![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2023/03/KARALIS-2023-scaled.jpg)
Για την Κυριακή 15 Σεπτεμβρίου ορίστηκε από την ΕΠΟ το παιχνίδι της Αταλάντης με αντίπαλο τον Ατρόμητο Πατρών για τη β΄ φάση του Κυπέλλου Ελλάδος. Σύμφωνα με το site της ομοσπονδίας το νοκ άουτ παιχνίδι στην έδρα της φθιωτικής ομάδας θα ξεκινήσει στις 16:00.
Υπενθυμίζουμε ότι η νικήτρια ομάδα θα προκριθεί στην γ’ φάση του Κυπέλλου και θα αντιμετωπίσει σε μονό παιχνίδι τον Ολυμπιακό Βόλου, ως γηπεδούχος.
![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2024/04/dsc0626-e1715498746768.webp)
![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2022/11/boukis-1.jpg)
Ακολουθήστε το goalpost.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις