![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2023/03/KARALIS-2023-scaled.jpg)
Το τρίτο φιλικό προετοιμασίας δίνει σήμερα Σάββατο ο Πύρασος με αντίπαλο την ομάδα των Νέων Αθλητών Νίκης. Η αναμέτρηση θα διεξαχθεί στο Βασδέκειο στάδιο και θα έχει σέντρα στις 17:00. Οι προπονητές των δύο ομάδων θα έχουν την ευκαιρία να βγάλουν χρήσιμα συμπεράσματα από την πορεία της προετοιμασίας, ενόψει των υποχρεώσεών τους σε Κύπελλο και πρωτάθλημα της ΕΠΣΘ
![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2024/04/dsc0626-e1715498746768.webp)
![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2022/11/boukis-1.jpg)
Ακολουθήστε το goalpost.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις