Το πρόγραμμα του 3ου ομίλου της Γ’ Εθνικής

Στις 22 Σεπτεμβρίου έχουμε σέντρα στο πρωτάθλημα της Γ’ Εθνικής κατηγορίας. Οι ομάδες της Μαγνησίας, Γ.Σ. Αλμυρού, Θησέας και Διαγόρας Στεφανοβικείου αγωνίζονται στον 3ο όμιλο και στοχεύουν να έχουν μια αξιόλογη πορεία στο πρωτάθλημα. Αναλυτικά, το πρόγραμμα του 3ου ομίλου της Γ’ Εθνικής:

1η αγωνιστική
Μετέωρα-Διαγόρας Στεφ.
Αταλάντη-Ποταμιά
Α.Ε. Καρίτσας-Δίας Δίου
Διγενής Ν.-Α.Ο. Σελλάνων
Ατρόμητος Παλ.-Γ.Σ. Αλμυρού
Θησέας-Πιερικός
Οικονόμος Τσ.-Ηρακλής Λ.

2η αγωνιστική
Αταλάντη-Μετέωρα
Διαγόρας Στεφ.-Α.Ε. Καρίτσας
Ποταμιά-Διγενής Ν.
Δίας Δίου-Ατρόμητος Παλ.
Α.Ο. Σελλάνων-Θησέας
Γ.Σ. Αλμυρού-Οικονόμος Τσ.
Πιερικός-Ηρακλής Λ.

3η αγωνιστική
Μετέωρα-Α.Ε. Καρίτσας
Διγενής Ν.-Αταλάντη
Ατρόμητος Παλ.-Διαγόρας Στεφ.
Θησέας-Ποταμιά
Οικονόμος Τσ.-Δίας Δίου
Ηρακλής Λ.-Α.Ο. Σελλάνων
Πιερικός-Γ.Σ. Αλμυρού

4η αγωνιστική
Διγενής Ν.-Μετέωρα
Α.Ε. Καρίτσας-Ατρόμητος Παλ.
Αταλάντη-Θησέας
Διαγόρας Στεφ.-Οικονόμος Τσ.
Ποταμιά-Ηρακλής Λ.
Δίας Δίου-Πιερικός
Α.Ο. Σελλάνων-Γ.Σ. Αλμυρού

5η αγωνιστική
Μετέωρα-Ατρόμητος Παλ.
Θησέας-Διγενής Ν.
Οικονόμος Τσ.-Α.Ε. Καρίτσας
Ηρακλής Λ.-Αταλάντη
Πιερικός-Διαγόρας Στεφ.
Γ.Σ. Αλμυρού-Ποταμιά
Α.Ο. Σελλάνων-Δίας Δίου

6η αγωνιστική
Θησέας-Μετέωρα
Ατρόμητος Παλ.-Οικονόμος Τσ.
Διγενής Ν.-Ηρακλής Λ.
Α.Ε. Καρίτσας-. Πιερικός
Αταλάντη-Γ.Σ. Αλμυρού
Διαγόρας Στεφ.-Α.Ο. Σελλάνων
Ποταμιά-Δίας Δίου

7η αγωνιστική
Μετέωρα-Οικονόμος Τσ.
Ηρακλής Λ.-Θησέας
Πιερικός-Ατρόμητος Παλ.
Γ.Σ. Αλμυρού-Διγενής Ν.
Α.Ο. Σελλάνων-Α.Ε. Καρίτσας
Δίας Δίου-Αταλάντη
Ποταμιά-Διαγόρας Στεφ.

8η αγωνιστική
Ηρακλής Λ.-Μετέωρα
Οικονόμος Τσ.-Πιερικός
Θησέας-Γ.Σ. Αλμυρού
Ατρόμητος Παλ.-Α.Ο. Σελλάνων
Διγενής Ν.-Δίας Δίου
Α.Ε. Καρίτσας-Ποταμιά
Αταλάντη-Διαγόρας Στεφ.

9η αγωνιστική
Μετέωρα-Πιερικός
Γ.Σ. Αλμυρού-Ηρακλής Λ.
Α.Ο. Σελλάνων-Οικονόμος Τσ.
Δίας Δίου-Θησέας
Ποταμιά-Ατρόμητος Παλ.
Διαγόρας Στεφ.-Διγενής Ν.
Α.Ε. Καρίτσας-Αταλάντη

10η αγωνιστική
Γ.Σ. Αλμυρού-Μετέωρα
Πιερικός-Α.Ο. Σελλάνων
Ηρακλής Λ.-Δίας Δίου
Οικονόμος Τσ.-Ποταμιά
Θησέας-Διαγόρας Στεφ.
Ατρόμητος Παλ.-Αταλάντη
Διγενής Ν.-Α.Ε. Καρίτσας

11η αγωνιστική
Μετέωρα-Α.Ο. Σελλάνων
Δίας Δίου-Γ.Σ. Αλμυρού
Ποταμιά-Πιερικός
Διαγόρας Στεφ.-Ηρακλής Λ.
Αταλάντη-Οικονόμος Τσ.
Α.Ε. Καρίτσας-Θησέας
Ατρόμητος Παλ.-Διγενής Ν.

12η αγωνιστική
Δίας Δίου-Μετέωρα
Α.Ο. Σελλάνων-Ποταμιά
Γ.Σ. Αλμυρού-Διαγόρας Στεφ.
Πιερικός-Αταλάντη
Ηρακλής Λ.-Α.Ε. Καρίτσας
Οικονόμος Τσ.-Διγενής Ν.
Θησέας-Ατρόμητος Παλ.

13η αγωνιστική
Μετέωρα-Ποταμιά
Διαγόρας Στεφ.-Δίας Δίου
Αταλάντη-Α.Ο. Σελλάνων
Α.Ε. Καρίτσας-Γ.Σ. Αλμυρού
Διγενής Ν.-Πιερικός
Ατρόμητος Παλ.-Ηρακλής Λ.
Οικονόμος Τσ.-Θησέας