και του τριπλούν, ο Παναγιώτης Πήτας στο αγώνισμα του άλματος σε ύψος, και οι Ζαρκάδας Χρήστος –Μάριος και Σπύρος Μπάρκας στο αγώνισμα της Δισκοβολίας. Την αποστολή συνοδεύει ο προπονητής Κουτσοφλίνης Γιάννης
Το ΔΣ του συλλόγου εύχεται σε όλους τους αθλητές καλή επιτυχία.
![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2024/04/dsc0626-e1715498746768.webp)
![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2022/11/boukis-1.jpg)
Ακολουθήστε το goalpost.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις