![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2023/03/KARALIS-2023-scaled.jpg)
Την Τετάρτη 11 Σεπτεμβρίου 2019 άρχισε την προετοιμασία της η ομάδα Κ17 του Ολυμπιακού Βόλύ, με τις οδηγίες του προπονητή κ. Μαργαρίτη Καλαϊτζή και υπό την επίβλεψη του επιστημονικού συνεργάτη DR. Ζήση Παπανικολάου, ενόψει του αντίστοιχου πρωταθλήματος της Football League.
Η προπόνηση διεξήχθη στις αθλητικές εγκαταστάσεις του Αγίου Γεωργίου Φερών και έλαβαν μέρος 18 ποδοσφαιριστές, ενώ άμεσα επίκειται και περαιτέρω ενίσχυση, έτσι ώστε η ομάδα να είναι αφενός ανταγωνιστική και αφετέρου να βοηθηθούν οι αθλητές στην αθλητική τους εξέλιξη.
![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2024/04/dsc0626-e1715498746768.webp)
![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2022/11/boukis-1.jpg)
Ακολουθήστε το goalpost.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις